Dette er resultater fra Mälarenergi Cup 2019. Se de siste resultatene fra Mälarenergi Cup 2022 her.



Søndag 14/4 (Dag 3)

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
14043300 sø 14/04 08:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 1 P12 G (födda 06-07) Slutspel A 1/4 Final Strömsbro IF P07 5 - 0 Hässelby SK...1 Hawks P07    
14040600 sø 14/04 08:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 2 P12 G (födda 06-07) Slutspel A 1/4 Final Ekerö IK P07-vit 6 - 0 Grimsta AIK - P06 Vit    
14044000 sø 14/04 08:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 3 P12 G (födda 06-07) Slutspel A 1/4 Final Samuelsdals IF P07 4 - 2 FBC Uppsala    
14044100 sø 14/04 08:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 4 P12 G (födda 06-07) Slutspel A 1/4 Final SK Vide 0 - 10 IS Saga    
14044200 sø 14/04 08:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 5 F13 (födda 05) Slutspel A 1/4 Final IBK Östhammar 1 - 2 P Hudik/Björkberg/Delsbo    
14044800 sø 14/04 08:00 sø 14/04 Bäckbyskolan P10 (födda 08) Plj B FBI Tullinge Svart SK Vide 1      
14040800 sø 14/04 08:00 sø 14/04 Fryxellska skolan F09-10 (födda 08-09) Plj A Västerås IBS Ungdom 1 Örby IS      
14045700 sø 14/04 08:00 sø 14/04 Irstaskolan P09 (födda 09) Plj A Bälinge IF Västerås IB...m VIB Svart      
14040700 sø 14/04 08:00 sø 14/04 K-Borg Arena F13 (födda 05) Slutspel A 1/4 Final FBI Tullinge 2 - 1 IBF Hedemora    
14041000 sø 14/04 08:00 sø 14/04 Klövernhallen 1 P12 R (födda 06) Slutspel B Semifinale Torshälla IBK 7 - 2 Ingarö IF    
14045300 sø 14/04 08:00 sø 14/04 Klövernhallen 2 P12 R (födda 06) Slutspel B Semifinale Värmdö IF P06 Blå 1 - 3 Vallentuna IBK Vit    
14045400 sø 14/04 08:00 sø 14/04 Klövernhallen 3 P09 (födda 09) Plj A Ggik Ferdig SK Vide P09      
14045800 sø 14/04 08:00 sø 14/04 Nybyggeskolan P10 (födda 08) Plj B Gävle GIK Nacka Walle...m P08 svart      
14041500 sø 14/04 08:00 sø 14/04 Pettersbergskolan F12 (födda 06) Slutspel A 1/4 Final Örebro Innebandy 1 - 3 Värmdö IF F06    
14041400 sø 14/04 08:00 sø 14/04 Råbyhallen F12 (födda 06) Slutspel A 1/4 Final Rönnby IBK UNG 3 - 0 Lillån IBK    
14044700 sø 14/04 08:00 sø 14/04 Wenströmska Gymn F09-10 (födda 08-09) Plj A Vallentuna IBK 2 Rönnby Väst...BK Ungdom 2      
14044400 sø 14/04 08:00 sø 14/04 Viksängskolan P10 (födda 08) Plj B Västerås IBS Ungdom svart Lillån IBK 1      
14040100 sø 14/04 08:00 sø 14/04 Västerås Arena A F13 (födda 05) Slutspel A 1/4 Final Huddinge IK F-05 1 - 0 IBF Leksand    
14041700 sø 14/04 08:00 sø 14/04 Västerås Arena C F13 (födda 05) Slutspel A 1/4 Final Värmdö IF 0 - 2 IBF Borlänge F05    
14042000 sø 14/04 08:00 sø 14/04 Önstaskolan F09-10 (födda 08-09) Plj A Nykvarns IF 08 Åkersberga IBF F08 Svart      
14043301 sø 14/04 08:45 sø 14/04 ABB Arena Plan 1 P14 R (födda 04) Slutspel A 1/4 Final FBC TURKU 9 - 2 Club 30 IBK    
14040601 sø 14/04 08:45 sø 14/04 ABB Arena Plan 2 P15-16 (födda 02- 03) Slutspel A 1/4 Final Håsta IBK 5 - 3 Filipstads IBK    
14044001 sø 14/04 08:45 sø 14/04 ABB Arena Plan 3 P13 G (födda 05-06) Slutspel A 1/4 Final AIK 4 - 2 Rönnby SK / Dingtuna    
14044101 sø 14/04 08:45 sø 14/04 ABB Arena Plan 4 P15-16 (födda 02- 03) Slutspel A 1/4 Final Tillberga IK Roosters 3 - 2 Björklinge BK    
14044201 sø 14/04 08:45 sø 14/04 ABB Arena Plan 5 P13 G (födda 05-06) Slutspel A 1/4 Final Huddinge IBS 1 - 5 Åsa IF Svart    
14044801 sø 14/04 08:45 sø 14/04 Bäckbyskolan P09 (födda 09) Plj C Hagunda IF Blue knights Kumla IBK Blå      
14040801 sø 14/04 08:45 sø 14/04 Fryxellska skolan F09-10 (födda 08-09) Plj B Rönnby Väst...BK Ungdom 1 Bälinge IF      
14045701 sø 14/04 08:45 sø 14/04 Irstaskolan P09 (födda 09) Plj C Enebybergs IF Vallentuna IBK 2      
14040701 sø 14/04 08:45 sø 14/04 K-Borg Arena F14 (födda 04) Slutspel B 1/4 Final IK Sirius IBK 2 2 - 0 Floda IBK    
14041001 sø 14/04 08:45 sø 14/04 Klövernhallen 1 P13 G (födda 05-06) Slutspel B 1/4 Final Skälby IBK 7 - 1 Nacka Wallenstam IBK    
14045301 sø 14/04 08:45 sø 14/04 Klövernhallen 2 P13 G (födda 05-06) Slutspel B 1/4 Final Nyfors IK P05/06 3 - 0 IBF Hedemora    
14045401 sø 14/04 08:45 sø 14/04 Klövernhallen 3 P11-B.2 (födda 07) Plj A Söderhamns ...lsbo IF Blå Ferdig Skälby ibk      
14045801 sø 14/04 08:45 sø 14/04 Nybyggeskolan P09 (födda 09) Plj B Västerås IB...dom VIB Vit Djurö Vindö IF      
14041501 sø 14/04 08:45 sø 14/04 Pettersbergskolan P13 G (födda 05-06) Slutspel B 1/4 Final Sk Vide 05 4 - 1 Skutskärs IBK    
14041401 sø 14/04 08:45 sø 14/04 Råbyhallen P13 G (födda 05-06) Slutspel B 1/4 Final Västerås IBS Ungdom 4 - 3 IBF Offensiv Lidingö    
14044701 sø 14/04 08:45 sø 14/04 Wenströmska Gymn F09-10 (födda 08-09) Plj B Vallentuna IBK 1 Alunda IBF      
14044401 sø 14/04 08:45 sø 14/04 Viksängskolan P09 (födda 09) Plj B Åkersberga IBF Vallentuna IBK 1      
14040101 sø 14/04 08:45 sø 14/04 Västerås Arena A P14 R (födda 04) Slutspel A 1/4 Final Umeå City IBF Vit 4 - 1 IBF Borlänge    
14041701 sø 14/04 08:45 sø 14/04 Västerås Arena C F14 (födda 04) Slutspel B 1/4 Final IK Sirius IBK 1 2 - 4 Örebro Innebandyn    
14042001 sø 14/04 08:45 sø 14/04 Önstaskolan F09-10 (födda 08-09) Plj B Västerås IBS Ungdom 2 Åkersberga IBF F08 Orange      
14043302 sø 14/04 09:30 sø 14/04 ABB Arena Plan 1 P14 G (födda 04-05) Slutspel A Semifinale Västerås IBS Ungdom 1 - 4 Kais Mora    
14040602 sø 14/04 09:30 sø 14/04 ABB Arena Plan 2 P14 G (födda 04-05) Slutspel A Semifinale Jakobsbergs IBF 7 - 2 NÅS IF    
14044002 sø 14/04 09:30 sø 14/04 ABB Arena Plan 3 P13 G (födda 05-06) Slutspel A 1/4 Final Täby FC Västra 4 - 3 P Vallentuna IBK P05    
14044102 sø 14/04 09:30 sø 14/04 ABB Arena Plan 4 P13 G (födda 05-06) Slutspel A 1/4 Final Grimsta AIK 1 - 3 Åsa IF Gul    
14044202 sø 14/04 09:30 sø 14/04 ABB Arena Plan 5 F14 (födda 04) Slutspel B 1/4 Final Väsby ibk 2 - 1 Rönnby IBK    
14044802 sø 14/04 09:30 sø 14/04 Bäckbyskolan P11-B.2 (födda 07) Plj B Alunda IBF Västerås IBS Ungdom      
14040802 sø 14/04 09:30 sø 14/04 Fryxellska skolan F11-B.1 (födda 07) Plj A IBF Hedemora F-07/08 Hofors IBK 1      
14045702 sø 14/04 09:30 sø 14/04 Irstaskolan P11-B.2 (födda 07) Plj C Bålsta FBC Bälinge IF P07      
14040702 sø 14/04 09:30 sø 14/04 K-Borg Arena P15-16 (födda 02- 03) Slutspel B Semifinale Västerås IBS Ungdom 1 4 - 3 Torshälla IBK    
14041002 sø 14/04 09:30 sø 14/04 Klövernhallen 1 P12 G (födda 06-07) Slutspel B 1/4 Final Sundborns GoIF 3 - 1 Frötuna IBF    
14045302 sø 14/04 09:30 sø 14/04 Klövernhallen 2 P12 G (födda 06-07) Slutspel B 1/4 Final Vallentuna IBK 1 VIBK P07 8 - 3 Vallentuna IBK 2 VIBK P07    
14045402 sø 14/04 09:30 sø 14/04 Klövernhallen 3 P08 (födda 10) Plj B FBC Uppsala Ferdig Vallentuna IBK 2      
14045802 sø 14/04 09:30 sø 14/04 Nybyggeskolan P11-B.2 (födda 07) Plj A Vintrosa IS IBK Hallsta P07      
14041502 sø 14/04 09:30 sø 14/04 Pettersbergskolan P12 G (födda 06-07) Slutspel B 1/4 Final IBF Borlänge 2 5 - 6 IBF Borlänge 1    
14041402 sø 14/04 09:30 sø 14/04 Råbyhallen P12 G (födda 06-07) Slutspel B 1/4 Final Örebro SK Ungdom 6 - 0 Nacka Walle...m P08 svart    
14044702 sø 14/04 09:30 sø 14/04 Wenströmska Gymn F11-B.1 (födda 07) Plj A Vendelsö IK 1 Åkersberga IBF      
14044402 sø 14/04 09:30 sø 14/04 Viksängskolan P11-B.2 (födda 07) Plj B Täby FC P07 Gribby Söderhamns ...lsbo IF Vit      
14040102 sø 14/04 09:30 sø 14/04 Västerås Arena A F14 (födda 04) Slutspel B 1/4 Final Filipstads IBK 2 - 1 Nora IBK    
14041702 sø 14/04 09:30 sø 14/04 Västerås Arena C P15-16 (födda 02- 03) Slutspel B Semifinale FBC Turku 02 1 - 3 Storvreta IBK 1    
14042002 sø 14/04 09:30 sø 14/04 Önstaskolan F11-B.1 (födda 07) Plj A Hagunda IF Vallentuna IBK F07      
14043303 sø 14/04 10:15 sø 14/04 ABB Arena Plan 1 P14 R (födda 04) Slutspel B Semifinale Filipstads IBK 8 - 2 IBF Hedemora    
14040603 sø 14/04 10:15 sø 14/04 ABB Arena Plan 2 F15-16 (födda 02-03) Slutspel A 1/4 Final Sandvikens ...Innebandy 1 2 - 0 IBF Leksand/Insjön    
14044003 sø 14/04 10:15 sø 14/04 ABB Arena Plan 3 F15-16 (födda 02-03) Slutspel A 1/4 Final Bele Barkarby IF 0 - 5 IBF Borlänge F03    
14044103 sø 14/04 10:15 sø 14/04 ABB Arena Plan 4 F12 (födda 06) Slutspel A 1/4 Final Hultsberg/Björkås IBF 1 - 3 Frötuna IBF    
14044203 sø 14/04 10:15 sø 14/04 ABB Arena Plan 5 F15-16 (födda 02-03) Slutspel A 1/4 Final Västerås IBS Ungdom 2 - 0 Rönnby Väst...gdom F02/03    
14040803 sø 14/04 10:15 sø 14/04 Fryxellska skolan F11-B.1 (födda 07) Plj B Vendelsö IK 2 Sundborns Goif      
14045703 sø 14/04 10:15 sø 14/04 Irstaskolan P08 (födda 10) Plj A Sandvikens ...nebandy VIT Vallentuna IBK 1      
14040703 sø 14/04 10:15 sø 14/04 K-Borg Arena P14 R (födda 04) Slutspel B Semifinale Strängnäs IBK 2 - 0 Torshälla IBK    
14041003 sø 14/04 10:15 sø 14/04 Klövernhallen 1 P13 R (Födda 05) Slutspel B 1/4 Final Örebro SK ungdom 7 - 0 Täby FC Näsby    
14045303 sø 14/04 10:15 sø 14/04 Klövernhallen 2 P13 R (Födda 05) Slutspel B 1/4 Final FBC Uppsala 4 - 0 Sundsvall GBK P05    
14045403 sø 14/04 10:15 sø 14/04 Klövernhallen 3 P08 (födda 10) Plj A Västerås IBS Ungdom 1 Ferdig Ekerö IK      
14045803 sø 14/04 10:15 sø 14/04 Nybyggeskolan P10 (födda 08) Plj A SK Vide 2 Bälinge IF      
14041503 sø 14/04 10:15 sø 14/04 Pettersbergskolan P13 R (Födda 05) Slutspel B 1/4 Final Bele Barkarby IBF IF 2 - 1 Västerås IBS Ungdom Vit    
14041403 sø 14/04 10:15 sø 14/04 Råbyhallen P13 R (Födda 05) Slutspel B 1/4 Final Tyresö Trollbäcken IBK 1 - 6 Skattkärrs IK    
14044703 sø 14/04 10:15 sø 14/04 Wenströmska Gymn F11-B.1 (födda 07) Plj B Nykvarns IF F07-08 IBK Hallsta (F08-09)      
14044403 sø 14/04 10:15 sø 14/04 Viksängskolan P11-B.2 (födda 07) Plj C Västerås IBS Ungdom P07 Järfälla Spiders      
14040103 sø 14/04 10:15 sø 14/04 Västerås Arena A F15-16 (födda 02-03) Slutspel A 1/4 Final IBF Hedemora 6 - 2 KaisMora 2    
14041703 sø 14/04 10:15 sø 14/04 Västerås Arena C F12 (födda 06) Slutspel A 1/4 Final IBK Östhammar 2 - 0 Jakobsbergs IBF F06    
14042003 sø 14/04 10:15 sø 14/04 Önstaskolan F11-B.2 (födda 07) Plj A Gävle GIK 2 Järna SK      
14043304 sø 14/04 11:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 1 P13 R (Födda 05) Slutspel A 1/4 Final Rönnby SK / Dingtuna 2 - 7 Gullänget-Kroksta IBS    
14040604 sø 14/04 11:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 2 P13 R (Födda 05) Slutspel A 1/4 Final Västerås IBS Ungdom Svart 4 - 5 P Skälby ibk P05R    
14044004 sø 14/04 11:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 3 P12 R (födda 06) Slutspel A Semifinale Västerås IBS Ungdom 4 - 5 IBF Offensiv Lidingö    
14044104 sø 14/04 11:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 4 P14 G (födda 04-05) Slutspel B Semifinale IBF Leksand 0 - 2 FBC TURKU    
14044204 sø 14/04 11:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 5 P12 R (födda 06) Slutspel A Semifinale Frötuna IBF 1 - 2 Örebro SK Ungdom    
14044803 sø 14/04 11:00 sø 14/04 Bäckbyskolan P10 (födda 08) Plj C Alunda IBF Västerås IBS Ungdom      
14040804 sø 14/04 11:00 sø 14/04 Fryxellska skolan F11-B.2 (födda 07) Plj A Grimsta AIK 1 BKI Sunnanå Bki Sunnanå      
14045704 sø 14/04 11:00 sø 14/04 Irstaskolan P10 (födda 08) Plj D Skälby ibk Örebro Innebandy      
14040704 sø 14/04 11:00 sø 14/04 K-Borg Arena P13 R (Födda 05) Slutspel A 1/4 Final Gävle GIK 2 - 3 Sigtuna IBK P05 Lag 2    
14041004 sø 14/04 11:00 sø 14/04 Klövernhallen 1 F15-16 (födda 02-03) Slutspel B 1/4 Final IS Saga / SK Vide 3 - 2 Sandvikens ...Innebandy 2    
14045304 sø 14/04 11:00 sø 14/04 Klövernhallen 2 F15-16 (födda 02-03) Slutspel B 1/4 Final IBF Ludvika 3 - 4 FBI Tullinge F02-03    
14045404 sø 14/04 11:00 sø 14/04 Klövernhallen 3 P10 (födda 08) Plj C Kungsängens IF Åkersberga IBF P08B      
14045804 sø 14/04 11:00 sø 14/04 Nybyggeskolan P08 (födda 10) Plj B Skälby IBK Sharks Västerås IBS Ungdom 2      
14041504 sø 14/04 11:00 sø 14/04 Pettersbergskolan F15-16 (födda 02-03) Slutspel B 1/4 Final Umeå City IBF 4 - 2 Töjnan IBK    
14041404 sø 14/04 11:00 sø 14/04 Råbyhallen F15-16 (födda 02-03) Slutspel B 1/4 Final Surahammars IBF 7 - 0 KaisMora 1    
14044704 sø 14/04 11:00 sø 14/04 Wenströmska Gymn F11-B.1 (födda 07) Plj B Hofors IBK 2 IBF Borlänge      
14044404 sø 14/04 11:00 sø 14/04 Viksängskolan P10 (födda 08) Plj A Järfälla Spiders Lillån IBK 2      
14040104 sø 14/04 11:00 sø 14/04 Västerås Arena A P14 G (födda 04-05) Slutspel B Semifinale Ingarö IF 0 - 2 Pixbo Wallenstam P04 Vit    
14041704 sø 14/04 11:00 sø 14/04 Västerås Arena C P13 R (Födda 05) Slutspel A 1/4 Final Nykvarns IF 4 - 1 IBK RUNSTEN    
14042004 sø 14/04 11:00 sø 14/04 Önstaskolan F11-B.2 (födda 07) Plj B Grimsta AIK 2 Gävle GIK 1      
14043305 sø 14/04 11:45 sø 14/04 ABB Arena Plan 1 P15-16 (födda 02- 03) Slutspel A Semifinale Västerås IBS Ungdom 2 3 - 2 Håsta IBK    
14040605 sø 14/04 11:45 sø 14/04 ABB Arena Plan 2 P14 R (födda 04) Slutspel A Semifinale Västerås IBS Ungdom 5 - 2 FBC TURKU    
14044005 sø 14/04 11:45 sø 14/04 ABB Arena Plan 3 F13 (födda 05) Slutspel A Semifinale Hudik/Björkberg/Delsbo 1 - 9 Huddinge IK F-05    
14044105 sø 14/04 11:45 sø 14/04 ABB Arena Plan 4 P14 R (födda 04) Slutspel A Semifinale Umeå City IBF Blå 1 - 4 Umeå City IBF Vit    
14044205 sø 14/04 11:45 sø 14/04 ABB Arena Plan 5 F13 (födda 05) Slutspel A Semifinale FBI Tullinge 4 - 2 IBF Borlänge F05    
14044804 sø 14/04 11:45 sø 14/04 Bäckbyskolan P10 (födda 08) Plj E Sigtuna IF IBK 2 FBI Tullinge Orange      
14040805 sø 14/04 11:45 sø 14/04 Fryxellska skolan F09-10 (födda 08-09) Plj A Västerås IBS Ungdom 1 Nykvarns IF 08      
14045705 sø 14/04 11:45 sø 14/04 Irstaskolan P10 (födda 08) Plj E Kumla IBK Vit IBK Köping ...sförening 2      
14040705 sø 14/04 11:45 sø 14/04 K-Borg Arena F13 (födda 05) Slutspel B Semifinale Västerås IBS Ungdom 0 - 2 Örebro SK Ungdom    
14041005 sø 14/04 11:45 sø 14/04 Klövernhallen 1 F12 (födda 06) Slutspel B 1/4 Final Sirius IBK 0 - 3 Rättviks In...ndyförening    
14045305 sø 14/04 11:45 sø 14/04 Klövernhallen 2 F12 (födda 06) Slutspel B 1/4 Final IBK Sala 6 - 0 Alunda IBF    
14045405 sø 14/04 11:45 sø 14/04 Klövernhallen 3 P09 (födda 09) Plj B Västerås IB...dom VIB Vit Sundborns GoIF P0809      
14045805 sø 14/04 11:45 sø 14/04 Nybyggeskolan P10 (födda 08) Plj D Sigtuna IF IBK 1 Åkersberga IBF      
14041505 sø 14/04 11:45 sø 14/04 Pettersbergskolan F12 (födda 06) Slutspel B 1/4 Final Rasbo IK 0 - 3 IBF Borlänge    
14041405 sø 14/04 11:45 sø 14/04 Råbyhallen F12 (födda 06) Slutspel B 1/4 Final Vaksala SK 2 - 0 IBF Hedemora    
14044705 sø 14/04 11:45 sø 14/04 Wenströmska Gymn F11-B.2 (födda 07) Plj B Nora IBK Hammarby IF IBF      
14044405 sø 14/04 11:45 sø 14/04 Viksängskolan P09 (födda 09) Plj B Djurö Vindö IF Åkersberga IBF      
14040105 sø 14/04 11:45 sø 14/04 Västerås Arena A P15-16 (födda 02- 03) Slutspel A Semifinale Rasbo IK 4 - 1 Tillberga IK Roosters    
14041705 sø 14/04 11:45 sø 14/04 Västerås Arena C F13 (födda 05) Slutspel B Semifinale Nynäshamns IBK 0 - 2 Vallentuna IBK F05    
14042005 sø 14/04 11:45 sø 14/04 Önstaskolan F09-10 (födda 08-09) Plj A Rönnby Väst...BK Ungdom 2 Örby IS      
14044805 sø 14/04 12:30 sø 14/04 Bäckbyskolan P09 (födda 09) Plj A Bälinge IF Njutångers ...bandy 09-10      
14040806 sø 14/04 12:30 sø 14/04 Fryxellska skolan F09-10 (födda 08-09) Plj B Åkersberga IBF F08 Orange Bälinge IF      
14045706 sø 14/04 12:30 sø 14/04 Irstaskolan P09 (födda 09) Plj A Västerås IB...m VIB Svart Ggik      
14040706 sø 14/04 12:30 sø 14/04 K-Borg Arena F14 (födda 04) Slutspel A Semifinale IBF Borlänge F04 1 - 2 Huddinge IK F04    
14041006 sø 14/04 12:30 sø 14/04 Klövernhallen 1 P13 G (födda 05-06) Slutspel B Semifinale Sk Vide 05 2 - 1 Västerås IBS Ungdom    
14045306 sø 14/04 12:30 sø 14/04 Klövernhallen 2 P13 G (födda 05-06) Slutspel B Semifinale Skälby IBK 3 - 1 Nyfors IK P05/06    
14045406 sø 14/04 12:30 sø 14/04 Klövernhallen 3 F14 (födda 04) Slutspel B Semifinale Filipstads IBK 0 - 4 Örebro Innebandyn    
14045806 sø 14/04 12:30 sø 14/04 Nybyggeskolan P11-B.2 (födda 07) Plj A IBK Hallsta P07 Mesta IBK      
14041506 sø 14/04 12:30 sø 14/04 Pettersbergskolan P13 G (födda 05-06) Slutspel A Semifinale AIK 9 - 2 Åsa IF Gul    
14041406 sø 14/04 12:30 sø 14/04 Råbyhallen F14 (födda 04) Slutspel B Semifinale Väsby ibk 3 - 4 P IK Sirius IBK 2    
14044706 sø 14/04 12:30 sø 14/04 Wenströmska Gymn F09-10 (födda 08-09) Plj B Vallentuna IBK 1 Västerås IBS Ungdom 2      
14044406 sø 14/04 12:30 sø 14/04 Viksängskolan P09 (födda 09) Plj C Hagunda IF Blue knights IBF Ludvika      
14040106 sø 14/04 12:30 sø 14/04 Västerås Arena A F14 (födda 04) Slutspel A Semifinale Umeå City IBF 3 - 2 IBK Hallsta F04    
14041706 sø 14/04 12:30 sø 14/04 Västerås Arena C P13 G (födda 05-06) Slutspel A Semifinale Åsa IF Svart 1 - 4 Täby FC Västra    
14042006 sø 14/04 12:30 sø 14/04 Önstaskolan F11-B.1 (födda 07) Plj A Hagunda IF Hofors IBK 1      
14043306 sø 14/04 13:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 1 P15-16 (födda 02- 03) Slutspel B Finale Storvreta IBK 1 1 - 7 Västerås IBS Ungdom 1    
14040606 sø 14/04 13:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 2 P14 G (födda 04-05) Slutspel A Finale Jakobsbergs IBF 3 - 2 Kais Mora    
14044006 sø 14/04 13:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 3 P09 (födda 09) Plj C Kumla IBK Blå Ferdig Enebybergs IF      
14044106 sø 14/04 13:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 4 P14 R (födda 04) Slutspel B Finale Strängnäs IBK 1 - 14 Filipstads IBK    
14044206 sø 14/04 13:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 5 P12 R (födda 06) Slutspel B Finale Torshälla IBK 9 - 5 Vallentuna IBK Vit    
14044806 sø 14/04 13:15 sø 14/04 Bäckbyskolan P11-B.2 (födda 07) Plj A Vintrosa IS Skälby ibk      
14040807 sø 14/04 13:15 sø 14/04 Fryxellska skolan F11-B.1 (födda 07) Plj A Åkersberga IBF IBF Hedemora F-07/08      
14040707 sø 14/04 13:15 sø 14/04 K-Borg Arena F15-16 (födda 02-03) Slutspel A Semifinale IBF Borlänge F03 4 - 3 Västerås IBS Ungdom    
14041007 sø 14/04 13:15 sø 14/04 Klövernhallen 1 F15-16 (födda 02-03) Slutspel B Semifinale IS Saga / SK Vide 1 - 0 FBI Tullinge F02-03    
14045307 sø 14/04 13:15 sø 14/04 Klövernhallen 2 P12 G (födda 06-07) Slutspel B Semifinale Vallentuna IBK 1 VIBK P07 3 - 6 IBF Borlänge 1    
14045407 sø 14/04 13:15 sø 14/04 Klövernhallen 3 P12 G (födda 06-07) Slutspel B Semifinale Örebro SK Ungdom 5 - 3 Sundborns GoIF    
14045807 sø 14/04 13:15 sø 14/04 Nybyggeskolan P11-B.2 (födda 07) Plj B Täby FC P07 Gribby Västerås IBS Ungdom      
14041507 sø 14/04 13:15 sø 14/04 Pettersbergskolan P12 G (födda 06-07) Slutspel A Semifinale Samuelsdals IF P07 1 - 3 IS Saga    
14041407 sø 14/04 13:15 sø 14/04 Råbyhallen F15-16 (födda 02-03) Slutspel B Semifinale Umeå City IBF 4 - 2 Surahammars IBF    
14044707 sø 14/04 13:15 sø 14/04 Wenströmska Gymn F11-B.1 (födda 07) Plj A Vallentuna IBK F07 Vendelsö IK 1      
14044407 sø 14/04 13:15 sø 14/04 Viksängskolan P10 (födda 08) Plj B Gävle GIK FBI Tullinge Svart      
14040107 sø 14/04 13:15 sø 14/04 Västerås Arena A F15-16 (födda 02-03) Slutspel A Semifinale IBF Hedemora 2 - 1 Sandvikens ...Innebandy 1    
14041707 sø 14/04 13:15 sø 14/04 Västerås Arena C P12 G (födda 06-07) Slutspel A Semifinale Strömsbro IF P07 4 - 5 Ekerö IK P07-vit    
14042007 sø 14/04 13:15 sø 14/04 Önstaskolan F09-10 (födda 08-09) Plj A Vallentuna IBK 2 Åkersberga IBF F08 Svart      
14043307 sø 14/04 14:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 1 P14 R (födda 04) Slutspel A Finale Umeå City IBF Vit 2 - 5 Västerås IBS Ungdom    
14040607 sø 14/04 14:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 2 F13 (födda 05) Slutspel A Finale Huddinge IK F-05 4 - 2 FBI Tullinge    
14044007 sø 14/04 14:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 3 P08 (födda 10) Plj B Västerås IBS Ungdom 2 Ferdig FBC Uppsala      
14044107 sø 14/04 14:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 4 P12 R (födda 06) Slutspel A Finale IBF Offensiv Lidingö 2 - 5 Örebro SK Ungdom    
14044207 sø 14/04 14:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 5 P14 G (födda 04-05) Slutspel B Finale FBC TURKU 4 - 2 P Pixbo Wallenstam P04 Vit    
14044807 sø 14/04 14:00 sø 14/04 Bäckbyskolan P11-B.2 (födda 07) Plj B Söderhamns ...lsbo IF Vit IBF Hedemora      
14040808 sø 14/04 14:00 sø 14/04 Fryxellska skolan F11-B.1 (födda 07) Plj B IBF Borlänge Nykvarns IF F07-08      
14045707 sø 14/04 14:00 sø 14/04 Irstaskolan P11-B.2 (födda 07) Plj C Bålsta FBC Järfälla Spiders      
14040708 sø 14/04 14:00 sø 14/04 K-Borg Arena F12 (födda 06) Slutspel A Semifinale IBK Östhammar 4 - 3 Värmdö IF F06    
14041008 sø 14/04 14:00 sø 14/04 Klövernhallen 1 F12 (födda 06) Slutspel B Semifinale Vaksala SK 6 - 3 IBF Borlänge    
14045308 sø 14/04 14:00 sø 14/04 Klövernhallen 2 P11-B.2 (födda 07) Plj C Bälinge IF P07 Ferdig Västerås IBS Ungdom P07      
14045408 sø 14/04 14:00 sø 14/04 Klövernhallen 3 P08 (födda 10) Plj A Vallentuna IBK 1 Ferdig Ekerö IK      
14045808 sø 14/04 14:00 sø 14/04 Nybyggeskolan P10 (födda 08) Plj A Lillån IBK 2 SK Vide 2      
14041508 sø 14/04 14:00 sø 14/04 Pettersbergskolan F12 (födda 06) Slutspel B Semifinale Rättviks In...ndyförening 3 - 0 IBK Sala    
14041408 sø 14/04 14:00 sø 14/04 Råbyhallen P08 (födda 10) Plj A Sandvikens ...nebandy VIT Ferdig Västerås IBS Ungdom 1      
14044708 sø 14/04 14:00 sø 14/04 Wenströmska Gymn F09-10 (födda 08-09) Plj B Alunda IBF Rönnby Väst...BK Ungdom 1      
14044408 sø 14/04 14:00 sø 14/04 Viksängskolan P10 (födda 08) Plj D IK Sirius IBK Sigtuna IF IBK 1      
14041708 sø 14/04 14:00 sø 14/04 Västerås Arena C F12 (födda 06) Slutspel A Semifinale Rönnby IBK UNG 8 - 2 Frötuna IBF    
14042008 sø 14/04 14:00 sø 14/04 Önstaskolan F11-B.1 (födda 07) Plj B Hofors IBK 2 Vendelsö IK 2      
14044808 sø 14/04 14:45 sø 14/04 Bäckbyskolan P08 (födda 10) Plj B Sandvikens ...bandy SVART Skälby IBK Sharks      
14045708 sø 14/04 14:45 sø 14/04 Irstaskolan P10 (födda 08) Plj D Åkersberga IBF Skälby ibk      
14040709 sø 14/04 14:45 sø 14/04 K-Borg Arena P13 R (Födda 05) Slutspel A Semifinale Nykvarns IF 5 - 1 Sigtuna IBK P05 Lag 2    
14041009 sø 14/04 14:45 sø 14/04 Klövernhallen 1 P13 R (Födda 05) Slutspel B Semifinale Örebro SK ungdom 1 - 0 FBC Uppsala    
14045309 sø 14/04 14:45 sø 14/04 Klövernhallen 2 P09 (födda 09) Plj A Njutångers ...bandy 09-10 Ferdig Västerås IB...m VIB Svart      
14045409 sø 14/04 14:45 sø 14/04 Klövernhallen 3 P10 (födda 08) Plj A Bålsta FBC Ferdig Bälinge IF      
14045809 sø 14/04 14:45 sø 14/04 Nybyggeskolan P10 (födda 08) Plj B Lillån IBK 1 SK Vide 1      
14041509 sø 14/04 14:45 sø 14/04 Pettersbergskolan P13 R (Födda 05) Slutspel B Semifinale Skattkärrs IK 1 - 0 Bele Barkarby IBF IF    
14041409 sø 14/04 14:45 sø 14/04 Råbyhallen P10 (födda 08) Plj B Nacka Walle...m P08 svart Ferdig Västerås IBS Ungdom svart      
14044709 sø 14/04 14:45 sø 14/04 Wenströmska Gymn F11-B.2 (födda 07) Plj A IK Tomtberga IKT1 Gävle GIK 2      
14044409 sø 14/04 14:45 sø 14/04 Viksängskolan P10 (födda 08) Plj C Västerås IBS Ungdom Kungsängens IF      
14041709 sø 14/04 14:45 sø 14/04 Västerås Arena C P13 R (Födda 05) Slutspel A Semifinale Skälby ibk P05R 4 - 5 Gullänget-Kroksta IBS    
14042009 sø 14/04 14:45 sø 14/04 Önstaskolan F11-B.2 (födda 07) Plj A Järna SK BKI Sunnanå Bki Sunnanå      
14043308 sø 14/04 15:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 1 P15-16 (födda 02- 03) Slutspel A Finale Västerås IBS Ungdom 2 2 - 1 Rasbo IK    
14040608 sø 14/04 15:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 2 P13 G (födda 05-06) Slutspel A Finale Täby FC Västra 0 - 5 AIK    
14044008 sø 14/04 15:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 3 P09 (födda 09) Plj B Vallentuna IBK 1 Ferdig Västerås IB...dom VIB Vit      
14044108 sø 14/04 15:00 sø 14/04 ABB Arena Plan 4 F14 (födda 04) Slutspel B Finale IK Sirius IBK 2 3 - 2