Dette er resultatet fra Mälarenergi Cup 2018. Se de seneste resultater fra Mälarenergi Cup 2022 her.



Lørdag 14/4 (Dag 2)

  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
14043300 lø 14/04 08:00 lø 14/04 ABB Arena Plan 1 F14 (födda 03) Grp A Varla IBK 3 - 1 Huddinge IK    
14040600 lø 14/04 08:00 lø 14/04 ABB Arena Plan 2 P13 L (födda 05-04) Grp C Åkersberga ...svartorange 1 - 1 Huddinge IBS    
14044000 lø 14/04 08:00 lø 14/04 ABB Arena Plan 3 F13 (födda 04) Grp A IBF Borlänge F04 6 - 0 Älvsjö AIK IBF    
14044100 lø 14/04 08:00 lø 14/04 ABB Arena Plan 4 P16 (födda 01) Grp B Nykvarns IF 2 - 1 Skälby IBK ...a IK ungdom    
14044200 lø 14/04 08:00 lø 14/04 ABB Arena Plan 5 P16 (födda 01) Grp A AIK P01-02 3 - 5 Tungelsta I...rby IF P-01    
14045000 lø 14/04 08:00 lø 14/04 ABB Hallen (Bellevue) P12 L (födda 06-05) Grp E Tillberga ik roosters 2 - 0 Täby FC Gribby Svart    
14040900 lø 14/04 08:00 lø 14/04 Bäckby Sportcenter F11 (födda 06) Grp A Sigtuna IF IBK Blå Vaksala SK 1      
14044800 lø 14/04 08:00 lø 14/04 Bäckbyskolan P11 (födda 06) Grp D Bro IK Grimsta AIK      
14040800 lø 14/04 08:00 lø 14/04 Fryxellska skolan F08-09 (födda 08-09) Grp A Romfartuna GIF Västerås IBS Ungdom      
14040700 lø 14/04 08:00 lø 14/04 K-Borg Arena F12 (födda 05) Grp A KFUM örebro 1 - 1 Västerås IBS Ungdom    
14041000 lø 14/04 08:00 lø 14/04 Klövernhallen 1 P16 (födda 01) Grp B Bälinge IF 0 - 4 Torshälla ibk    
14045300 lø 14/04 08:00 lø 14/04 Klövernhallen 2 P12 (födda 05) Grp D IBF Säter 5 - 2 Nacka Wallenstam P05 vit    
14045400 lø 14/04 08:00 lø 14/04 Klövernhallen 3 P12 L (födda 06-05) Grp B Grimsta AIK Vit 1 - 1 Hässelby SK...lby P06 Röd    
14041500 lø 14/04 08:00 lø 14/04 Pettersbergskolan P12 L (födda 06-05) Grp D Vib Ungdom 1 - 6 ISSaga-p07    
14041400 lø 14/04 08:00 lø 14/04 Råbyhallen F11 (födda 06) Grp B IBF Hedemora F-06 Vaksala SK 2      
14044700 lø 14/04 08:00 lø 14/04 Wenströmska Gymn P12 (födda 05) Grp A FBC Uppsala 3 - 2 Rönnby SK Orange  
14044400 lø 14/04 08:00 lø 14/04 Viksängskolan P08-09 (födda 08-09) Grp C Västerås IBS Ungdom Vit IBK Sala      
14040100 lø 14/04 08:00 lø 14/04 Västerås Arena A F14 (födda 03) Grp C Örebro Innebandy 1 - 1 Söderhamns IBF    
14041700 lø 14/04 08:00 lø 14/04 Västerås Arena C F14 (födda 03) Grp C IS Saga 6 - 1 Kungsängens...gsängens If    
14043301 lø 14/04 08:45 lø 14/04 ABB Arena Plan 1 F14 (födda 03) Grp B IBF Hedemora 2 - 1 FBI Tullinge F03    
14040601 lø 14/04 08:45 lø 14/04 ABB Arena Plan 2 P12 (födda 05) Grp B Västerås IBS Ungdom 1 5 - 1 Tungelsta I...gelsta P-05    
14044001 lø 14/04 08:45 lø 14/04 ABB Arena Plan 3 F13 (födda 04) Grp A Vaksala SK 8 - 1 Skår IBK    
14044101 lø 14/04 08:45 lø 14/04 ABB Arena Plan 4 F14 (födda 03) Grp A IBF Leksand 0 - 1 FBC Lerum    
14044201 lø 14/04 08:45 lø 14/04 ABB Arena Plan 5 F13 (födda 04) Grp C IK Sirius IBK 0 - 2 Torshälla IBK    
14045001 lø 14/04 08:45 lø 14/04 ABB Hallen (Bellevue) F13 (födda 04) Grp D Väsby IBK 1 - 1 Ingarö IF    
14040901 lø 14/04 08:45 lø 14/04 Bäckby Sportcenter P11 (födda 06) Grp C Tillberga IK Roosters Västerås IB...dom P06 Vit      
14044801 lø 14/04 08:45 lø 14/04 Bäckbyskolan P08-09 (födda 08-09) Grp B Hagunda IF Huddinge IBS HIBS P08      
14040801 lø 14/04 08:45 lø 14/04 Fryxellska skolan F08-09 (födda 08-09) Grp B IBK Hallsta F 08 Blå Surahammars IBF      
14044900 lø 14/04 08:45 lø 14/04 GA Hallen F10 (födda 07) Grp B Grimsta AIK 2 Rönnby IBK Ungdom      
14040701 lø 14/04 08:45 lø 14/04 K-Borg Arena F12 (födda 05) Grp A FBC Uppsala Ungdom 2 - 2 IBF Borlänge F05    
14041001 lø 14/04 08:45 lø 14/04 Klövernhallen 1 F12 (födda 05) Grp C Tungelsta F-05/06 4 - 3 Fagerås BK    
14045301 lø 14/04 08:45 lø 14/04 Klövernhallen 2 P13 L (födda 05-04) Grp B Västerås IB... IBS 04 VIT 1 - 2 Jakobsbergs IBF 2    
14045401 lø 14/04 08:45 lø 14/04 Klövernhallen 3 P12 L (födda 06-05) Grp B Malungs IBK 1 - 9 Bålsta Floorball Club    
14041501 lø 14/04 08:45 lø 14/04 Pettersbergskolan P12 L (födda 06-05) Grp D Danderyds SK 1 - 8 Arlanda IBK P05    
14041401 lø 14/04 08:45 lø 14/04 Råbyhallen F11 (födda 06) Grp C Strömsbro IF Örby IS Södra      
14044701 lø 14/04 08:45 lø 14/04 Wenströmska Gymn P12 L (födda 06-05) Grp C Täby FC Gribby Vit 2 - 3 Bele Barkaby IF IBF  
14044401 lø 14/04 08:45 lø 14/04 Viksängskolan P08-09 (födda 08-09) Grp C Åkersberga IBF P08A Täby FC P08.../Myrängen 1      
14040101 lø 14/04 08:45 lø 14/04 Västerås Arena A F13 (födda 04) Grp B Jäbo IK F04 6 - 0 Bro IK    
14041701 lø 14/04 08:45 lø 14/04 Västerås Arena C F13 (födda 04) Grp B Skattkärrs ...Björkås IBF 8 - 0 IBF hedemor...04 Hedemora    
14040602 lø 14/04 09:30 lø 14/04 ABB Arena Plan 2 Paracupen (Tävlande) Grp A If pluss 1 - 8 Telge SIBK Hammers Vitt    
14044002 lø 14/04 09:30 lø 14/04 ABB Arena Plan 3 P14 L (födda 03-04) Grp A Gottsunda IBF 0 - 7 Huddinge IBS    
14044102 lø 14/04 09:30 lø 14/04 ABB Arena Plan 4 P14 L (födda 03-04) Grp C STC Kungälv IBK 6 - 4 FBC Uppsala    
14044202 lø 14/04 09:30 lø 14/04 ABB Arena Plan 5 P16 (födda 01) Grp A Alunda IBF 0 - 3 SK Vide    
14045002 lø 14/04 09:30 lø 14/04 ABB Hallen (Bellevue) F15 -16 (födda 02-01) Grp B Västerås IBS Ungdom 0 - 4 IBF Hedemora  
14040902 lø 14/04 09:30 lø 14/04 Bäckby Sportcenter P08-09 (födda 08-09) Grp B Täby FC lag 2 Team Valla Västerås IB...om 2 Röd :2      
14044802 lø 14/04 09:30 lø 14/04 Bäckbyskolan P11 (födda 06) Grp D Tyresö Trol...TTIBK P06-2 Värmdö IF P06 Blå      
14040802 lø 14/04 09:30 lø 14/04 Fryxellska skolan F10 (födda 07) Grp D Salems IF 2 IFK Gnesta Flickor 07/08      
14044901 lø 14/04 09:30 lø 14/04 GA Hallen F10 (födda 07) Grp C Nykvarns In...ning F07/08 Salems IF 1      
14040702 lø 14/04 09:30 lø 14/04 K-Borg Arena F12 (födda 05) Grp B Bele Barkaby IF IBF F06 0 - 2 IBF Hedemora F-05    
14041002 lø 14/04 09:30 lø 14/04 Klövernhallen 1 F12 (födda 05) Grp C IBF Leksand 1 - 3 Bele Barkaby IF IBF    
14045302 lø 14/04 09:30 lø 14/04 Klövernhallen 2 P13 L (födda 05-04) Grp B Skövde IBF 1 - 3 IK Zenith IK ZENITH GRÖN    
14045402 lø 14/04 09:30 lø 14/04 Klövernhallen 3 F13 (födda 04) Grp D Alunda IBF 0 - 3 FBC Uppsala Ungdom F-04    
14041502 lø 14/04 09:30 lø 14/04 Pettersbergskolan P13 L (födda 05-04) Grp D Onyx IBS Svart 2 - 3 Torshälla IBK p04 Röd    
14041402 lø 14/04 09:30 lø 14/04 Råbyhallen F11 (födda 06) Grp C Bro IK Värmdö IF F07      
14044702 lø 14/04 09:30 lø 14/04 Wenströmska Gymn P12 (födda 05) Grp A Täby FC P05 Gribby Svart 2 - 4 Älvsjö AIK Innebandy    
14044402 lø 14/04 09:30 lø 14/04 Viksängskolan P10 (födda 07) Grp A Arlanda IBK Ekerö IK Vit      
14040102 lø 14/04 09:30 lø 14/04 Västerås Arena A P13 L (födda 05-04) Grp E Bro IK 1 - 2 Valbo AIF  
14041702 lø 14/04 09:30 lø 14/04 Västerås Arena C P14 L (födda 03-04) Grp B Bälinge IF P03/04 3 - 3 Västerås IBS Ungdom    
14043303 lø 14/04 10:15 lø 14/04 ABB Arena Plan 1 F13 (födda 04) Grp C Huddinge IK 4 - 1 Sundsvall City    
14040603 lø 14/04 10:15 lø 14/04 ABB Arena Plan 2 P15 (födda 02) Grp B Farsta IBK 1 - 2 Västerås IBS Ungdom    
14044003 lø 14/04 10:15 lø 14/04 ABB Arena Plan 3 P13 L (födda 05-04) Grp F Onyx IBS Orange 2 - 11 Vallentuna IBK    
14044103 lø 14/04 10:15 lø 14/04 ABB Arena Plan 4 P14 L (födda 03-04) Grp A Bjursås IK 0 - 6 Storvreta IBK 2    
14044203 lø 14/04 10:15 lø 14/04 ABB Arena Plan 5 P13 L (födda 05-04) Grp C IBF Göteborg 1 4 - 2 IBF Leksand    
14045003 lø 14/04 10:15 lø 14/04 ABB Hallen (Bellevue) P12 L (födda 06-05) Grp E Huddinge IBS 2 8 - 1 IBF Hedemora    
14040903 lø 14/04 10:15 lø 14/04 Bäckby Sportcenter F11 (födda 06) Grp D Sigtuna IF IBK Blå-Vit Rönnby Tigers F06      
14044803 lø 14/04 10:15 lø 14/04 Bäckbyskolan P08-09 (födda 08-09) Grp A Bälinge IF Täby FC 2 .../Myrängen 2      
14040803 lø 14/04 10:15 lø 14/04 Fryxellska skolan F08-09 (födda 08-09) Grp A Järfälla IBK JIBK IBK Hallsta...a F 08 Grön      
14044902 lø 14/04 10:15 lø 14/04 GA Hallen F10 (födda 07) Grp B Enebybergs IF 2 Storvreta IBK 2      
14040703 lø 14/04 10:15 lø 14/04 K-Borg Arena F12 (födda 05) Grp A Västerås IBS Ungdom 1 - 4 Vallentuna IBK    
14041003 lø 14/04 10:15 lø 14/04 Klövernhallen 1 P14 L (födda 03-04) Grp C Örby IS 3 - 2 Långshyttans IBK    
14045303 lø 14/04 10:15 lø 14/04 Klövernhallen 2 P12 L (födda 06-05) Grp C Gävle GIK Ggik P06 2 - 6 Huddinge IBS 1  
14045403 lø 14/04 10:15 lø 14/04 Klövernhallen 3 F14 (födda 03) Grp D Sandvikens ...bandy Svart 3 - 5 SK Vide F03    
14041503 lø 14/04 10:15 lø 14/04 Pettersbergskolan P13 L (födda 05-04) Grp D IK Sirius FBC 2 - 6 IBF Göteborg 2    
14041403 lø 14/04 10:15 lø 14/04 Råbyhallen F11 (födda 06) Grp B Vendelsö IK Solna ik      
14044703 lø 14/04 10:15 lø 14/04 Wenströmska Gymn P12 (födda 05) Grp B Alunda IBF 2 - 0 Danderyds SK    
14044403 lø 14/04 10:15 lø 14/04 Viksängskolan P08-09 (födda 08-09) Grp D Västerås IB...om 1 Röd :1 Täby FC lag 1 Team Valla      
14040103 lø 14/04 10:15 lø 14/04 Västerås Arena A F15 -16 (födda 02-01) Grp B Grankulla IFK 0 - 3 FBI Tullinge    
14041703 lø 14/04 10:15 lø 14/04 Västerås Arena C P14 L (födda 03-04) Grp B Åkersberga IBF Orange 2 - 2 IBF Borlänge/Ornäs IK    
14043304 lø 14/04 11:00 lø 14/04 ABB Arena Plan 1 P16 (födda 01) Grp A Tungelsta I...rby IF P-01 0 - 3 Västerås IB...s Innebandy    
14040604 lø 14/04 11:00 lø 14/04 ABB Arena Plan 2 P15 (födda 02) Grp A Sigtuna IF 1 - 6 Huddinge IBS  
14044004 lø 14/04 11:00 lø 14/04 ABB Arena Plan 3 F13 (födda 04) Grp B Jäbo IK F04 3 - 2 Åkersberga IBF 04/06    
14044104 lø 14/04 11:00 lø 14/04 ABB Arena Plan 4 P16 (födda 01) Grp B Torshälla ibk 5 - 4 Timrå IBC    
14044204 lø 14/04 11:00 lø 14/04 ABB Arena Plan 5 P13 L (födda 05-04) Grp E BKI Sunnanå 1 - 3 Grimsta AIK 2    
14045004 lø 14/04 11:00 lø 14/04 ABB Hallen (Bellevue) P12 L (födda 06-05) Grp B Malungs IBK 0 - 12 Grimsta AIK Vit    
14040904 lø 14/04 11:00 lø 14/04 Bäckby Sportcenter P11 (födda 06) Grp B Bele Barkaby IF IBF Vit Värmdö IF P... IF P06 Vit      
14044804 lø 14/04 11:00 lø 14/04 Bäckbyskolan P08-09 (födda 08-09) Grp A IK Frej 2 Västerås IB...m P08-Svart      
14040804 lø 14/04 11:00 lø 14/04 Fryxellska skolan F08-09 (födda 08-09) Grp A Västerås IBS Ungdom Vallentuna IBK Vit      
14044903 lø 14/04 11:00 lø 14/04 GA Hallen F10 (födda 07) Grp A Åkersberga IBF IBF Hedemora F-07/08      
14040704 lø 14/04 11:00 lø 14/04 K-Borg Arena F12 (födda 05) Grp B Gullänget Kroksta IBS 3 - 3 IK Sirius IBK    
14041004 lø 14/04 11:00 lø 14/04 Klövernhallen 1 P13 L (födda 05-04) Grp F Ekerö IK P04 1 - 3 Västerås IB...m IBS SVART    
14045304 lø 14/04 11:00 lø 14/04 Klövernhallen 2 P13 L (födda 05-04) Grp A Åkersberga ...orangesvart 3 - 3 IK Zenith IK ZENITH VIT    
14045404 lø 14/04 11:00 lø 14/04 Klövernhallen 3 P14 (födda 03) Grp A AIK IBF 1 - 3 IBF Säter    
14041504 lø 14/04 11:00 lø 14/04 Pettersbergskolan P12 L (födda 06-05) Grp D Danderyds SK 2 - 0 Vib Ungdom    
14041404 lø 14/04 11:00 lø 14/04 Råbyhallen F11 (födda 06) Grp D SK Vide Hertzöga BK      
14044704 lø 14/04 11:00 lø 14/04 Wenströmska Gymn P12 L (födda 06-05) Grp A Nynäshamns IBK 7 - 2 Rönnby SK Svart    
14044404 lø 14/04 11:00 lø 14/04 Viksängskolan P08-09 (födda 08-09) Grp D IK Frej 1 Åkersberga IBF P08B      
14040104 lø 14/04 11:00 lø 14/04 Västerås Arena A F15 -16 (födda 02-01) Grp C GS 86 5 - 2 Rönnby IBK Ungdom F02/03    
14041704 lø 14/04 11:00 lø 14/04 Västerås Arena C P13 L (födda 05-04) Grp A Gävle GIK 4 - 1 IBF Falun Ungdom    
14043305 lø 14/04 11:45 lø 14/04 ABB Arena Plan 1 P16 (födda 01) Grp A SK Vide 2 - 5 AIK P01-02    
14040605 lø 14/04 11:45 lø 14/04 ABB Arena Plan 2 Paracupen (Tävlande) Grp A Idrottsgymnasiet Bollnäs 0 - 12 Telge SIBK Hammers Vitt    
14044005 lø 14/04 11:45 lø 14/04 ABB Arena Plan 3 Paracupen (Tävlande) Grp A Telge SIBK 1Hammers Rött 0 - 6 If pluss    
14044105 lø 14/04 11:45 lø 14/04 ABB Arena Plan 4 P16 (födda 01) Grp B Bälinge IF 1 - 3 Nykvarns IF    
14044205 lø 14/04 11:45 lø 14/04 ABB Arena Plan 5 P15 (födda 02) Grp A Gottsunda IBF 1 - 9 Nykvarns IF  
14045005 lø 14/04 11:45 lø 14/04 ABB Hallen (Bellevue) F13 (födda 04) Grp D Ingarö IF 6 - 2 Hovsta IF    
14040905 lø 14/04 11:45 lø 14/04 Bäckby Sportcenter P11 (födda 06) Grp A Täby FC P06 Västra Björklinge BK 06/07 Röd      
14044805 lø 14/04 11:45 lø 14/04 Bäckbyskolan P10 (födda 07) Grp C Sigtuna IF Innebandy Täby FC      
14040805 lø 14/04 11:45 lø 14/04 Fryxellska skolan F08-09 (födda 08-09) Grp B Bele Barkaby IF IBF Vallentuna IBK Svart      
14040705 lø 14/04 11:45 lø 14/04 K-Borg Arena F13 (födda 04) Grp B Skattkärrs ...Björkås IBF 8 - 1 Bro IK    
14041005 lø 14/04 11:45 lø 14/04 Klövernhallen 1 P13 L (födda 05-04) Grp G Jakobsbergs IBF 1 3 - 2 Grimsta AIK 1    
14045305 lø 14/04 11:45 lø 14/04 Klövernhallen 2 P10 (födda 07) Grp B Västerås IBS ungdom 1 Finished Alunda IBF 1      
14045405 lø 14/04 11:45 lø 14/04 Klövernhallen 3 P14 L (födda 03-04) Grp D Karlskoga innebandy 1 - 7 IK Sätra    
14041505 lø 14/04 11:45 lø 14/04 Pettersbergskolan P12 L (födda 06-05) Grp D Arlanda IBK P05 5 - 2 ISSaga-p07    
14041405 lø 14/04 11:45 lø 14/04 Råbyhallen P11 (födda 06) Grp C IBF Örebro 1 Bele Barkaby IF IBF Svart      
14044705 lø 14/04 11:45 lø 14/04 Wenströmska Gymn P12 L (födda 06-05) Grp A Hässelby SK...y P06 Svart 1 - 3 Westerviks IBK P06    
14044405 lø 14/04 11:45 lø 14/04 Viksängskolan P10 (födda 07) Grp A FBC Uppsala P07 Söderhamns IBF 2      
14041705 lø 14/04 11:45 lø 14/04 Västerås Arena C P15 (födda 02) Grp C Täby FC 5 - 3 Digers BK    
14044904 lø 14/04 11:50 lø 14/04 GA Hallen F10 (födda 07) Grp A Örsundsbro IF Enebybergs IF 1    
14043306 lø 14/04 12:30 lø 14/04 ABB Arena Plan 1 F14 (födda 03) Grp B FBI Tullinge F03 5 - 2 Skattkärrs ...Björkås IBF    
14040606 lø 14/04 12:30 lø 14/04 ABB Arena Plan 2 F12 (födda 05) Grp C Tungelsta F-05/06 0 - 5 Bele Barkaby IF IBF    
14044006 lø 14/04 12:30 lø 14/04 ABB Arena Plan 3 P14 L (födda 03-04) Grp D Bålsta FBC P03/04 1 - 2 Storvreta IBK 1    
14044106 lø 14/04 12:30 lø 14/04 ABB Arena Plan 4 F12 (födda 05) Grp A Vallentuna IBK 4 - 0 KFUM örebro    
14044206 lø 14/04 12:30 lø 14/04 ABB Arena Plan 5 P12 L (födda 06-05) Grp C Täby FC Gribby Vit 2 - 9 Gävle GIK Ggik P06    
14045006 lø 14/04 12:30 lø 14/04 ABB Hallen (Bellevue) F12 (födda 05) Grp A IBF Borlänge F05 4 - 1 Västerås IBS Ungdom    
14040906 lø 14/04 12:30 lø 14/04 Bäckby Sportcenter P11 (födda 06) Grp B Västerås IB...m P06 Svart Farsta IBK Blå      
14044806 lø 14/04 12:30 lø 14/04 Bäckbyskolan P11 (födda 06) Grp D Grimsta AIK Tyresö Trol...TTIBK P06-2      
14040806 lø 14/04 12:30 lø 14/04 Fryxellska skolan P11 (födda 06) Grp A Sköndals IK Sköndal IK IBF LEKSAND      
14044905 lø 14/04 12:30 lø 14/04 GA Hallen F10 (födda 07) Grp C Bele Barkaby IF IBF IK Tomtberga 2      
14040706 lø 14/04 12:30 lø 14/04 K-Borg Arena F13 (födda 04) Grp D FBC Uppsala Ungdom F-04 1 - 4 Väsby IBK    
14041006 lø 14/04 12:30 lø 14/04 Klövernhallen 1 P13 L (födda 05-04) Grp G IBF Hedemora 3 - 5 Torshälla IBK P04 Svart    
14045306 lø 14/04 12:30 lø 14/04 Klövernhallen 2 P10 (födda 07) Grp B Söderhamns IBF 1 Finished Bro IK      
14045406 lø 14/04 12:30 lø 14/04 Klövernhallen 3 P12 L (födda 06-05) Grp B Bålsta Floorball Club 4 - 5 Hässelby SK...lby P06 Röd    
14041506 lø 14/04 12:30 lø 14/04 Pettersbergskolan F12 (födda 05) Grp D Nynäshamns IBK 4 - 4 Hagunda IF    
14041406 lø 14/04 12:30 lø 14/04 Råbyhallen P10 (födda 07) Grp C Gävle GIK Alunda IBF P08      
14044706 lø 14/04 12:30 lø 14/04 Wenströmska Gymn F12 (födda 05) Grp D Hertzöga BK 0 - 4 FBI Tullinge    
14044406 lø 14/04 12:30 lø 14/04 Viksängskolan P10 (födda 07) Grp A Västerås IBS ungdom 2 Ekerö IK Vit      
14040105 lø 14/04 12:30 lø 14/04 Västerås Arena A P12 L (födda 06-05) Grp E Tillberga ik roosters 3 - 3 Huddinge IBS 2  
14041706 lø 14/04 12:30 lø 14/04 Västerås Arena C P15 (födda 02) Grp C Skälby IBK 1 - 2 Hultsberg/Björkås IBF    
14043307 lø 14/04 13:15 lø 14/04 ABB Arena Plan 1 F14 (födda 03) Grp B Sandvikens ...nebandy Vit 1 - 2 IBF Hedemora    
14040607 lø 14/04 13:15 lø 14/04 ABB Arena Plan 2 P13 L (födda 05-04) Grp B IK Zenith IK ZENITH GRÖN 4 - 0 Västerås IB... IBS 04 VIT    
14044007 lø 14/04 13:15 lø 14/04 ABB Arena Plan 3 F13 (födda 04) Grp A Älvsjö AIK IBF 1 - 7 Vaksala SK    
14044107 lø 14/04 13:15 lø 14/04 ABB Arena Plan 4 F13 (födda 04) Grp A Skår IBK 4 - 4 IBF Borlänge F04    
14044207 lø 14/04 13:15 lø 14/04 ABB Arena Plan 5 F11 (födda 06) Grp A Alunda IBF F06/07 Finished Jakobsbergs IBF      
14045007 lø 14/04 13:15 lø 14/04 ABB Hallen (Bellevue) P12 L (födda 06-05) Grp E Täby FC Gribby Svart 4 - 5 IBF Hedemora    
14040907 lø 14/04 13:15 lø 14/04 Bäckby Sportcenter P11 (födda 06) Grp D IBF Örebro 2 Bro IK      
14044807 lø 14/04 13:15 lø 14/04 Bäckbyskolan P08-09 (födda 08-09) Grp B Stäkets IF Hagunda IF      
14040807 lø 14/04 13:15 lø 14/04 Fryxellska skolan F10 (födda 07) Grp D FBC Turku Grimsta AIK 1      
14044906 lø 14/04 13:15 lø 14/04 GA Hallen F10 (födda 07) Grp B Storvreta IBK 2 Grimsta AIK 2      
14040707 lø 14/04 13:15 lø 14/04 K-Borg Arena F12 (födda 05) Grp B IK Sirius IBK 2 - 1 Bele Barkaby IF IBF F06    
14041007 lø 14/04 13:15 lø 14/04 Klövernhallen 1 F12 (födda 05) Grp C Fagerås BK 2 - 7 IBF Leksand    
14045307 lø 14/04 13:15 lø 14/04 Klövernhallen 2 P12 (födda 05) Grp E Täby FC P05 Gribby Vit 1 - 1 Skälby IBK RödVit    
14045407 lø 14/04 13:15 lø 14/04 Klövernhallen 3 P12 L (födda 06-05) Grp C Bele Barkaby IF IBF 2 - 0 Huddinge IBS 1  
14041507 lø 14/04 13:15 lø 14/04 Pettersbergskolan P13 L (födda 05-04) Grp D IK Sirius FBC 6 - 0 Onyx IBS Svart    
14041407 lø 14/04 13:15 lø 14/04 Råbyhallen F11 (födda 06) Grp D Storvreta IBK Sigtuna IF IBK Blå-Vit      
14044707 lø 14/04 13:15 lø 14/04 Wenströmska Gymn P12 (födda 05) Grp A Älvsjö AIK Innebandy 1 - 1 FBC Uppsala    
14044407 lø 14/04 13:15 lø 14/04 Viksängskolan P08-09 (födda 08-09) Grp C Täby FC P08.../Myrängen 1 Västerås IBS Ungdom Vit      
14040106 lø 14/04 13:15 lø 14/04 Västerås Arena A P12 (födda 05) Grp F Strömsbro IF 3 - 5 Skälby IBK RödSvart    
14041707 lø 14/04 13:15 lø 14/04 Västerås Arena C F15 -16 (födda 02-01) Grp A Bro IK 1 - 4 Kais Mora    
14043308 lø 14/04 14:00 lø 14/04 ABB Arena Plan 1 P16 (födda 01) Grp A Alunda IBF 3 - 5 Tungelsta I...rby IF P-01    
14040608 lø 14/04 14:00 lø 14/04 ABB Arena Plan 2 F13 (födda 04) Grp B IBF hedemor...04 Hedemora 1 - 5 Jäbo IK F04    
14044008 lø 14/04 14:00 lø 14/04 ABB Arena Plan 3 P14 L (födda 03-04) Grp C Långshyttans IBK 4 - 3 FBC Uppsala    
14044108 lø 14/04 14:00 lø 14/04 ABB Arena Plan 4 P13 L (födda 05-04) Grp C IBF Göteborg 1 3 - 6 Åkersberga ...svartorange    
14044208 lø 14/04 14:00 lø 14/04 ABB Arena Plan 5 P13 L (födda 05-04) Grp B Skövde IBF 3 - 3 Jakobsbergs IBF 2  
14045008 lø 14/04 14:00 lø 14/04 ABB Hallen (Bellevue) P13 L (födda 05-04) Grp C IBF Leksand 3 - 2 Huddinge IBS    
14040908 lø 14/04 14:00 lø 14/04 Bäckby Sportcenter P08-09 (födda 08-09) Grp A Västerås IB...m P08-Svart Bälinge IF      
14044808 lø 14/04 14:00 lø 14/04 Bäckbyskolan F11 (födda 06) Grp D Rönnby Tigers F06 Hertzöga BK      
14040808 lø 14/04 14:00 lø 14/04 Fryxellska skolan F08-09 (födda 08-09) Grp A Romfartuna GIF IBK Hallsta...a F 08 Grön      
14044907 lø 14/04 14:00 lø 14/04 GA Hallen F10 (födda 07) Grp B IK Tomtberga 1 Enebybergs IF 2      
14040708 lø 14/04 14:00 lø 14/04 K-Borg Arena F14 (födda 03) Grp D Tungelsta IF 0 - 9 Grankulla IFK    
14041008 lø 14/04 14:00 lø 14/04 Klövernhallen 1 P13 L (födda 05-04) Grp D IBF Göteborg 2 3 - 6 Torshälla IBK p04 Röd    
14045308 lø 14/04 14:00 lø 14/04 Klövernhallen 2 P10 (födda 07) Grp C Täby FC Finished Västerås IBS Ungdom      
14045408 lø 14/04 14:00 lø 14/04 Klövernhallen 3 P13 L (födda 05-04) Grp F Onyx IBS Orange 5 - 3 Ekerö IK P04    
14041508 lø 14/04 14:00 lø 14/04 Pettersbergskolan P14 (födda 03) Grp B Åkersberga IBF Svart 1 - 0 Gävle GIK    
14041408 lø 14/04 14:00 lø 14/04 Råbyhallen F11 (födda 06) Grp C Värmdö IF F07 Strömsbro IF      
14044708 lø 14/04 14:00 lø 14/04 Wenströmska Gymn P12 (födda 05) Grp A Rönnby SK Orange 2 - 2 Täby FC P05 Gribby Svart    
14044408 lø 14/04 14:00 lø 14/04 Viksängskolan P08-09 (födda 08-09) Grp C AIK IBF P08 IBK Sala      
14040107 lø 14/04 14:00 lø 14/04 Västerås Arena A P14 (födda 03) Grp A Sigtuna IF IBK 0 - 4 Västerås IBS Ungdom    
14041708 lø 14/04 14:00 lø 14/04 Västerås Arena C F15 -16 (födda 02-01) Grp A Rönnby IBK ... Ungdom F01 1 - 2 Klockarbergets BK    
14043309 lø 14/04 14:45 lø 14/04 ABB Arena Plan 1 Paracupen (Tävlande) Grp A Telge SIBK Hammers Vitt 10 - 0 Telge SIBK 1Hammers Rött    
14040609 lø 14/04 14:45 lø 14/04 ABB Arena Plan 2 F13 (födda 04) Grp D Väsby IBK 2 - 0 Hovsta IF    
14044009 lø 14/04 14:45 lø 14/04 ABB Arena Plan 3 F12 (födda 05) Grp A IBF Borlänge F05 5 - 0 KFUM örebro    
14044209 lø 14/04 14:45 lø 14/04 ABB Arena Plan 5 F13 (födda 04) Grp C IK Sirius IBK 0 - 3 Huddinge IK    
14045009 lø 14/04 14:45 lø 14/04 ABB Hallen (Bellevue) F12 (födda 05) Grp A FBC Uppsala Ungdom 10 - 1 Västerås IBS Ungdom    
14040909 lø 14/04 14:45 lø 14/04 Bäckby Sportcenter P11 (födda 06) Grp B Björklinge BK 06/07 Svart Västerås IB...m P06 Svart      
14044809 lø 14/04 14:45 lø 14/04 Bäckbyskolan P11 (födda 06) Grp B Farsta IBK Blå Bele Barkaby IF IBF Vit      
14040809 lø 14/04 14:45 lø 14/04 Fryxellska skolan F08-09 (födda 08-09) Grp B Vallentuna IBK Svart IBK Hallsta F 08 Blå      
14044908 lø 14/04 14:45 lø 14/04 GA Hallen F10 (födda 07) Grp A IBF Hedemora F-07/08 Örsundsbro IF      
14040709 lø 14/04 14:45 lø 14/04 K-Borg Arena P13 L (födda 05-04) Grp E Valbo AIF 2 - 2 Grimsta AIK 2    
14041009 lø 14/04 14:45 lø 14/04 Klövernhallen 1 P16 (födda 01) Grp B Torshälla ibk 2 - 4 Skälby IBK ...a IK ungdom    
14045309 lø 14/04 14:45 lø 14/04 Klövernhallen 2 P12 (födda 05) Grp B Danderyds SK 1 - 3 Västerås IBS Ungdom 1    
14045409 lø 14/04 14:45 lø 14/04 Klövernhallen 3 F14 (födda 03) Grp A IBF Leksand 3 - 1 Varla IBK    
14041509 lø 14/04 14:45 lø 14/04 Pettersbergskolan P14 (födda 03) Grp B IBF Offensiv Lidingö 3 - 2 Skövde IBF    
14041409 lø 14/04 14:45 lø 14/04 Råbyhallen F11 (födda 06) Grp B Vallentuna IBK Vendelsö IK      
14044709 lø 14/04 14:45 lø 14/04 Wenströmska Gymn P12 (födda 05) Grp C SK ÖRNEN 1 - 2 Bromma KFUM Blå    
14044409 lø 14/04 14:45 lø 14/04 Viksängskolan P08-09 (födda 08-09) Grp D Åkersberga IBF P08B Skälby IBK      
14040108 lø 14/04 14:45 lø 14/04 Västerås Arena A F14 (födda 03) Grp C IS Saga 0 - 3 Örebro Innebandy    
14041709 lø 14/04 14:45 lø 14/04 Västerås Arena C P13 L (födda 05-04) Grp E Bro IK 3 - 3 BKI Sunnanå    
14043310 lø 14/04 15:30 lø 14/04 ABB Arena Plan 1 F13 (födda 04) Grp B Bro IK 2 - 11 Åkersberga IBF 04/06    
14040610 lø 14/04 15:30 lø 14/04 ABB Arena Plan 2 P14 L (födda 03-04) Grp D Karlskoga innebandy 2 - 3 Bålsta FBC P03/04    
14044110 lø 14/04 15:30 lø 14/04 ABB Arena Plan 4 P16 (födda 01) Grp B Bälinge IF 7 - 7 Timrå IBC    
14044210 lø 14/04 15:30 lø 14/04 ABB Arena Plan 5 F11 (födda 06) Grp A Örby IS Norra Finished Alunda IBF F06/07      
14045010 lø 14/04 15:30 lø 14/04 ABB Hallen (Bellevue) F12 (födda 05) Grp B IBF Hedemora F-05 1 - 2 Gullänget Kroksta IBS    
14040910 lø 14/04 15:30 lø 14/04 Bäckby Sportcenter P08-09 (födda 08-09) Grp B Huddinge IBS HIBS P08 Täby FC lag 2 Team Valla    
14044810 lø 14/04 15:30 lø 14/04 Bäckbyskolan P08-09 (födda 08-09) Grp A Täby FC 2 .../Myrängen 2 Västerås IBS Ungdom Svart      
14040810 lø 14/04 15:30 lø 14/04 Fryxellska skolan F08-09 (födda 08-09) Grp B Surahammars IBF Bele Barkaby IF IBF      
14044909 lø 14/04 15:30 lø 14/04 GA Hallen F10 (födda 07) Grp C Storvreta IBK 1 Bele Barkaby IF IBF      
14040710 lø 14/04 15:30 lø 14/04 K-Borg Arena P12 (födda 05) Grp C IS Saga 1 - 1 IBK Köping    
14041010 lø 14/04 15:30 lø 14/04 Klövernhallen 1 F13 (födda 04) Grp C Torshälla IBK 1 - 8 Sundsvall City    
14045310 lø 14/04 15:30 lø 14/04 Klövernhallen 2 P10 (födda 07) Grp B Bro IK Finished Töjnan IBK      
14045410 lø 14/04 15:30 lø 14/04 Klövernhallen 3 F12 (födda 05) Grp D FBI Tullinge 2 - 2 Nynäshamns IBK    
14041510 lø 14/04 15:30 lø 14/04 Pettersbergskolan F12 (födda 05) Grp D Hagunda IF 3 - 1 Hertzöga BK    
14041410 lø 14/04 15:30 lø 14/04 Råbyhallen F11 (födda 06) Grp C Rasbo IK F06/07 Bro IK      
14044710 lø 14/04 15:30 lø 14/04 Wenströmska Gymn P13 L (födda 05-04)