Dette er resultater fra Mälarenergi Cup 2018. Se de siste resultatene fra Mälarenergi Cup 2021 her.

Grimsta AIK

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
13044201 fr 13/04 18:15 fr 13/04 ABB Arena Plan 5 P13 L (födda 05-04) Plj E Grimsta AIK 2 3 - 0 Bro IK    
13040101 fr 13/04 18:15 fr 13/04 Västerås Arena A P12 L (födda 06-05) Plj B Bålsta Floorball Club 4 - 4 Grimsta AIK Vit    
13043301 fr 13/04 18:15 fr 13/04 ABB Arena Plan 1 P13 L (födda 05-04) Plj G Grimsta AIK 1 1 - 3 IBF Hedemora    
14045400 lø 14/04 08:00 lø 14/04 Klövernhallen 3 P12 L (födda 06-05) Plj B Grimsta AIK Vit 1 - 1 Hässelby SK...lby P06 Röd    
14044800 lø 14/04 08:00 lø 14/04 Bäckbyskolan P11 (födda 06) Plj D Bro IK Grimsta AIK      
14044900 lø 14/04 08:45 lø 14/04 GA Hallen F10 (födda 07) Plj B Grimsta AIK 2 Rönnby IBK Ungdom      
14045004 lø 14/04 11:00 lø 14/04 ABB Hallen (Bellevue) P12 L (födda 06-05) Plj B Malungs IBK 0 - 12 Grimsta AIK Vit    
14044204 lø 14/04 11:00 lø 14/04 ABB Arena Plan 5 P13 L (födda 05-04) Plj E BKI Sunnanå 1 - 3 Grimsta AIK 2    
14041005 lø 14/04 11:45 lø 14/04 Klövernhallen 1 P13 L (födda 05-04) Plj G Jakobsbergs IBF 1 3 - 2 Grimsta AIK 1    
14044806 lø 14/04 12:30 lø 14/04 Bäckbyskolan P11 (födda 06) Plj D Grimsta AIK Tyresö Trol...TTIBK P06-2      
14040807 lø 14/04 13:15 lø 14/04 Fryxellska skolan F10 (födda 07) Plj D FBC Turku Grimsta AIK 1      
14044906 lø 14/04 13:15 lø 14/04 GA Hallen F10 (födda 07) Plj B Storvreta IBK 2 Grimsta AIK 2      
14040709 lø 14/04 14:45 lø 14/04 K-Borg Arena P13 L (födda 05-04) Plj E Valbo AIF 2 - 2 Grimsta AIK 2    
14041011 lø 14/04 16:15 lø 14/04 Klövernhallen 1 P13 L (födda 05-04) Plj G Torshälla IBK P04 Svart 3 - 6 Grimsta AIK 1    
14044712 lø 14/04 17:00 lø 14/04 Wenströmska Gymn P12 L (födda 06-05) Slutspel A 1/8 Final Grimsta AIK Vit 12 - 0 Gävle GIK Ggik P06    
14040815 lø 14/04 19:15 lø 14/04 Fryxellska skolan F10 (födda 07) Plj D Grimsta AIK 1 Fagerås BK Fagerås bk      
14044215 lø 14/04 19:15 lø 14/04 ABB Arena Plan 5 P13 L (födda 05-04) Slutspel A 1/8 Final Grimsta AIK 2 1 - 4 Onyx IBS Orange    
14044716 lø 14/04 20:00 lø 14/04 Wenströmska Gymn P12 L (födda 06-05) Slutspel A 1/4 Final Westerviks IBK P06 6 - 4 Grimsta AIK Vit    
14041016 lø 14/04 20:00 lø 14/04 Klövernhallen 1 P13 L (födda 05-04) Slutspel A 1/8 Final IBF Göteborg 2 4 - 2 Grimsta AIK 1    
15044402 sø 15/04 09:30 sø 15/04 Viksängskolan F10 (födda 07) Plj B Enebybergs IF 2 Grimsta AIK 2      
15045305 sø 15/04 11:45 sø 15/04 Klövernhallen 2 F10 (födda 07) Plj D Grimsta AIK 1 Ferdig Salems IF 2      
15041506 sø 15/04 12:30 sø 15/04 Pettersbergskolan P11 (födda 06) Plj D IBF Örebro 2 Ferdig Grimsta AIK      
15044407 sø 15/04 13:15 sø 15/04 Viksängskolan F10 (födda 07) Plj B Grimsta AIK 2 IK Tomtberga 1      
15041009 sø 15/04 14:45 sø 15/04 Klövernhallen 1 P11 (födda 06) Plj D Grimsta AIK Ferdig Värmdö IF P06 Blå      
15045309 sø 15/04 14:45 sø 15/04 Klövernhallen 2 F10 (födda 07) Plj D IFK Gnesta Flickor 07/08 Ferdig Grimsta AIK 1