Dette er resultater fra Mälarenergi Cup 2019. Se de siste resultatene fra Mälarenergi Cup 2022 her.



Lørdag 13/4 (Dag 2)

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
13043300 lø 13/04 08:00 lø 13/04 ABB Arena Plan 1 F12 (födda 06) Plj A Rättviks In...ndyförening 2 - 3 Rönnby IBK UNG    
13040600 lø 13/04 08:00 lø 13/04 ABB Arena Plan 2 F14 (födda 04) Plj C IK Sirius IBK 2 0 - 0 Nora IBK    
13044000 lø 13/04 08:00 lø 13/04 ABB Arena Plan 3 P13 G (födda 05-06) Plj D Täby FC Västra 6 - 3 Skutskärs IBK    
13044100 lø 13/04 08:00 lø 13/04 ABB Arena Plan 4 P14 G (födda 04-05) Plj A Kais Mora 0 - 4 Jakobsbergs IBF    
13044200 lø 13/04 08:00 lø 13/04 ABB Arena Plan 5 P14 G (födda 04-05) Plj A Pixbo Wallenstam P04 Vit 6 - 1 FBC TURKU    
13040700 lø 13/04 08:00 lø 13/04 K-Borg Arena P13 G (födda 05-06) Plj B AIK 6 - 3 Vallentuna IBK P05    
13041000 lø 13/04 08:00 lø 13/04 Klövernhallen 1 F14 (födda 04) Plj A Rönnby IBK 1 - 1 Huddinge IK F04    
13045300 lø 13/04 08:00 lø 13/04 Klövernhallen 2 P13 G (födda 05-06) Plj D Rönnby SK / Dingtuna 4 - 3 Nyfors IK P05/06    
13041500 lø 13/04 08:00 lø 13/04 Pettersbergskolan P12 R (födda 06) Plj B Frötuna IBF 7 - 2 BK Halna    
13041400 lø 13/04 08:00 lø 13/04 Råbyhallen P12 R (födda 06) Plj B Vallentuna IBK Svart 3 - 6 Värmdö IF P06 Vit    
13040100 lø 13/04 08:00 lø 13/04 Västerås Arena A P12 R (födda 06) Plj A Torshälla IBK 5 - 3 Värmdö IF P06 Blå    
13041700 lø 13/04 08:00 lø 13/04 Västerås Arena C P12 R (födda 06) Plj A Ggik 2 - 4 Västerås IBS Ungdom    
13043301 lø 13/04 08:45 lø 13/04 ABB Arena Plan 1 P12 G (födda 06-07) Plj A Vallentuna IBK 2 VIBK P07 0 - 14 IS Saga    
13040601 lø 13/04 08:45 lø 13/04 ABB Arena Plan 2 P12 G (födda 06-07) Plj A Örebro SK Ungdom 1 - 3 Strömsbro IF P07    
13044001 lø 13/04 08:45 lø 13/04 ABB Arena Plan 3 P12 R (födda 06) Plj C Örebro SK Ungdom 6 - 1 Bålsta FBC P06    
13044101 lø 13/04 08:45 lø 13/04 ABB Arena Plan 4 P12 R (födda 06) Plj C IBF Offensiv Lidingö 5 - 1 Vallentuna IBK Vit    
13044201 lø 13/04 08:45 lø 13/04 ABB Arena Plan 5 F14 (födda 04) Plj A Filipstads IBK 0 - 2 Umeå City IBF    
13040701 lø 13/04 08:45 lø 13/04 K-Borg Arena P13 R (Födda 05) Plj E Sigtuna IBK P05 Lag 1 4 - 1 Västerås IBS Ungdom Vit    
13041001 lø 13/04 08:45 lø 13/04 Klövernhallen 1 P13 G (födda 05-06) Plj C Nacka Wallenstam IBK 2 - 14 Grimsta AIK    
13045301 lø 13/04 08:45 lø 13/04 Klövernhallen 2 P13 G (födda 05-06) Plj C Västerås IBS Ungdom 0 - 6 Åsa IF Svart    
13041501 lø 13/04 08:45 lø 13/04 Pettersbergskolan P13 G (födda 05-06) Plj A Huddinge IBS 3 - 3 Skälby IBK    
13041401 lø 13/04 08:45 lø 13/04 Råbyhallen P13 R (Födda 05) Plj E Gullänget-Kroksta IBS 3 - 2 Täby FC Näsby    
13040101 lø 13/04 08:45 lø 13/04 Västerås Arena A F14 (födda 04) Plj C IBF Leksand/Insjön 0 - 2 Bele barkarby f04-05    
13041701 lø 13/04 08:45 lø 13/04 Västerås Arena C P13 G (födda 05-06) Plj B Sk Vide 05 3 - 3 IBF Hedemora    
13044800 lø 13/04 09:00 lø 13/04 Bäckbyskolan P08 (födda 10) Plj A Ekerö IK Västerås IBS Ungdom 1      
13040800 lø 13/04 09:00 lø 13/04 Fryxellska skolan F09-10 (födda 08-09) Plj B Rönnby Väst...BK Ungdom 1 Vallentuna IBK 1      
13045700 lø 13/04 09:00 lø 13/04 Irstaskolan P08 (födda 10) Plj A Vallentuna IBK 1 Sandvikens ...nebandy VIT      
13045400 lø 13/04 09:00 lø 13/04 Klövernhallen 3 P08 (födda 10) Plj B Västerås IBS Ungdom 2 Vallentuna IBK 2      
13045800 lø 13/04 09:00 lø 13/04 Nybyggeskolan P08 (födda 10) Plj B FBC Uppsala Sandvikens ...bandy SVART      
13044700 lø 13/04 09:00 lø 13/04 Wenströmska Gymn F11-B.1 (födda 07) Plj B IBF Borlänge Sundborns Goif      
13044400 lø 13/04 09:00 lø 13/04 Viksängskolan P10 (födda 08) Plj E FBI Tullinge Orange IBK Köping ...sförening 2      
13042000 lø 13/04 09:00 lø 13/04 Önstaskolan F11-B.1 (födda 07) Plj B Nykvarns IF F07-08 Hofors IBK 2      
13043302 lø 13/04 09:30 lø 13/04 ABB Arena Plan 1 F15-16 (födda 02-03) Plj C KaisMora 2 1 - 0 Töjnan IBK    
13040602 lø 13/04 09:30 lø 13/04 ABB Arena Plan 2 F15-16 (födda 02-03) Plj D Storvreta IBK 3 - 2 Sandvikens ...Innebandy 1    
13044002 lø 13/04 09:30 lø 13/04 ABB Arena Plan 3 F15-16 (födda 02-03) Plj D IBF Borlänge F03 2 - 2 Surahammars IBF    
13044102 lø 13/04 09:30 lø 13/04 ABB Arena Plan 4 F15-16 (födda 02-03) Plj C IBF Ludvika 1 - 1 Västerås IBS Ungdom    
13044202 lø 13/04 09:30 lø 13/04 ABB Arena Plan 5 F12 (födda 06) Plj C IBK Sala 2 - 0 IBF Ludvika Ja    
13040702 lø 13/04 09:30 lø 13/04 K-Borg Arena F12 (födda 06) Plj C Hagunda IF 2 - 4 Örebro Innebandy    
13041002 lø 13/04 09:30 lø 13/04 Klövernhallen 1 F12 (födda 06) Plj A Alunda IBF 1 - 3 Värmdö IF F06    
13045302 lø 13/04 09:30 lø 13/04 Klövernhallen 2 F12 (födda 06) Plj D Hultsberg/Björkås IBF 2 - 2 Rasbo IK    
13041502 lø 13/04 09:30 lø 13/04 Pettersbergskolan F12 (födda 06) Plj E IBF Borlänge 1 - 3 Jakobsbergs IBF F06    
13041402 lø 13/04 09:30 lø 13/04 Råbyhallen F12 (födda 06) Plj E Rönnby IBK F07 2 - 4 Frötuna IBF    
13040102 lø 13/04 09:30 lø 13/04 Västerås Arena A P15-16 (födda 02- 03) Plj A FBC Turku 02 0 - 5 Västerås IBS Ungdom 2    
13041702 lø 13/04 09:30 lø 13/04 Västerås Arena C P15-16 (födda 02- 03) Plj A Torshälla IBK 0 - 1 Björklinge BK    
13040801 lø 13/04 09:45 lø 13/04 Fryxellska skolan F11-B.1 (födda 07) Plj B IBK Hallsta (F08-09) Vendelsö IK 2      
13045701 lø 13/04 09:45 lø 13/04 Irstaskolan P10 (födda 08) Plj D Skälby ibk IK Sirius IBK      
13045401 lø 13/04 09:45 lø 13/04 Klövernhallen 3 P10 (födda 08) Plj A Lillån IBK 2 Bålsta FBC      
13045801 lø 13/04 09:45 lø 13/04 Nybyggeskolan P10 (födda 08) Plj E Kumla IBK Vit Vaksala SK P08 Svart      
13044701 lø 13/04 09:45 lø 13/04 Wenströmska Gymn F11-B.1 (födda 07) Plj A Vallentuna IBK F07 Åkersberga IBF      
13044401 lø 13/04 09:45 lø 13/04 Viksängskolan P10 (födda 08) Plj A SK Vide 2 Järfälla Spiders      
13042001 lø 13/04 09:45 lø 13/04 Önstaskolan F11-B.1 (födda 07) Plj A Hofors IBK 1 Vendelsö IK 1      
13043303 lø 13/04 10:15 lø 13/04 ABB Arena Plan 1 P15-16 (födda 02- 03) Plj B Rasbo IK 1 - 1 Västerås IBS Ungdom 1    
13040603 lø 13/04 10:15 lø 13/04 ABB Arena Plan 2 P15-16 (födda 02- 03) Plj C Storvreta IBK 2 1 - 2 Tillberga IK Roosters    
13044003 lø 13/04 10:15 lø 13/04 ABB Arena Plan 3 P15-16 (födda 02- 03) Plj B Storvreta IBK 1 1 - 12 Håsta IBK    
13044103 lø 13/04 10:15 lø 13/04 ABB Arena Plan 4 P15-16 (födda 02- 03) Plj C Filipstads IBK 3 - 0 Karlstad In...ndyförening    
13044203 lø 13/04 10:15 lø 13/04 ABB Arena Plan 5 F15-16 (födda 02-03) Plj A Sandvikens ...Innebandy 2 2 - 4 Umeå City IBF    
13040703 lø 13/04 10:15 lø 13/04 K-Borg Arena F15-16 (födda 02-03) Plj B IBF Leksand/Insjön 1 - 1 Bele Barkarby IF    
13041003 lø 13/04 10:15 lø 13/04 Klövernhallen 1 F12 (födda 06) Plj D SK Vide 1 - 4 Spöland Vännäs IF    
13045303 lø 13/04 10:15 lø 13/04 Klövernhallen 2 F12 (födda 06) Plj B IBF Hedemora 0 - 2 IBK Östhammar    
13041503 lø 13/04 10:15 lø 13/04 Pettersbergskolan P14 G (födda 04-05) Plj B NÅS IF 3 - 2 Ingarö IF    
13041403 lø 13/04 10:15 lø 13/04 Råbyhallen F12 (födda 06) Plj B Lillån IBK 1 - 0 Sirius IBK    
13040103 lø 13/04 10:15 lø 13/04 Västerås Arena A F15-16 (födda 02-03) Plj A FBI Tullinge F02-03 0 - 1 Rönnby Väst...gdom F02/03    
13041703 lø 13/04 10:15 lø 13/04 Västerås Arena C F15-16 (födda 02-03) Plj B KaisMora 1 2 - 3 IS Saga / SK Vide    
13044801 lø 13/04 10:30 lø 13/04 Bäckbyskolan P10 (födda 08) Plj B FBI Tullinge Svart Västerås IBS Ungdom svart      
13040802 lø 13/04 10:30 lø 13/04 Fryxellska skolan F09-10 (födda 08-09) Plj A Åkersberga IBF F08 Svart Västerås IBS Ungdom 1      
13045702 lø 13/04 10:30 lø 13/04 Irstaskolan P10 (födda 08) Plj B SK Vide 1 Gävle GIK      
13045402 lø 13/04 10:30 lø 13/04 Klövernhallen 3 P10 (födda 08) Plj B Nacka Walle...m P08 svart Lillån IBK 1      
13045802 lø 13/04 10:30 lø 13/04 Nybyggeskolan P10 (födda 08) Plj C Västerås IBS Ungdom Åkersberga IBF P08B      
13044702 lø 13/04 10:30 lø 13/04 Wenströmska Gymn F11-B.1 (födda 07) Plj A IBF Hedemora F-07/08 Hagunda IF      
13044402 lø 13/04 10:30 lø 13/04 Viksängskolan P10 (födda 08) Plj C Kungsängens IF Ingarö IF Vargarna      
13042002 lø 13/04 10:30 lø 13/04 Önstaskolan F09-10 (födda 08-09) Plj A Örby IS Nykvarns IF 08      
13043304 lø 13/04 11:00 lø 13/04 ABB Arena Plan 1 P12 G (födda 06-07) Plj E Råsunda IS 2 - 14 Västerås IBS Ungdom    
13040604 lø 13/04 11:00 lø 13/04 ABB Arena Plan 2 P12 G (födda 06-07) Plj E Grimsta AIK - P06 Vit 10 - 0 Frötuna IBF    
13044004 lø 13/04 11:00 lø 13/04 ABB Arena Plan 3 P12 G (födda 06-07) Plj D Ekerö IK P07-vit 6 - 2 Sundborns GoIF    
13044104 lø 13/04 11:00 lø 13/04 ABB Arena Plan 4 P12 G (födda 06-07) Plj B Nacka Walle...m P08 svart 3 - 4 Vallentuna IBK 1 VIBK P07    
13044204 lø 13/04 11:00 lø 13/04 ABB Arena Plan 5 F14 (födda 04) Plj D IBF Hedemora 1 - 3 Skår IBK    
13040704 lø 13/04 11:00 lø 13/04 K-Borg Arena P14 G (födda 04-05) Plj B Västerås IBS Ungdom 6 - 0 IBF Borlänge 1    
13041004 lø 13/04 11:00 lø 13/04 Klövernhallen 1 P13 G (födda 05-06) Plj B IBF Hedemora 2 - 6 Vallentuna IBK P05    
13045304 lø 13/04 11:00 lø 13/04 Klövernhallen 2 P13 R (Födda 05) Plj A Sigtuna IBK P05 Lag 2 1 - 0 Sundsvall GBK P05    
13041504 lø 13/04 11:00 lø 13/04 Pettersbergskolan F13 (födda 05) Plj A IBK Östhammar 2 - 1 IBF Borlänge F05    
13041404 lø 13/04 11:00 lø 13/04 Råbyhallen F14 (födda 04) Plj D Romfartuna GIF 2 - 0 IK Sirius IBK 1    
13040104 lø 13/04 11:00 lø 13/04 Västerås Arena A P12 G (födda 06-07) Plj B Hässelby SK...1 Hawks P07 0 - 7 Samuelsdals IF P07    
13041704 lø 13/04 11:00 lø 13/04 Västerås Arena C P13 R (Födda 05) Plj B Nacka Wallenstam IBK 2 - 6 Nykvarns IF    
13044802 lø 13/04 11:15 lø 13/04 Bäckbyskolan P10 (födda 08) Plj D Åkersberga IBF Örebro Innebandy      
13040803 lø 13/04 11:15 lø 13/04 Fryxellska skolan F11-B.2 (födda 07) Plj A Järna SK Grimsta AIK 1      
13045703 lø 13/04 11:15 lø 13/04 Irstaskolan P09 (födda 09) Plj B Sundborns GoIF P0809 Åkersberga IBF      
13045403 lø 13/04 11:15 lø 13/04 Klövernhallen 3 P09 (födda 09) Plj A Njutångers ...bandy 09-10 Ggik      
13045803 lø 13/04 11:15 lø 13/04 Nybyggeskolan P09 (födda 09) Plj C Kumla IBK Blå Vallentuna IBK 2      
13044703 lø 13/04 11:15 lø 13/04 Wenströmska Gymn F09-10 (födda 08-09) Plj B Västerås IBS Ungdom 2 Alunda IBF      
13044403 lø 13/04 11:15 lø 13/04 Viksängskolan P09 (födda 09) Plj C IBF Ludvika Enebybergs IF      
13042003 lø 13/04 11:15 lø 13/04 Önstaskolan F11-B.2 (födda 07) Plj B Hammarby IF IBF Grimsta AIK 2      
13043305 lø 13/04 11:45 lø 13/04 ABB Arena Plan 1 P12 G (födda 06-07) Plj C SK Vide 6 - 1 IBF Borlänge 2    
13040605 lø 13/04 11:45 lø 13/04 ABB Arena Plan 2 P12 G (födda 06-07) Plj C Hässelby SK...2 Hawks P07 0 - 14 IBK Mantorp    
13044005 lø 13/04 11:45 lø 13/04 ABB Arena Plan 3 P12 G (födda 06-07) Plj D FBC Uppsala 9 - 1 Djurö Vindö IF    
13044105 lø 13/04 11:45 lø 13/04 ABB Arena Plan 4 F14 (födda 04) Plj A Filipstads IBK 0 - 2 Huddinge IK F04    
13044205 lø 13/04 11:45 lø 13/04 ABB Arena Plan 5 F13 (födda 05) Plj A Storviks IF 0 - 4 Täby FC FL 05 Norra    
13040705 lø 13/04 11:45 lø 13/04 K-Borg Arena P14 G (födda 04-05) Plj A Kais Mora 5 - 2 IBF Leksand    
13041005 lø 13/04 11:45 lø 13/04 Klövernhallen 1 P13 G (födda 05-06) Plj C Åsa IF Svart 2 - 2 Grimsta AIK    
13045305 lø 13/04 11:45 lø 13/04 Klövernhallen 2 P12 R (födda 06) Plj A Värmdö IF P06 Blå 4 - 6 Ingarö IF    
13041505 lø 13/04 11:45 lø 13/04 Pettersbergskolan P13 R (Födda 05) Plj C Huddinge IBS 2 - 2 FBC Uppsala    
13041405 lø 13/04 11:45 lø 13/04 Råbyhallen P13 G (födda 05-06) Plj A IBF Offensiv Lidingö 4 - 4 Åsa IF Gul    
13040105 lø 13/04 11:45 lø 13/04 Västerås Arena A P12 R (födda 06) Plj B Värmdö IF P06 Vit 0 - 1 Frötuna IBF    
13041705 lø 13/04 11:45 lø 13/04 Västerås Arena C F14 (födda 04) Plj A Rönnby IBK 1 - 2 Floda IBK    
13044803 lø 13/04 12:00 lø 13/04 Bäckbyskolan P09 (födda 09) Plj A Västerås IB...m VIB Svart SK Vide P09      
13040804 lø 13/04 12:00 lø 13/04 Fryxellska skolan F11-B.2 (födda 07) Plj B Gävle GIK 1 IK Tomtberga IKT2      
13045704 lø 13/04 12:00 lø 13/04 Irstaskolan P11-B.2 (födda 07) Plj B IBF Hedemora Alunda IBF      
13045404 lø 13/04 12:00 lø 13/04 Klövernhallen 3 P11-B.2 (födda 07) Plj C Bälinge IF P07 Västerås IBS Ungdom P07      
13045804 lø 13/04 12:00 lø 13/04 Nybyggeskolan P11-B.2 (födda 07) Plj B Västerås IBS Ungdom Söderhamns ...lsbo IF Vit      
13044704 lø 13/04 12:00 lø 13/04 Wenströmska Gymn F11-B.2 (födda 07) Plj A BKI Sunnanå Bki Sunnanå IK Tomtberga IKT1      
13044404 lø 13/04 12:00 lø 13/04 Viksängskolan P11-B.2 (födda 07) Plj C Bålsta FBC Järfälla Spiders      
13042004 lø 13/04 12:00 lø 13/04 Önstaskolan F11-B.1 (födda 07) Plj A Hofors IBK 1 Åkersberga IBF      
13043306 lø 13/04 12:30 lø 13/04 ABB Arena Plan 1 F15-16 (födda 02-03) Plj C Töjnan IBK 0 - 5 Västerås IBS Ungdom    
13040606 lø 13/04 12:30 lø 13/04 ABB Arena Plan 2 F15-16 (födda 02-03) Plj A Umeå City IBF 1 - 4 IBF Hedemora    
13044006 lø 13/04 12:30 lø 13/04 ABB Arena Plan 3 F14 (födda 04) Plj B Örebro Innebandyn 1 - 1 Väsby ibk    
13044106 lø 13/04 12:30 lø 13/04 ABB Arena Plan 4 F13 (födda 05) Plj B IBF Leksand 3 - 3 Älvsjö AIK    
13044206 lø 13/04 12:30 lø 13/04 ABB Arena Plan 5 F13 (födda 05) Plj B FBI Tullinge 7 - 0 KFUM Örebro Innebandy    
13040706 lø 13/04 12:30 lø 13/04 K-Borg Arena P13 G (födda 05-06) Plj B Sk Vide 05 1 - 4 AIK    
13041006 lø 13/04 12:30 lø 13/04 Klövernhallen 1 P12 G (födda 06-07) Plj A Vallentuna IBK 2 VIBK P07 3 - 2 IBF Borlänge 1    
13045306 lø 13/04 12:30 lø 13/04 Klövernhallen 2 P12 R (födda 06) Plj A Västerås IBS Ungdom 6 - 6 Torshälla IBK    
13041506 lø 13/04 12:30 lø 13/04 Pettersbergskolan F14 (födda 04) Plj B IBF Borlänge F04 2 - 1 IBK Hallsta F04    
13041406 lø 13/04 12:30 lø 13/04 Råbyhallen P12 R (födda 06) Plj B BK Halna 2 - 3 Åby IBK Ung...y-Svärtinge    
13040106 lø 13/04 12:30 lø 13/04 Västerås Arena A F12 (födda 06) Plj A Värmdö IF F06 2 - 0 Vaksala SK    
13041706 lø 13/04 12:30 lø 13/04 Västerås Arena C P13 R (Födda 05) Plj C Skattkärrs IK 2 - 1 Gävle GIK    
13044804 lø 13/04 12:45 lø 13/04 Bäckbyskolan P09 (födda 09) Plj B Djurö Vindö IF Vallentuna IBK 1      
13040805 lø 13/04 12:45 lø 13/04 Fryxellska skolan F11-B.1 (födda 07) Plj A Hagunda IF Vendelsö IK 1      
13045405 lø 13/04 12:45 lø 13/04 Klövernhallen 3 P08 (födda 10) Plj B Sandvikens ...bandy SVART Västerås IBS Ungdom 2      
13044705 lø 13/04 12:45 lø 13/04 Wenströmska Gymn F09-10 (födda 08-09) Plj A Nykvarns IF 08 Rönnby Väst...BK Ungdom 2      
13044405 lø 13/04 12:45 lø 13/04 Viksängskolan P08 (födda 10) Plj B Vallentuna IBK 2 Skälby IBK Sharks      
13042005 lø 13/04 12:45 lø 13/04 Önstaskolan F11-B.1 (födda 07) Plj A IBF Hedemora F-07/08 Vallentuna IBK F07      
13043307 lø 13/04 13:15 lø 13/04 ABB Arena Plan 1 P13 R (Födda 05) Plj A Västerås IBS Ungdom Svart 5 - 2 Sundsvall GBK P05    
13040607 lø 13/04 13:15 lø 13/04 ABB Arena Plan 2 P14 R (födda 04) Plj B Västerås IBS Ungdom 3 - 1 Torshälla IBK    
13044007 lø 13/04 13:15 lø 13/04 ABB Arena Plan 3 P14 R (födda 04) Plj B Filipstads IBK 2 - 3 Umeå City IBF Vit    
13044107 lø 13/04 13:15 lø 13/04 ABB Arena Plan 4 F13 (födda 05) Plj C Hudik/Björkberg/Delsbo 5 - 1 Västerås IBS Ungdom    
13044207 lø 13/04 13:15 lø 13/04 ABB Arena Plan 5 Parasport Innebandy Plj B Arosstadens IS 1 Ferdig Idrottsgymn...t Bollnäs 1      
13040707 lø 13/04 13:15 lø 13/04 K-Borg Arena P13 R (Födda 05) Plj B Nacka Wallenstam IBK 0 - 11 Skälby ibk P05R    
13041007 lø 13/04 13:15 lø 13/04 Klövernhallen 1 P13 G (födda 05-06) Plj C Västerås IBS Ungdom 3 - 0 Nacka Wallenstam IBK    
13045307 lø 13/04 13:15 lø 13/04 Klövernhallen 2 P12 G (födda 06-07) Plj A Örebro SK Ungdom 3 - 6 IS Saga    
13041507 lø 13/04 13:15 lø 13/04 Pettersbergskolan F15-16 (födda 02-03) Plj A Rönnby Väst...gdom F02/03 3 - 0 Sandvikens ...Innebandy 2    
13041407 lø 13/04 13:15 lø 13/04 Råbyhallen P14 G (födda 04-05) Plj A Pixbo Wallenstam P04 Vit 0 - 3 Jakobsbergs IBF    
13040107 lø 13/04 13:15 lø 13/04 Västerås Arena A P14 R (födda 04) Plj C FBC TURKU 5 - 2 IBF Borlänge    
13041707 lø 13/04 13:15 lø 13/04 Västerås Arena C F12 (födda 06) Plj A Rönnby IBK UNG 7 - 2 Alunda IBF    
13044805 lø 13/04 13:30 lø 13/04 Bäckbyskolan P11-B.2 (födda 07) Plj A Skälby ibk IBK Hallsta P07      
13040806 lø 13/04 13:30 lø 13/04 Fryxellska skolan F09-10 (födda 08-09) Plj B Bälinge IF Västerås IBS Ungdom 2      
13045705 lø 13/04 13:30 lø 13/04 Irstaskolan P11-B.2 (födda 07) Plj A Mesta IBK Söderhamns ...lsbo IF Blå      
13045805 lø 13/04 13:30 lø 13/04 Nybyggeskolan P10 (födda 08) Plj A Bälinge IF Lillån IBK 2      
13044406 lø 13/04 13:30 lø 13/04 Viksängskolan P10 (födda 08) Plj E IBK Köping ...sförening 2 Sigtuna IF IBK 2      
13042006 lø 13/04 13:30 lø 13/04 Önstaskolan F09-10 (födda 08-09) Plj A Vallentuna IBK 2 Örby IS      
13043308 lø 13/04 14:00 lø 13/04 ABB Arena Plan 1 F15-16 (födda 02-03) Plj D IBF Borlänge F03 4 - 1 Storvreta IBK    
13040608 lø 13/04 14:00 lø 13/04 ABB Arena Plan 2 F15-16 (födda 02-03) Plj B Bele Barkarby IF 3 - 1 IS Saga / SK Vide    
13044008 lø 13/04 14:00 lø 13/04 ABB Arena Plan 3 P14 R (födda 04) Plj A Karlskoga innebandy 2 - 7 Club 30 IBK    
13044108 lø 13/04 14:00 lø 13/04 ABB Arena Plan 4 P14 R (födda 04) Plj C IBF Hedemora 7 - 1 Töjnan IBK    
13044208 lø 13/04 14:00 lø 13/04 ABB Arena Plan 5 Parasport Innebandy Plj A Tellus IF Ferdig Idrottsgymn...t Bollnäs 2      
13040708 lø 13/04 14:00 lø 13/04 K-Borg Arena P13 R (Födda 05) Plj D Rönnby SK / Dingtuna 1 - 0 Bele Barkarby IBF IF    
13041008 lø 13/04 14:00 lø 13/04 Klövernhallen 1 P13 R (Födda 05) Plj A Sigtuna IBK P05 Lag 2 4 - 2 Tyresö Trollbäcken IBK    
13045308 lø 13/04 14:00 lø 13/04 Klövernhallen 2 P13 R (Födda 05) Plj D Alunda IBF 3 - 2 IBK RUNSTEN    
13041508 lø 13/04 14:00 lø 13/04 Pettersbergskolan F13 (födda 05) Plj D Örebro SK Ungdom 1 - 3 Huddinge IK F-05    
13041408 lø 13/04 14:00 lø 13/04 Råbyhallen F13 (födda 05) Plj C Värmdö IF 6 - 4 Vallentuna IBK F05    
13040108 lø 13/04 14:00 lø 13/04 Västerås Arena A P13 R (Födda 05) Plj B Örebro SK ungdom 1 - 4 Nykvarns IF    
13041708 lø 13/04 14:00 lø 13/04 Västerås Arena C P14 R (födda 04) Plj A Strängnäs IBK 0 - 2 Umeå City IBF Blå    
13044806 lø 13/04 14:15 lø 13/04 Bäckbyskolan P10 (födda 08) Plj A Järfälla Spiders Bålsta FBC      
13040807 lø 13/04 14:15 lø 13/04 Fryxellska skolan F09-10 (födda 08-09) Plj B Alunda IBF Åkersberga IBF F08 Orange      
13045706 lø 13/04 14:15 lø 13/04 Irstaskolan P10 (födda 08) Plj E Vaksala SK P08 Svart FBI Tullinge Orange      
13045406 lø 13/04 14:15 lø 13/04 Klövernhallen 3 P09 (födda 09) Plj B Åkersberga IBF Västerås IB...dom VIB Vit      
13045806 lø 13/04 14:15 lø 13/04 Nybyggeskolan P10 (födda 08) Plj D Örebro Innebandy Sigtuna IF IBK 1      
13044407 lø 13/04 14:15 lø 13/04 Viksängskolan P10 (födda 08) Plj D IK Sirius IBK Åkersberga IBF      
13042007 lø 13/04 14:15 lø 13/04 Önstaskolan F11-B.2 (födda 07) Plj B Gävle GIK 1 Nora IBK      
13043309 lø 13/04 14:45 lø 13/04 ABB Arena Plan 1 F15-16 (födda 02-03) Plj B IBF Leksand/Insjön 3 - 1 KaisMora 1    
13040609 lø 13/04 14:45 lø 13/04 ABB Arena Plan 2 P12 R (födda 06) Plj B Åby IBK Ung...y-Svärtinge 5 - 1 Vallentuna IBK Svart    
13044009 lø 13/04 14:45 lø 13/04 ABB Arena Plan 3 P12 R (födda 06) Plj B BK Halna 4 - 9 Värmdö IF P06 Vit    
13044109 lø 13/04 14:45 lø 13/04 ABB Arena Plan 4 P12 R (födda 06) Plj C Bålsta FBC P06 0 - 13 IBF Offensiv Lidingö    
13044209 lø 13/04 14:45 lø 13/04 ABB Arena Plan 5 Parasport Innebandy Plj B If pluss Ferdig Arosstadens IS 1      
13040709 lø 13/04 14:45 lø 13/04 K-Borg Arena P13 R (Födda 05) Plj E Gullänget-Kroksta IBS 5 - 1 Sigtuna IBK P05 Lag 1    
13041009 lø 13/04 14:45 lø 13/04 Klövernhallen 1 P13 R (Födda 05) Plj E Täby FC Näsby 1 - 9 Västerås IBS Ungdom Vit    
13045309 lø 13/04 14:45 lø 13/04 Klövernhallen 2 P13 G (födda 05-06) Plj A Skälby IBK 5 - 2 IBF Offensiv Lidingö    
13041509 lø 13/04 14:45 lø 13/04 Pettersbergskolan P13 G (födda 05-06) Plj D Rönnby SK / Dingtuna 3 - 5 Täby FC Västra    
13041409 lø 13/04 14:45 lø 13/04 Råbyhallen F13 (födda 05) Plj D IBF Hedemora 4 - 1 Nynäshamns IBK    
13040109 lø 13/04 14:45 lø 13/04 Västerås Arena A F15-16 (födda 02-03) Plj C KaisMora 2 2 - 1 IBF Ludvika    
13041709 lø 13/04 14:45 lø 13/04 Västerås Arena C P12 R (födda 06) Plj C Vallentuna IBK Vit 2 - 5 Örebro SK Ungdom    
13044807 lø 13/04 15:00 lø 13/04 Bäckbyskolan P10 (födda 08) Plj C Åkersberga IBF P08B Alunda IBF      
13040808 lø 13/04 15:00 lø 13/04 Fryxellska skolan F11-B.2 (födda 07) Plj A Grimsta AIK 1 IK Tomtberga IKT1      
13045707 lø 13/04 15:00 lø 13/04 Irstaskolan P10 (födda 08) Plj C Ingarö IF Vargarna Västerås IBS Ungdom      
13045407 lø 13/04 15:00 lø 13/04 Klövernhallen 3 P09 (födda 09) Plj C Vallentuna IBK 2 IBF Ludvika      
13045807 lø 13/04 15:00 lø 13/04 Nybyggeskolan P09 (födda 09) Plj B Vallentuna IBK 1 Sundborns GoIF P0809      
13044408 lø 13/04 15:00 lø 13/04 Viksängskolan P09 (födda 09) Plj C Enebybergs IF Hagunda IF Blue knights      
13042008 lø 13/04 15:00 lø 13/04 Önstaskolan F11-B.2 (födda 07) Plj A BKI Sunnanå Bki Sunnanå Gävle GIK 2      
13043310 lø 13/04 15:30 lø 13/04 ABB Arena Plan 1 P12 G (födda 06-07) Plj E Grimsta AIK - P06 Vit 15 - 2 Råsunda IS    
13040610 lø 13/04 15:30 lø 13/04 ABB Arena Plan 2 P12 G (födda 06-07) Plj C IBK Mantorp 5 - 5 IBF Borlänge 2   <