Dette er resultater fra Mälarenergi Cup 2018. Se de siste resultatene fra Mälarenergi Cup 2020 her.

Åkersberga IBF

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
13045001 fr 13/04 18:15 fr 13/04 ABB Hallen (Bellevue) F13 (födda 04) Plj B Åkersberga IBF 04/06 2 - 2 Skattkärrs ...Björkås IBF    
13045003 fr 13/04 19:45 fr 13/04 ABB Hallen (Bellevue) P14 L (födda 03-04) Plj B Västerås IBS Ungdom 3 - 0 Åkersberga IBF Orange    
13040603 fr 13/04 19:45 fr 13/04 ABB Arena Plan 2 P13 L (födda 05-04) Plj A IBF Falun Ungdom 1 - 8 Åkersberga ...orangesvart    
13044004 fr 13/04 20:30 fr 13/04 ABB Arena Plan 3 P13 L (födda 05-04) Plj C IBF Leksand 2 - 4 Åkersberga ...svartorange    
13040705 fr 13/04 21:15 fr 13/04 K-Borg Arena F13 (födda 04) Plj B IBF hedemor...04 Hedemora 0 - 8 Åkersberga IBF 04/06    
13044106 fr 13/04 22:00 fr 13/04 ABB Arena Plan 4 P14 (födda 03) Plj B Skövde IBF 2 - 5 Åkersberga IBF Svart    
14040600 lø 14/04 08:00 lø 14/04 ABB Arena Plan 2 P13 L (födda 05-04) Plj C Åkersberga ...svartorange 1 - 1 Huddinge IBS    
14044401 lø 14/04 08:45 lø 14/04 Viksängskolan P08-09 (födda 08-09) Plj C Åkersberga IBF P08A Täby FC P08.../Myrängen 1      
14041703 lø 14/04 10:15 lø 14/04 Bombardier Arena C P14 L (födda 03-04) Plj B Åkersberga IBF Orange 2 - 2 IBF Borlänge/Ornäs IK    
14045304 lø 14/04 11:00 lø 14/04 Klövernhallen 2 P13 L (födda 05-04) Plj A Åkersberga ...orangesvart 3 - 3 IK Zenith IK ZENITH VIT    
14044903 lø 14/04 11:00 lø 14/04 GA Hallen F10 (födda 07) Plj A Åkersberga IBF IBF Hedemora F-07/08      
14044004 lø 14/04 11:00 lø 14/04 ABB Arena Plan 3 F13 (födda 04) Plj B Jäbo IK F04 3 - 2 Åkersberga IBF 04/06    
14044108 lø 14/04 14:00 lø 14/04 ABB Arena Plan 4 P13 L (födda 05-04) Plj C IBF Göteborg 1 3 - 6 Åkersberga ...svartorange    
14041508 lø 14/04 14:00 lø 14/04 Pettersbergskolan P14 (födda 03) Plj B Åkersberga IBF Svart 1 - 0 Gävle GIK    
14043310 lø 14/04 15:30 lø 14/04 ABB Arena Plan 1 F13 (födda 04) Plj B Bro IK 2 - 11 Åkersberga IBF 04/06    
14044710 lø 14/04 15:30 lø 14/04 Wenströmska Gymn P13 L (födda 05-04) Plj A Gävle GIK 2 - 2 Åkersberga ...orangesvart    
14044910 lø 14/04 16:15 lø 14/04 GA Hallen F10 (födda 07) Plj A Järna SK Åkersberga IBF      
14040111 lø 14/04 17:00 lø 14/04 Bombardier Arena A P14 L (födda 03-04) Plj B Åkersberga IBF Orange 3 - 3 Bälinge IF P03/04    
14045413 lø 14/04 17:45 lø 14/04 Klövernhallen 3 P08-09 (födda 08-09) Plj C Västerås IBS Ungdom Vit Åkersberga IBF P08A      
14044214 lø 14/04 18:30 lø 14/04 ABB Arena Plan 5 P14 (födda 03) Plj B IBF Offensiv Lidingö 5 - 3 Åkersberga IBF Svart    
14041015 lø 14/04 19:15 lø 14/04 Klövernhallen 1 P13 L (födda 05-04) Slutspel A 1/8 Final Jakobsbergs IBF 1 3 - 5 Åkersberga ...orangesvart    
14045015 lø 14/04 19:15 lø 14/04 ABB Hallen (Bellevue) P13 L (födda 05-04) Slutspel A 1/8 Final Åkersberga ...svartorange 3 - 4 Valbo AIF    
14044719 lø 14/04 22:15 lø 14/04 Wenströmska Gymn P14 L (födda 03-04) Slutspel B 1/4 Final Bålsta FBC P03/04 1 - 2 Åkersberga IBF Orange    
14045319 lø 14/04 22:15 lø 14/04 Klövernhallen 2 P13 L (födda 05-04) Slutspel A 1/4 Final IK Zenith IK ZENITH GRÖN 2 - 0 Åkersberga ...orangesvart  
15044400 sø 15/04 08:00 sø 15/04 Viksängskolan F10 (födda 07) Plj A Åkersberga IBF Örsundsbro IF      
15044100 sø 15/04 08:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 4 F13 (födda 04) Slutspel A 1/4 Final Vaksala SK 1 - 5 Åkersberga IBF 04/06    
15045404 sø 15/04 11:00 sø 15/04 Klövernhallen 3 P08-09 (födda 08-09) Plj C Åkersberga IBF P08A Ferdig AIK IBF P08      
15044404 sø 15/04 11:00 sø 15/04 Viksängskolan F10 (födda 07) Plj A Enebybergs IF 1 Åkersberga IBF      
15043304 sø 15/04 11:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 1 P14 L (födda 03-04) Slutspel B Semifinale FBC Uppsala 8 - 3 Åkersberga IBF Orange  
15044104 sø 15/04 11:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 4 F13 (födda 04) Slutspel A Semifinale Huddinge IK 0 - 4 Åkersberga IBF 04/06    
15045004 sø 15/04 11:00 sø 15/04 ABB Hallen (Bellevue) P14 (födda 03) Slutspel A Semifinale Västerås IBS Ungdom 5 - 1 Åkersberga IBF Svart    
15044207 sø 15/04 14:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 5 F13 (födda 04) Slutspel A Finale Jäbo IK F04 0 - 1 Åkersberga IBF 04/06    
15041010 sø 15/04 15:30 sø 15/04 Klövernhallen 1 P08-09 (födda 08-09) Plj C IBK Sala Ferdig Åkersberga IBF P08A      
Intersport Kokpunkten Hummel Unihoc BLE Svenska Kyrkan Avis Hyresmaskiner