Dette er resultater fra Mälarenergi Cup 2018. Se de siste resultatene fra Mälarenergi Cup 2019 her.

Siste resultat

Mälarenergi Cup 2018 begynner
Slutt
13/4
14/4
15/4

Live-kamper

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
15041709 sø 15/04 15:30 sø 15/04 Bombardier Arena C F11 (födda 06) Plj D Sigtuna IF IBK Blå-Vit SK Vide      
15045409 sø 15/04 15:30 sø 15/04 Klövernhallen 3 F08-09 (födda 08-09) Extra D Extra D Surahammars IBF Västerås IBS Ungdom      

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
15044005 sø 15/04 12:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 3 P12 (födda 05) Slutspel A Final IBK Köping 3 - 8 IS Saga    
15044009 sø 15/04 16:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 3 P12 (födda 05) Slutspel B Final Gävle GIK 3 - 7 Danderyds SK    
15044205 sø 15/04 12:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 5 P12 L (födda 06-05) Slutspel A Final Arlanda IBK P05 2 - 0 Bele Barkaby IF IBF  
15043309 sø 15/04 16:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 1 P12 L (födda 06-05) Slutspel B Final IBF Hedemora 0 - 13 Bålsta Floorball Club    
15040605 sø 15/04 12:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 2 P13 L (födda 05-04) Slutspel A Final Gävle GIK 0 - 5 Vallentuna IBK    
15044109 sø 15/04 16:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 4 P13 L (födda 05-04) Slutspel B Final IK Sirius FBC 9 - 2 Västerås IB... IBS 04 VIT  
15044007 sø 15/04 14:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 3 P14 (födda 03) Slutspel A Final Västerås IBS Ungdom 3 - 4 IBF Säter    
15044008 sø 15/04 15:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 3 P14 (födda 03) Slutspel B Final Gävle GIK 4 - 3 P Sigtuna IF IBK    
15043305 sø 15/04 12:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 1 P14 L (födda 03-04) Slutspel A Final IK Sätra 3 - 0 STC Kungälv IBK  
15043308 sø 15/04 15:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 1 P14 L (födda 03-04) Slutspel B Final FBC Uppsala 5 - 2 Långshyttans IBK  
15044106 sø 15/04 13:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 4 P15 (födda 02) Slutspel A Final Skälby IBK 5 - 6 Hultsberg/Björkås IBF    
15040607 sø 15/04 14:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 2 P15 (födda 02) Slutspel B Final Digers BK 4 - 3 P Täby FC    
15040606 sø 15/04 13:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 2 P16 (födda 01) Slutspel A Final Skälby IBK ...a IK ungdom 4 - 3 Tungelsta I...rby IF P-01    
15043307 sø 15/04 14:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 1 P16 (födda 01) Slutspel B Final Timrå IBC 9 - 7 Torshälla ibk    
15044209 sø 15/04 16:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 5 Paracupen (Tävlande) Slutspel A Final Telge SIBK Hammers Vitt 3 - 5 If pluss    
15044208 sø 15/04 15:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 5 Paracupen (Tävlande) Slutspel B Final Idrottsgymnasiet Bollnäs 9 - 5 Telge SIBK 1Hammers Rött    
15044105 sø 15/04 12:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 4 F12 (födda 05) Slutspel A Final FBI Tullinge 0 - 3 Bele Barkaby IF IBF    
15040609 sø 15/04 16:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 2 F12 (födda 05) Slutspel B Final IBF Hedemora F-05 2 - 3 P Bele Barkaby IF IBF F06  
15044207 sø 15/04 14:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 5 F13 (födda 04) Slutspel A Final Jäbo IK F04 0 - 1 Åkersberga IBF 04/06    
15040608 sø 15/04 15:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 2 F13 (födda 04) Slutspel B Final Skattkärrs ...Björkås IBF 5 - 3 Sundsvall City    
15043306 sø 15/04 13:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 1 F14 (födda 03) Slutspel A Final Örebro Innebandy 1 - 0 Söderhamns IBF    
15044108 sø 15/04 15:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 4 F14 (födda 03) Slutspel B Final Huddinge IK 2 - 0 IS Saga    
15044006 sø 15/04 13:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 3 F15 -16 (födda 02-01) Slutspel A Final Klockarbergets BK 3 - 2 P GS 86  
15044107 sø 15/04 14:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 4 F15 -16 (födda 02-01) Slutspel B Final Rönnby IBK ... Ungdom F01 4 - 0 Bro IK    
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
15041010 sø 15/04 15:30 sø 15/04 Klövernhallen 1 P08-09 (födda 08-09) Plj C IBK Sala Ferdig Åkersberga IBF P08A      
15041510 sø 15/04 15:30 sø 15/04 Pettersbergskolan P11 (födda 06) Plj D Tyresö Trol...TTIBK P06-2 Ferdig IBF Örebro 2      
15045310 sø 15/04 15:30 sø 15/04 Klövernhallen 2 F08-09 (födda 08-09) Extra C Extra C IBK Hallsta F 08 Blå Ferdig Järfälla IBK JIBK      
15041009 sø 15/04 14:45 sø 15/04 Klövernhallen 1 P11 (födda 06) Plj D Grimsta AIK Ferdig Värmdö IF P06 Blå      
15041509 sø 15/04 14:45 sø 15/04 Pettersbergskolan P11 (födda 06) Plj A IBF LEKSAND Ferdig Björklinge BK 06/07 Röd      
15041708 sø 15/04 14:45 sø 15/04 Bombardier Arena C P10 (födda 07) Plj C Alunda IBF P08 Ferdig Västerås IBS Ungdom      
15045309 sø 15/04 14:45 sø 15/04 Klövernhallen 2 F10 (födda 07) Plj D IFK Gnesta Flickor 07/08 Ferdig Grimsta AIK 1      
15045408 sø 15/04 14:45 sø 15/04 Klövernhallen 3 F08-09 (födda 08-09) Extra A Extra A Vallentuna IBK Svart Ferdig IBK Hallsta...a F 08 Grön      
15041008 sø 15/04 14:00 sø 15/04 Klövernhallen 1 F11 (födda 06) Plj B Solna ik Ferdig Vaksala SK 2      
15041508 sø 15/04 14:00 sø 15/04 Pettersbergskolan P11 (födda 06) Plj A Täby FC P06 Västra Ferdig Almunge IK P06/07      
15045308 sø 15/04 14:00 sø 15/04 Klövernhallen 2 F10 (födda 07) Plj C Nykvarns In...ning F07/08 Ferdig Storvreta IBK 1      
15040107 sø 15/04 13:15 sø 15/04 Bombardier Arena A F12 (födda 05) Slutspel B Semi final Fagerås BK 2 - 5 Bele Barkaby IF IBF F06  
15040707 sø 15/04 13:15 sø 15/04 K-Borg Arena P12 L (födda 06-05) Slutspel B Semi final Bålsta Floorball Club 3 - 1 Huddinge IBS 1  
15041007 sø 15/04 13:15 sø 15/04 Klövernhallen 1 F08-09 (födda 08-09) Plj B IBK Hallsta F 08 Blå Ferdig Bele Barkaby IF IBF      
15041507 sø 15/04 13:15 sø 15/04 Pettersbergskolan P11 (födda 06) Plj C IBF Örebro 1 Ferdig Farsta IBK Vit      
15041707 sø 15/04 13:15 sø 15/04 Bombardier Arena C P12 (födda 05) Slutspel B Semi final Danderyds SK 3 - 2 Ekerö IK    
15045307 sø 15/04 13:15 sø 15/04 Klövernhallen 2 F10 (födda 07) Plj D FBC Turku Ferdig Fagerås BK Fagerås bk      
15045407 sø 15/04 13:15 sø 15/04 Klövernhallen 3 F11 (födda 06) Plj A Sigtuna IF IBK Blå Ferdig Örby IS Norra      
15044206 sø 15/04 13:00 sø 15/04 ABB Arena Plan 5 P13 L (födda 05-04) Slutspel B Semi final Västerås IB... IBS 04 VIT 4 - 2 Onyx IBS Svart    
15045006 sø 15/04 13:00 sø 15/04 ABB Hallen (Bellevue) P13 L (födda 05-04) Slutspel B Semi final Skövde IBF 1 - 10 IK Sirius FBC    
15040106 sø 15/04 12:30 sø 15/04 Bombardier Arena A P12 (födda 05) Slutspel B Semi final FBC Uppsala 1 - 2 Gävle GIK    
15040706 sø 15/04 12:30 sø 15/04 K-Borg Arena P12 L (födda 06-05) Slutspel B Semi final Malungs IBK 4 - 6 IBF Hedemora    
15041006 sø 15/04 12:30 sø 15/04 Klövernhallen 1 P11 (födda 06) Plj D Värmdö IF P06 Blå Ferdig Bro IK      
15041506 sø 15/04 12:30 sø 15/04 Pettersbergskolan P11 (födda 06) Plj D IBF Örebro 2 Ferdig Grimsta AIK      
15045306 sø 15/04 12:30 sø 15/04 Klövernhallen 2 P08-09 (födda 08-09) Plj D Västerås IB...om 1 Röd :1 Ferdig Åkersberga IBF P08B      
15045406 sø 15/04 12:30 sø 15/04 Klövernhallen 3 F08-09 (födda 08-09) Plj A Järfälla IBK JIBK Ferdig Västerås IBS Ungdom      
15040105 sø 15/04 11:45 sø 15/04 Bombardier Arena A F12 (födda 05) Slutspel B Semi final IBF Hedemora F-05 3 - 0 Tungelsta F-05/06    
15040705 sø 15/04 11:45 sø 15/04 K-Borg Arena P14 (födda 03) Slutspel B Semi final Skövde IBF 1 - 3 Sigtuna IF IBK    
15041005 sø 15/04 11:45 sø 15/04 Klövernhallen 1 P10 (födda 07) Plj C Västerås IBS Ungdom Ferdig Sigtuna IF Innebandy      
15041505 sø 15/04 11:45 sø 15/04 Pettersbergskolan P11 (födda 06) Plj A Björklinge BK 06/07 Röd Ferdig Sköndals IK Sköndal IK      
Intersport Kokpunkten Hummel Unihoc BLE Svenska Kyrkan Avis Hyresmaskiner