Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Åkersberga IBF Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Åkersberga IBF
Åkersberga IBF Flickor 11 (födda -07 och senare) Åkersberga IBF
Albinslag Pojkar 16 (födda 02 och senare) Albinslag
Alunda IBF Pojkar 10 (födda 08 och senare) Alunda IBF
Alunda IBF Pojkar 11 (födda 07 och senare) Alunda IBF
Alunda IBF Pojkar 13 Röd (Födda 05) Alunda IBF
Alunda IBF Flickor 9 (födda 09 och senare) Alunda IBF
Alunda IBF Flickor 12 (födda 06 och senare) Alunda IBF
Bälinge IF Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Bälinge IF
Bälinge IF Pojkar 10 (födda 08 och senare) Bälinge IF
Bälinge IF P07 Pojkar 11 (födda 07 och senare) Bälinge IF P07
Bele Barkarby IBF IF Pojkar 13 Röd (Födda 05) Bele Barkarby IBF IF
Ekerö IK Pojkar 12 Röd (födda 06 och senare) Ekerö IK P07-vit
FBC Uppsala Pojkar 13 Röd (Födda 05) FBC Uppsala
FBI Tullinge Pojkar 10 (födda 08 och senare) FBI Tullinge Svart
FBI Tullinge Pojkar 10 (födda 08 och senare) FBI Tullinge Orange
Filipstads IBK Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) Filipstads IBK
Filipstads IBK Pojkar 15 (födda 03 och senare) Filipstads IBK
Filipstads IBK Flickor 14 (födda 04 och senare) Filipstads IBK
Floda IBK Flickor 14 (födda 04 och senare) Floda IBK
Frötuna IBF Flickor 12 (födda 06 och senare) Frötuna IBF
Gävle GIK Pojkar 13 Röd (Födda 05) Gävle GIK
Ggik Pojkar 12 Röd (födda 06 och senare) Ggik
Gullänget-Kroksta IBS Pojkar 13 Röd (Födda 05) Gullänget-Kroksta IBS
hmjuhlin@hotmail.com Flickor 11 (födda -07 och senare) hmjuhlin@hotmail.com
Hofors IBK Flickor 11 (födda -07 och senare) Hofors IBK 2
Hofors IBK Flickor 11 (födda -07 och senare) Hofors IBK 1
Huddinge IBS Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Huddinge IBS
Huddinge IBS Pojkar 13 Röd (Födda 05) Huddinge IBS
Huddinge IK F04 Flickor 14 (födda 04 och senare) Huddinge IK F04
Hultsberg/Björkås IBF Flickor 12 (födda 06 och senare) Hultsberg/Björkås IBF
IBF Borlänge Pojkar 12 Grön (rek 06-07) IBF Borlänge 2
IBF Borlänge Pojkar 12 Grön (rek 06-07) IBF Borlänge 1
IBF Hedemora Flickor 12 (födda 06 och senare) IBF Hedemora
IBF Hedemora Flickor 13 (födda 05 och senare) IBF Hedemora
IBF Leksand Flickor 13 (födda 05 och senare) IBF Leksand
IK Sirius IBK Pojkar 10 (födda 08 och senare) IK Sirius IBK
IK Sirius IBK Flickor 14 (födda 04 och senare) IK Sirius IBK 2
IK Sirius IBK Flickor 14 (födda 04 och senare) IK Sirius IBK 1
IK Tomtberga Flickor 11 (födda -07 och senare) IK Tomtberga IKT2
IK Tomtberga Flickor 11 (födda -07 och senare) IK Tomtberga IKT1
IS Saga Pojkar 12 Grön (rek 06-07) IS Saga
IS Saga / SK Vide Flickor 15 (födda 03 och senare) IS Saga / SK Vide
Jakobsbergs IBF Pojkar 14 Grön (födda 04-05) Jakobsbergs IBF
Jakobsbergs IBF F06 Flickor 12 (födda 06 och senare) Jakobsbergs IBF F06
Karlskoga innebandy Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) Karlskoga innebandy
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Nacka Wallenstam IBK
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 13 Röd (Födda 05) Nacka Wallenstam IBK
Nykvarns IF Pojkar 13 Röd (Födda 05) Nykvarns IF
Nykvarns IF Flickor 11 (födda -07 och senare) Nykvarns IF F07-08
Örebro Innebandyn Flickor 14 (födda 04 och senare) Örebro Innebandyn
Pixbo Wallenstam P04 Vit Pojkar 14 Grön (födda 04-05) Pixbo Wallenstam P04 Vit
Romfartuna GIF Flickor 14 (födda 04 och senare) Romfartuna GIF
Rönnby SK Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Rönnby SK / Dingtuna
Rönnby SK Pojkar 13 Röd (Födda 05) Rönnby SK / Dingtuna
Sigtuna IF IBK Pojkar 10 (födda 08 och senare) Sigtuna IF IBK 2
Sigtuna IF IBK Pojkar 10 (födda 08 och senare) Sigtuna IF IBK 1
Sirius IBK Flickor 12 (födda 06 och senare) Sirius IBK
Skälby ibk Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Skälby ibk
Skälby ibk Pojkar 13 Röd (Födda 05) Skälby ibk
Skälby ibk Pojkar 14 Grön (födda 04-05) Skälby ibk
Skattkärrs IK Pojkar 13 Röd (Födda 05) Skattkärrs IK
SK Vide Pojkar 10 (födda 08 och senare) SK Vide 2
SK Vide Pojkar 10 (födda 08 och senare) SK Vide 1
Täby FC Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Täby FC
Umeå City IBF Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) Umeå City IBF Vit
Umeå City IBF Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) Umeå City IBF Blå
Vaksala SK Flickor 12 (födda 06 och senare) Vaksala SK
Vallentuna IBK Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Vallentuna IBK P05
Väsby ibk Flickor 14 (födda 04 och senare) Väsby ibk
Västeås IBS Ungdom Pojkar 8 (födda 10 och senare) Västeås IBS Ungdom 2
Västeås IBS Ungdom Pojkar 8 (födda 10 och senare) Västeås IBS Ungdom 1
Västerås IBS Ungdom Pojkar 10 (födda 08 och senare) Västerås IBS Ungdom 2
Västerås IBS Ungdom Pojkar 10 (födda 08 och senare) Västerås IBS Ungdom 1
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Grön (rek 06-07) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Röd (födda 06 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 13 Röd (Födda 05) Västerås IBS Ungdom Svart
Västerås IBS Ungdom Pojkar 13 Röd (Födda 05) Västerås IBS Ungdom Vit
Västerås IBS Ungdom Pojkar 14 Grön (födda 04-05) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 15 (födda 03 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 16 (födda 02 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Flickor 9 (födda 09 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Flickor 10 (födda 08 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås Innebandy Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Västerås Innebandy VIB Svart
Västerås Innebandy Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Västerås Innebandy VIB Vit
Vendelsö IK Flickor 11 (födda -07 och senare) Vendelsö IK 2
Vendelsö IK Flickor 11 (födda -07 och senare) Vendelsö IK 1
Intersport Innebandybutiken Mixboxen Ballmate Kokpunkten Hummel Unihoc BLE Svenska Kyrkan Avis Hyresmaskiner