Dette er resultatet fra Mälarenergi Cup 2019. Se de seneste resultater fra Mälarenergi Cup 2022 her.

Skälby IBK

Import into your calendar
Show referees
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
12043300 fr 12/04 17:30 fr 12/04 ABB Arena Plan 1 P13 R (Födda 05) Grp B Skälby ibk P05R 7 - 0 Örebro SK ungdom    
12045404 fr 12/04 20:30 fr 12/04 Klövernhallen 3 P13 G (födda 05-06) Grp A Skälby IBK 1 - 2 Åsa IF Gul    
13041501 lø 13/04 08:45 lø 13/04 Pettersbergskolan P13 G (födda 05-06) Grp A Huddinge IBS 3 - 3 Skälby IBK    
13045701 lø 13/04 09:45 lø 13/04 Irstaskolan P10 (födda 08) Grp D Skälby ibk IK Sirius IBK      
13044405 lø 13/04 12:45 lø 13/04 Viksängskolan P08 (födda 10) Grp B Vallentuna IBK 2 Skälby IBK Sharks      
13040707 lø 13/04 13:15 lø 13/04 K-Borg Arena P13 R (Födda 05) Grp B Nacka Wallenstam IBK 0 - 11 Skälby ibk P05R    
13044805 lø 13/04 13:30 lø 13/04 Bäckbyskolan P11-B.2 (födda 07) Grp A Skälby ibk IBK Hallsta P07      
13045309 lø 13/04 14:45 lø 13/04 Klövernhallen 2 P13 G (födda 05-06) Grp A Skälby IBK 5 - 2 IBF Offensiv Lidingö    
13045710 lø 13/04 17:15 lø 13/04 Irstaskolan P08 (födda 10) Grp B Skälby IBK Sharks FBC Uppsala      
13044412 lø 13/04 18:00 lø 13/04 Viksängskolan P10 (födda 08) Grp D Sigtuna IF IBK 1 Skälby ibk      
13041014 lø 13/04 18:30 lø 13/04 Klövernhallen 1 P13 R (Födda 05) Grp B Nykvarns IF 2 - 1 Skälby ibk P05R    
13040119 lø 13/04 22:15 lø 13/04 Västerås Arena A P13 R (Födda 05) Slutspel A 1/8 Final Skälby ibk P05R 4 - 2 Huddinge IBS    
14041001 sø 14/04 08:45 sø 14/04 Klövernhallen 1 P13 G (födda 05-06) Slutspel B 1/4 Final Skälby IBK 7 - 1 Nacka Wallenstam IBK    
14045401 sø 14/04 08:45 sø 14/04 Klövernhallen 3 P11-B.2 (födda 07) Grp A Söderhamns ...lsbo IF Blå Finished Skälby ibk      
14040604 sø 14/04 11:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 2 P13 R (Födda 05) Slutspel A 1/4 Final Västerås IBS Ungdom Svart 4 - 5 P Skälby ibk P05R    
14045704 sø 14/04 11:00 sø 14/04 Irstaskolan P10 (födda 08) Grp D Skälby ibk Örebro Innebandy      
14045804 sø 14/04 11:00 sø 14/04 Nybyggeskolan P08 (födda 10) Grp B Skälby IBK Sharks Västerås IBS Ungdom 2      
14045306 sø 14/04 12:30 sø 14/04 Klövernhallen 2 P13 G (födda 05-06) Slutspel B Semifinal Skälby IBK 3 - 1 Nyfors IK P05/06    
14044806 sø 14/04 13:15 sø 14/04 Bäckbyskolan P11-B.2 (födda 07) Grp A Vintrosa IS Skälby ibk      
14041709 sø 14/04 14:45 sø 14/04 Västerås Arena C P13 R (Födda 05) Slutspel A Semifinal Skälby ibk P05R 4 - 5 Gullänget-Kroksta IBS    
14045708 sø 14/04 14:45 sø 14/04 Irstaskolan P10 (födda 08) Grp D Åkersberga IBF Skälby ibk      
14044808 sø 14/04 14:45 sø 14/04 Bäckbyskolan P08 (födda 10) Grp B Sandvikens ...bandy SVART Skälby IBK Sharks      
14045810 sø 14/04 15:30 sø 14/04 Nybyggeskolan P11-B.2 (födda 07) Grp A Skälby ibk Mesta IBK      
14044010 sø 14/04 17:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 3 P13 G (födda 05-06) Slutspel B Final Skälby IBK 0 - 2 Sk Vide 05