Dette er resultatet fra Mälarenergi Cup 2018. Se de seneste resultater fra Mälarenergi Cup 2022 her.



Søndag 15/4 (Dag 3)

  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
15043300 sø 15/04 08:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 1 F13 (födda 04) Slutspel A 1/4 Final Jäbo IK F04 6 - 0 IBF Borlänge F04    
15040600 sø 15/04 08:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 2 F13 (födda 04) Slutspel A 1/4 Final Torshälla IBK 2 - 1 FBC Uppsala Ungdom F-04    
15044000 sø 15/04 08:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 3 F13 (födda 04) Slutspel A 1/4 Final Väsby IBK 2 - 3 Huddinge IK    
15044100 sø 15/04 08:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 4 F13 (födda 04) Slutspel A 1/4 Final Vaksala SK 1 - 5 Åkersberga IBF 04/06    
15044200 sø 15/04 08:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 5 P12 L (födda 06-05) Slutspel A Semifinal Westerviks IBK P06 0 - 2 Arlanda IBK P05    
15045000 sø 15/04 08:00 sø 15/04 ABB Hallen (Bellevue) P13 L (födda 05-04) Slutspel B 1/4 Final IK Sirius FBC 10 - 1 Ekerö IK P04    
15040900 sø 15/04 08:00 sø 15/04 Bäckby Sportcenter F11 (födda 06) Grp A Alunda IBF F06/07 Sigtuna IF IBK Blå      
15044800 sø 15/04 08:00 sø 15/04 Bäckbyskolan P08-09 (födda 08-09) Grp C Täby FC P08.../Myrängen 1 AIK IBF P08      
15040800 sø 15/04 08:00 sø 15/04 Fryxellska skolan F08-09 (födda 08-09) Grp A IBK Hallsta...a F 08 Grön Västerås IBS Ungdom      
15040700 sø 15/04 08:00 sø 15/04 K-Borg Arena P12 L (födda 06-05) Slutspel B 1/4 Final Huddinge IBS 1 8 - 2 Rönnby SK Svart  
15041000 sø 15/04 08:00 sø 15/04 Klövernhallen 1 P12 (födda 05) Slutspel B 1/4 Final FBC Uppsala 7 - 4 SK ÖRNEN    
15045300 sø 15/04 08:00 sø 15/04 Klövernhallen 2 P13 L (födda 05-04) Slutspel B 1/4 Final Västerås IB... IBS 04 VIT 4 - 3 IBF Hedemora    
15045400 sø 15/04 08:00 sø 15/04 Klövernhallen 3 F12 (födda 05) Slutspel B 1/4 Final IBF Hedemora F-05 2 - 0 Nynäshamns IBK    
15041500 sø 15/04 08:00 sø 15/04 Pettersbergskolan P11 (födda 06) Grp A Sköndals IK Sköndal IK Finished Täby FC P06 Västra      
15041400 sø 15/04 08:00 sø 15/04 Råbyhallen P10 (födda 07) Grp B Töjnan IBK Söderhamns IBF 1      
15044700 sø 15/04 08:00 sø 15/04 Wenströmska Gymn F11 (födda 06) Grp A Örby IS Norra Jakobsbergs IBF      
15044400 sø 15/04 08:00 sø 15/04 Viksängskolan F10 (födda 07) Grp A Åkersberga IBF Örsundsbro IF      
15040100 sø 15/04 08:00 sø 15/04 Västerås Arena A F12 (födda 05) Slutspel B 1/4 Final Hertzöga BK 0 - 1 Bele Barkaby IF IBF F06  
15041700 sø 15/04 08:00 sø 15/04 Västerås Arena C Paracupen (Tävlande) Grp A Idrottsgymnasiet Bollnäs 3 - 8 If pluss    
15043301 sø 15/04 08:45 sø 15/04 ABB Arena Plan 1 P14 L (födda 03-04) Slutspel A Semifinal Huddinge IBS 2 - 8 IK Sätra    
15040601 sø 15/04 08:45 sø 15/04 ABB Arena Plan 2 P14 L (födda 03-04) Slutspel A Semifinal IBF Borlänge/Ornäs IK 1 - 2 STC Kungälv IBK  
15044001 sø 15/04 08:45 sø 15/04 ABB Arena Plan 3 F12 (födda 05) Slutspel A Semifinal FBC Uppsala Ungdom 0 - 2 FBI Tullinge    
15044101 sø 15/04 08:45 sø 15/04 ABB Arena Plan 4 F12 (födda 05) Slutspel A Semifinal IK Sirius IBK 0 - 2 Bele Barkaby IF IBF    
15044201 sø 15/04 08:45 sø 15/04 ABB Arena Plan 5 P13 L (födda 05-04) Slutspel B 1/4 Final IBF Leksand 2 - 7 Onyx IBS Svart    
15045001 sø 15/04 08:45 sø 15/04 ABB Hallen (Bellevue) P12 (födda 05) Slutspel A Semifinal Täby FC P05 Gribby Svart 2 - 3 IS Saga    
15040901 sø 15/04 08:45 sø 15/04 Bäckby Sportcenter F11 (födda 06) Grp C Rasbo IK F06/07 Värmdö IF F07      
15044801 sø 15/04 08:45 sø 15/04 Bäckbyskolan F11 (födda 06) Grp D SK Vide Storvreta IBK      
15040801 sø 15/04 08:45 sø 15/04 Fryxellska skolan F08-09 (födda 08-09) Grp A Vallentuna IBK Vit Järfälla IBK JIBK      
15040701 sø 15/04 08:45 sø 15/04 K-Borg Arena F12 (födda 05) Slutspel B 1/4 Final Vallentuna IBK 2 - 3 Fagerås BK    
15041001 sø 15/04 08:45 sø 15/04 Klövernhallen 1 P13 L (födda 05-04) Slutspel B 1/4 Final IK Zenith IK ZENITH VIT 1 - 4 Skövde IBF  
15045301 sø 15/04 08:45 sø 15/04 Klövernhallen 2 P12 L (födda 06-05) Slutspel B 1/4 Final Nynäshamns IBK 4 - 6 Malungs IBK    
15045401 sø 15/04 08:45 sø 15/04 Klövernhallen 3 P08-09 (födda 08-09) Grp D Skälby IBK Finished Västerås IB...om 1 Röd :1      
15041501 sø 15/04 08:45 sø 15/04 Pettersbergskolan P11 (födda 06) Grp C Tillberga IK Roosters Finished IBF Örebro 1      
15041401 sø 15/04 08:45 sø 15/04 Råbyhallen P10 (födda 07) Grp B Västerås IBS ungdom 1 Bro IK      
15044701 sø 15/04 08:45 sø 15/04 Wenströmska Gymn P12 L (födda 06-05) Slutspel A Semifinal ISSaga-p07 1 - 2 Bele Barkaby IF IBF  
15044401 sø 15/04 08:45 sø 15/04 Viksängskolan F10 (födda 07) Grp A Järna SK IBF Hedemora F-07/08      
15040101 sø 15/04 08:45 sø 15/04 Västerås Arena A P13 L (födda 05-04) Slutspel A Semifinal Gävle GIK 2 - 1 Onyx IBS Orange  
15041701 sø 15/04 08:45 sø 15/04 Västerås Arena C P13 L (födda 05-04) Slutspel A Semifinal IK Zenith IK ZENITH GRÖN 0 - 5 Vallentuna IBK    
15043302 sø 15/04 09:30 sø 15/04 ABB Arena Plan 1 F15 -16 (födda 02-01) Slutspel A Semifinal Klockarbergets BK 5 - 2 Rönnby IBK Ungdom F02/03    
15040602 sø 15/04 09:30 sø 15/04 ABB Arena Plan 2 F15 -16 (födda 02-01) Slutspel A Semifinal IBF Hedemora 1 - 2 GS 86    
15044002 sø 15/04 09:30 sø 15/04 ABB Arena Plan 3 P15 (födda 02) Slutspel A Semifinal Huddinge IBS 2 - 5 Skälby IBK    
15044102 sø 15/04 09:30 sø 15/04 ABB Arena Plan 4 P15 (födda 02) Slutspel A Semifinal Örsundsbro IF 0 - 5 Hultsberg/Björkås IBF    
15044202 sø 15/04 09:30 sø 15/04 ABB Arena Plan 5 P12 (födda 05) Slutspel A Semifinal IBK Köping 4 - 3 Västerås IBS Ungdom 2    
15045002 sø 15/04 09:30 sø 15/04 ABB Hallen (Bellevue) F14 (födda 03) Slutspel A Semifinal Örebro Innebandy 2 - 1 FBI Tullinge F03    
15040902 sø 15/04 09:30 sø 15/04 Bäckby Sportcenter P08-09 (födda 08-09) Grp A IK Frej 2 Täby FC 2 .../Myrängen 2      
15044802 sø 15/04 09:30 sø 15/04 Bäckbyskolan P08-09 (födda 08-09) Grp D Åkersberga IBF P08B Täby FC lag 1 Team Valla      
15040802 sø 15/04 09:30 sø 15/04 Fryxellska skolan F10 (födda 07) Grp C Storvreta IBK 1 IK Tomtberga 2      
15040702 sø 15/04 09:30 sø 15/04 K-Borg Arena F14 (födda 03) Slutspel A Semifinal IBF Hedemora 0 - 2 Söderhamns IBF    
15041002 sø 15/04 09:30 sø 15/04 Klövernhallen 1 P12 L (födda 06-05) Slutspel B 1/4 Final Danderyds SK 3 - 7 IBF Hedemora    
15045302 sø 15/04 09:30 sø 15/04 Klövernhallen 2 P12 L (födda 06-05) Slutspel B 1/4 Final Bålsta Floorball Club 5 - 3 Vib Ungdom  
15045402 sø 15/04 09:30 sø 15/04 Klövernhallen 3 F10 (födda 07) Grp D Salems IF 2 Finished FBC Turku      
15041502 sø 15/04 09:30 sø 15/04 Pettersbergskolan F11 (födda 06) Grp B Vendelsö IK Finished IBF Hedemora F-06      
15041402 sø 15/04 09:30 sø 15/04 Råbyhallen P10 (födda 07) Grp C Täby FC Alunda IBF P08      
15044702 sø 15/04 09:30 sø 15/04 Wenströmska Gymn P12 (födda 05) Slutspel B 1/4 Final Nacka Wallenstam P05 vit 1 - 3 Gävle GIK    
15044402 sø 15/04 09:30 sø 15/04 Viksängskolan F10 (födda 07) Grp B Enebybergs IF 2 Grimsta AIK 2      
15040102 sø 15/04 09:30 sø 15/04 Västerås Arena A F12 (födda 05) Slutspel B 1/4 Final Tungelsta F-05/06 1 - 0 KFUM örebro    
15043303 sø 15/04 10:15 sø 15/04 ABB Arena Plan 1 F13 (födda 04) Slutspel B Semifinal Skattkärrs ...Björkås IBF 4 - 1 IK Sirius IBK    
15040603 sø 15/04 10:15 sø 15/04 ABB Arena Plan 2 F13 (födda 04) Slutspel B Semifinal Sundsvall City 4 - 3 Skår IBK    
15044003 sø 15/04 10:15 sø 15/04 ABB Arena Plan 3 F15 -16 (födda 02-01) Slutspel B Semifinal FBI Tullinge 1 - 2 Bro IK    
15044103 sø 15/04 10:15 sø 15/04 ABB Arena Plan 4 F15 -16 (födda 02-01) Slutspel B Semifinal Rönnby IBK ... Ungdom F01 6 - 0 Grankulla IFK    
15044203 sø 15/04 10:15 sø 15/04 ABB Arena Plan 5 P16 (födda 01) Slutspel A Semifinal Västerås IB...s Innebandy 2 - 3 Skälby IBK ...a IK ungdom    
15045003 sø 15/04 10:15 sø 15/04 ABB Hallen (Bellevue) P15 (födda 02) Slutspel B Semifinal Västerås IBS Ungdom 0 - 1 Täby FC    
15040903 sø 15/04 10:15 sø 15/04 Bäckby Sportcenter P08-09 (födda 08-09) Grp B Stäkets IF Täby FC lag 2 Team Valla      
15044803 sø 15/04 10:15 sø 15/04 Bäckbyskolan P08-09 (födda 08-09) Grp A Västerås IBS Ungdom Svart Bälinge IF      
15040803 sø 15/04 10:15 sø 15/04 Fryxellska skolan P11 (födda 06) Grp B Björklinge BK 06/07 Svart Farsta IBK Blå      
15040703 sø 15/04 10:15 sø 15/04 K-Borg Arena P15 (födda 02) Slutspel B Semifinal Sigtuna IF 1 - 3 Digers BK    
15041003 sø 15/04 10:15 sø 15/04 Klövernhallen 1 P16 (födda 01) Slutspel A Semifinal Nykvarns IF 2 - 3 P Tungelsta I...rby IF P-01    
15045303 sø 15/04 10:15 sø 15/04 Klövernhallen 2 F10 (födda 07) Grp D Fagerås BK Fagerås bk Finished IFK Gnesta Flickor 07/08      
15045403 sø 15/04 10:15 sø 15/04 Klövernhallen 3 P11 (födda 06) Grp D Bro IK Finished Tyresö Trol...TTIBK P06-2      
15041503 sø 15/04 10:15 sø 15/04 Pettersbergskolan P11 (födda 06) Grp C Farsta IBK Vit Finished Västerås IB...dom P06 Vit      
15041403 sø 15/04 10:15 sø 15/04 Råbyhallen P10 (födda 07) Grp A Västerås IBS ungdom 2 Arlanda IBK      
15044703 sø 15/04 10:15 sø 15/04 Wenströmska Gymn F11 (födda 06) Grp C Bro IK Strömsbro IF      
15044403 sø 15/04 10:15 sø 15/04 Viksängskolan F10 (födda 07) Grp B IK Tomtberga 1 Storvreta IBK 2      
15040103 sø 15/04 10:15 sø 15/04 Västerås Arena A P16 (födda 01) Slutspel B Semifinal AIK P01-02 1 - 5 Timrå IBC    
15041703 sø 15/04 10:15 sø 15/04 Västerås Arena C P16 (födda 01) Slutspel B Semifinal Torshälla ibk 4 - 0 SK Vide    
15043304 sø 15/04 11:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 1 P14 L (födda 03-04) Slutspel B Semifinal FBC Uppsala 8 - 3 Åkersberga IBF Orange  
15040604 sø 15/04 11:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 2 P14 L (födda 03-04) Slutspel B Semifinal Karlskoga innebandy 2 - 7 Långshyttans IBK    
15044004 sø 15/04 11:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 3 F13 (födda 04) Slutspel A Semifinal Jäbo IK F04 1 - 0 Torshälla IBK    
15044104 sø 15/04 11:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 4 F13 (födda 04) Slutspel A Semifinal Huddinge IK 0 - 4 Åkersberga IBF 04/06    
15044204 sø 15/04 11:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 5 P12 (födda 05) Slutspel B 1/4 Final Danderyds SK 4 - 1 Rönnby SK Orange    
15045004 sø 15/04 11:00 sø 15/04 ABB Hallen (Bellevue) P14 (födda 03) Slutspel A Semifinal Västerås IBS Ungdom 5 - 1 Åkersberga IBF Svart    
15040904 sø 15/04 11:00 sø 15/04 Bäckby Sportcenter F11 (födda 06) Grp A Vaksala SK 1 Alunda IBF F06/07      
15044804 sø 15/04 11:00 sø 15/04 Bäckbyskolan P08-09 (födda 08-09) Grp B Västerås IB...om 2 Röd :2 Huddinge IBS HIBS P08    
15040804 sø 15/04 11:00 sø 15/04 Fryxellska skolan P11 (födda 06) Grp B Värmdö IF P... IF P06 Vit Västerås IB...m P06 Svart      
15040704 sø 15/04 11:00 sø 15/04 K-Borg Arena P14 (födda 03) Slutspel A Semifinal IBF Offensiv Lidingö 2 - 7 IBF Säter    
15041004 sø 15/04 11:00 sø 15/04 Klövernhallen 1 P12 (födda 05) Slutspel B 1/4 Final Bromma KFUM Blå 2 - 4 Ekerö IK    
15045304 sø 15/04 11:00 sø 15/04 Klövernhallen 2 F10 (födda 07) Grp C Bele Barkaby IF IBF Finished Nykvarns In...ning F07/08      
15045404 sø 15/04 11:00 sø 15/04 Klövernhallen 3 P08-09 (födda 08-09) Grp C Åkersberga IBF P08A Finished AIK IBF P08      
15041504 sø 15/04 11:00 sø 15/04 Pettersbergskolan P11 (födda 06) Grp A Almunge IK P06/07 Finished IBF LEKSAND      
15041404 sø 15/04 11:00 sø 15/04 Råbyhallen P10 (födda 07) Grp A Ekerö IK Vit Söderhamns IBF 2      
15044704 sø 15/04 11:00 sø 15/04 Wenströmska Gymn F11 (födda 06) Grp B Vallentuna IBK Solna ik      
15044404 sø 15/04 11:00 sø 15/04 Viksängskolan F10 (födda 07) Grp A Enebybergs IF 1 Åkersberga IBF      
15040104 sø 15/04 11:00 sø 15/04 Västerås Arena A F14 (födda 03) Slutspel B Semifinal Huddinge IK 4 - 3 Sandvikens ...nebandy Vit    
15041704 sø 15/04 11:00 sø 15/04 Västerås Arena C F14 (födda 03) Slutspel B Semifinal Skattkärrs ...Björkås IBF 2 - 4 IS Saga    
15045005 sø 15/04 11:45 sø 15/04 ABB Hallen (Bellevue) P14 (födda 03) Slutspel B Semifinal AIK IBF 1 - 3 P Gävle GIK    
15040905 sø 15/04 11:45 sø 15/04 Bäckby Sportcenter F11 (födda 06) Grp B Vaksala SK 2 Vendelsö IK      
15044805 sø 15/04 11:45 sø 15/04 Bäckbyskolan P08-09 (födda 08-09) Grp C IBK Sala Täby FC P08.../Myrängen 1      
15040805 sø 15/04 11:45 sø 15/04 Fryxellska skolan F10 (födda 07) Grp C IK Tomtberga 2 Salems IF 1      
15040705 sø 15/04 11:45 sø 15/04 K-Borg Arena P14 (födda 03) Slutspel B Semifinal Skövde IBF 1 - 3 Sigtuna IF IBK    
15041005 sø 15/04 11:45 sø 15/04 Klövernhallen 1 P10 (födda 07) Grp C Västerås IBS Ungdom Finished Sigtuna IF Innebandy      
15045305 sø 15/04 11:45 sø 15/04 Klövernhallen 2 F10 (födda 07) Grp D Grimsta AIK 1 Finished Salems IF 2      
15045405 sø 15/04 11:45 sø 15/04 Klövernhallen 3 F08-09 (födda 08-09) Grp A Vallentuna IBK Vit Finished Romfartuna GIF      
15041505 sø 15/04 11:45 sø 15/04 Pettersbergskolan P11 (födda 06) Grp A Björklinge BK 06/07 Röd Finished Sköndals IK Sköndal IK      
15041405 sø 15/04 11:45 sø 15/04 Råbyhallen P10 (födda 07) Grp B Alunda IBF 1 Töjnan IBK      
15044705 sø 15/04 11:45 sø 15/04 Wenströmska Gymn F11 (födda 06) Grp D Rönnby Tigers F06 SK Vide      
15044405 sø 15/04 11:45 sø 15/04 Viksängskolan F10 (födda 07) Grp A Örsundsbro IF Järna SK      
15040105 sø 15/04 11:45 sø 15/04 Västerås Arena A F12 (födda 05) Slutspel B Semifinal IBF Hedemora F-05 3 - 0 Tungelsta F-05/06    
15041705 sø 15/04 11:45 sø 15/04 Västerås Arena C P10 (födda 07) Grp C Gävle GIK Finished Täby FC      
15043305 sø 15/04 12:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 1 P14 L (födda 03-04) Slutspel A Final IK Sätra 3 - 0 STC Kungälv IBK  
15040605 sø 15/04 12:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 2 P13 L (födda 05-04) Slutspel A Final Gävle GIK 0 - 5 Vallentuna IBK    
15044005 sø 15/04 12:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 3 P12 (födda 05) Slutspel A Final IBK Köping 3 - 8 IS Saga    
15044105 sø 15/04 12:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 4 F12 (födda 05) Slutspel A Final FBI Tullinge 0 - 3 Bele Barkaby IF IBF    
15044205 sø 15/04 12:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 5 P12 L (födda 06-05) Slutspel A Final Arlanda IBK P05 2 - 0 Bele Barkaby IF IBF  
15040906 sø 15/04 12:30 sø 15/04 Bäckby Sportcenter F11 (födda 06) Grp D Storvreta IBK Hertzöga BK      
15044806 sø 15/04 12:30 sø 15/04 Bäckbyskolan P08-09 (födda 08-09) Grp A Bälinge IF IK Frej 2      
15040806 sø 15/04 12:30 sø 15/04 Fryxellska skolan P08-09 (födda 08-09) Grp D Skälby IBK IK Frej 1      
15040706 sø 15/04 12:30 sø 15/04 K-Borg Arena P12 L (födda 06-05) Slutspel B Semifinal Malungs IBK 4 - 6 IBF Hedemora    
15041006 sø 15/04 12:30 sø 15/04 Klövernhallen 1 P11 (födda 06) Grp D Värmdö IF P06 Blå Finished Bro IK      
15045306 sø 15/04 12:30 sø 15/04 Klövernhallen 2 P08-09 (födda 08-09) Grp D Västerås IB...om 1 Röd :1 Finished Åkersberga IBF P08B      
15045406 sø 15/04 12:30 sø 15/04 Klövernhallen 3 F08-09 (födda 08-09) Grp A Järfälla IBK JIBK Finished Västerås IBS Ungdom      
15041506 sø 15/04 12:30 sø 15/04 Pettersbergskolan P11 (födda 06) Grp D IBF Örebro 2 Finished Grimsta AIK      
15041406 sø 15/04 12:30 sø 15/04 Råbyhallen P10 (födda 07) Grp A FBC Uppsala P07 Arlanda IBK      
15044706 sø 15/04 12:30 sø 15/04 Wenströmska Gymn F11 (födda 06) Grp C Strömsbro IF Rasbo IK F06/07      
15044406 sø 15/04 12:30 sø 15/04 Viksängskolan F10 (födda 07) Grp B Rönnby IBK Ungdom Enebybergs IF 2      
15040106 sø 15/04 12:30 sø 15/04 Västerås Arena A P12 (födda 05) Slutspel B Semifinal FBC Uppsala 1 - 2 Gävle GIK    
15043306 sø 15/04 13:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 1 F14 (födda 03) Slutspel A Final Örebro Innebandy 1 - 0 Söderhamns IBF    
15040606 sø 15/04 13:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 2 P16 (födda 01) Slutspel A Final Skälby IBK ...a IK ungdom 4 - 3 Tungelsta I...rby IF P-01    
15044006 sø 15/04 13:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 3 F15 -16 (födda 02-01) Slutspel A Final Klockarbergets BK 3 - 2 P GS 86  
15044106 sø 15/04 13:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 4 P15 (födda 02) Slutspel A Final Skälby IBK 5 - 6 Hultsberg/Björkås IBF    
15044206 sø 15/04 13:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 5 P13 L (födda 05-04) Slutspel B Semifinal Västerås IB... IBS 04 VIT 4 - 2 Onyx IBS Svart    
15045006 sø 15/04 13:00 sø 15/04 ABB Hallen (Bellevue) P13 L (födda 05-04) Slutspel B Semifinal Skövde IBF 1 - 10 IK Sirius FBC    
15040907 sø 15/04 13:15 sø 15/04 Bäckby Sportcenter P11 (födda 06) Grp C Bele Barkaby IF IBF Svart Tillberga IK Roosters      
15044807 sø 15/04 13:15 sø 15/04 Bäckbyskolan P08-09 (födda 08-09) Grp B Huddinge IBS HIBS P08 Stäkets IF      
15040807 sø 15/04 13:15 sø 15/04 Fryxellska skolan P11 (födda 06) Grp B Bele Barkaby IF IBF Vit Björklinge BK 06/07 Svart      
15040707 sø 15/04 13:15 sø 15/04 K-Borg Arena P12 L (födda 06-05) Slutspel B Semifinal Bålsta Floorball Club 3 - 1 Huddinge IBS 1  
15041007 sø 15/04 13:15 sø 15/04 Klövernhallen 1 F08-09 (födda 08-09) Grp B IBK Hallsta F 08 Blå Finished Bele Barkaby IF IBF      
15045307 sø 15/04 13:15 sø 15/04 Klövernhallen 2 F10 (födda 07) Grp D FBC Turku Finished Fagerås BK Fagerås bk      
15045407 sø 15/04 13:15 sø 15/04 Klövernhallen 3 F11 (födda 06) Grp A Sigtuna IF IBK Blå Finished Örby IS Norra      
15041507 sø 15/04 13:15 sø 15/04 Pettersbergskolan P11 (födda 06) Grp C IBF Örebro 1 Finished Farsta IBK Vit      
15041407 sø 15/04 13:15 sø 15/04 Råbyhallen P10 (födda 07) Grp A Söderhamns IBF 2 Västerås IBS ungdom 2      
15044707 sø 15/04 13:15 sø 15/04 Wenströmska Gymn F11 (födda 06) Grp C Örby IS Södra Bro IK      
15044407 sø 15/04 13:15 sø 15/04 Viksängskolan F10 (födda 07) Grp B Grimsta AIK 2 IK Tomtberga 1      
15040107 sø 15/04 13:15 sø 15/04 Västerås Arena A F12 (födda 05) Slutspel B Semifinal Fagerås BK 2 - 5 Bele Barkaby IF IBF F06  
15041707 sø 15/04 13:15 sø 15/04 Västerås Arena C P12 (födda 05) Slutspel B Semifinal Danderyds SK 3 - 2 Ekerö IK    
15043307 sø 15/04 14:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 1 P16 (födda 01) Slutspel B Final Timrå IBC 9 - 7 Torshälla ibk    
15040607 sø 15/04 14:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 2 P15 (födda 02) Slutspel B Final Digers BK 4 - 3 P Täby FC    
15044007 sø 15/04 14:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 3 P14 (födda 03) Slutspel A Final Västerås IBS Ungdom 3 - 4 IBF Säter    
15044107 sø 15/04 14:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 4 F15 -16 (födda 02-01) Slutspel B Final Rönnby IBK ... Ungdom F01 4 - 0 Bro IK    
15044207 sø 15/04 14:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 5 F13 (födda 04) Slutspel A Final Jäbo IK F04 0 - 1 Åkersberga IBF 04/06    
15044808 sø 15/04 14:00 sø 15/04 Bäckbyskolan P08-09 (födda 08-09) Grp B Hagunda IF Västerås IB...om 2 Röd :2      
15040808 sø 15/04 14:00 sø 15/04 Fryxellska skolan P11 (födda 06) Grp B Farsta IBK Blå Värmdö IF P... IF P06 Vit      
15041008 sø 15/04 14:00 sø 15/04 Klövernhallen 1 F11 (födda 06) Grp B Solna ik Finished Vaksala SK 2      
15045308 sø 15/04 14:00 sø 15/04 Klövernhallen 2 F10 (födda 07) Grp C Nykvarns In...ning F07/08 Finished Storvreta IBK 1      
15041508 sø 15/04 14:00 sø 15/04 Pettersbergskolan P11 (födda 06) Grp A Täby FC P06 Västra Finished Almunge IK P06/07      
15041408 sø 15/04 14:00 sø 15/04 Råbyhallen P10 (födda 07) Grp B Söderhamns IBF 1 Västerås IBS ungdom 1      
15044708 sø 15/04 14:00 sø 15/04 Wenströmska Gymn F11 (födda 06) Grp B IBF Hedemora F-06 Vallentuna IBK      
15044408 sø 15/04 14:00 sø 15/04 Viksängskolan F10 (födda 07) Grp A IBF Hedemora F-07/08 Enebybergs IF 1      
15040908 sø 15/04 14:45 sø 15/04 Bäckby Sportcenter F11 (födda 06) Grp D Storvreta IBK Rönnby Tigers F06      
15044809 sø 15/04 14:45 sø 15/04 Bäckbyskolan P08-09 (födda 08-09) Grp A Västerås IB...m P08-Svart Västerås IBS Ungdom Svart      
15040809 sø 15/04 14:45 sø 15/04 Fryxellska skolan P08-09 (födda 08-09) Grp D IK Frej 1 Västerås IB...om 1 Röd :1      
15040708 sø 15/04 14:45 sø 15/04 K-Borg Arena P10 (födda 07) Grp C Sigtuna IF Innebandy Gävle GIK      
15041009 sø 15/04 14:45 sø 15/04 Klövernhallen 1 P11 (födda 06) Grp D Grimsta AIK Finished Värmdö IF P06 Blå      
15045309 sø 15/04 14:45 sø 15/04 Klövernhallen 2 F10 (födda 07) Grp D IFK Gnesta Flickor 07/08 Finished Grimsta AIK 1      
15045408 sø 15/04 14:45 sø 15/04 Klövernhallen 3 F08-09 (födda 08-09) Extra A Vallentuna IBK Svart Finished IBK Hallsta...a F 08 Grön      
15041509 sø 15/04 14:45 sø 15/04 Pettersbergskolan P11 (födda 06) Grp A IBF LEKSAND Finished Björklinge BK 06/07 Röd      
15041409 sø 15/04 14:45 sø 15/04 Råbyhallen P10 (födda 07) Grp B Bro IK Alunda IBF 1      
15044709 sø 15/04 14:45 sø 15/04 Wenströmska Gymn F11 (födda 06) Grp A Jakobsbergs IBF Vaksala SK 1      
15044409 sø 15/04 14:45 sø 15/04 Viksängskolan F10 (födda 07) Grp B Storvreta IBK 2 Rönnby IBK Ungdom      
15041708 sø 15/04 14:45 sø 15/04 Västerås Arena C P10 (födda 07) Grp C Alunda IBF P08 Finished Västerås IBS Ungdom      
15043308 sø 15/04 15:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 1 P14 L (födda 03-04) Slutspel B Final FBC Uppsala 5 - 2 Långshyttans IBK  
15040608 sø 15/04 15:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 2 F13 (födda 04) Slutspel B Final Skattkärrs ...Björkås IBF 5 - 3 Sundsvall City    
15044008 sø 15/04 15:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 3 P14 (födda 03) Slutspel B Final Gävle GIK 4 - 3 P Sigtuna IF IBK    
15044108 sø 15/04 15:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 4 F14 (födda 03) Slutspel B Final Huddinge IK 2 - 0 IS Saga    
15044208 sø 15/04 15:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 5 Paracupen (Tävlande) Slutspel B Final Idrottsgymnasiet Bollnäs 9 - 5 Telge SIBK 1Hammers Rött    
15040909 sø 15/04 15:30 sø 15/04 Bäckby Sportcenter P11 (födda 06) Grp C Västerås IB...dom P06 Vit Bele Barkaby IF IBF Svart      
15044810 sø 15/04 15:30 sø 15/04 Bäckbyskolan P08-09 (födda 08-09) Grp C AIK IBF P08 Västerås IBS Ungdom Vit      
15040810 sø 15/04 15:30 sø 15/04 Fryxellska skolan P08-09 (födda 08-09) Grp D Täby FC lag 1 Team Valla Skälby IBK      
15040709 sø 15/04 15:30 sø 15/04 K-Borg Arena F08-09 (födda 08-09) Extra B Bele Barkaby IF IBF Romfartuna GIF      
15041010 sø 15/04 15:30 sø 15/04 Klövernhallen 1 P08-09 (födda 08-09) Grp C IBK Sala Finished Åkersberga IBF P08A      
15045310 sø 15/04 15:30 sø 15/04 Klövernhallen 2 F08-09 (födda 08-09) Extra C IBK Hallsta F 08 Blå Finished Järfälla IBK JIBK      
15045409 sø 15/04 15:30 sø 15/04 Klövernhallen 3 F08-09 (födda 08-09) Extra D Surahammars IBF Västerås IBS Ungdom      
15041510 sø 15/04 15:30 sø 15/04 Pettersbergskolan P11 (födda 06) Grp D Tyresö Trol...TTIBK P06-2 Finished IBF Örebro 2      
15041410 sø 15/04 15:30 sø 15/04 Råbyhallen P10 (födda 07) Grp A Ekerö IK Vit FBC Uppsala P07      
15044710 sø 15/04 15:30 sø 15/04 Wenströmska Gymn F11 (födda 06) Grp C Värmdö IF F07 Örby IS Södra      
15044410 sø 15/04 15:30 sø 15/04 Viksängskolan F10 (födda 07) Grp C Salems IF 1 Bele Barkaby IF IBF      
15041709 sø 15/04 15:30 sø 15/04 Västerås Arena C F11 (födda 06) Grp D Sigtuna IF IBK Blå-Vit SK Vide      
15043309 sø 15/04 16:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 1 P12 L (födda 06-05) Slutspel B Final IBF Hedemora 0 - 13 Bålsta Floorball Club    
15040609 sø 15/04 16:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 2 F12 (födda 05) Slutspel B Final IBF Hedemora F-05 2 - 3 P Bele Barkaby IF IBF F06  
15044009 sø 15/04 16:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 3 P12 (födda 05) Slutspel B Final Gävle GIK 3 - 7 Danderyds SK    
15044109 sø 15/04 16:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 4 P13 L (födda 05-04) Slutspel B Final IK Sirius FBC 9 - 2 Västerås IB... IBS 04 VIT  
15044209 sø 15/04 16:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 5 Paracupen (Tävlande) Slutspel A Final Telge SIBK Hammers Vitt 3 - 5 If pluss