Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
AIK Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) AIK
Albinslag Pojkar 16 (födda 02 och senare) Albinslag
Alunda IBF Pojkar 10 (födda 08 och senare) Alunda IBF
Alunda IBF Pojkar 11-B.2 (födda 07 och senare) Alunda IBF
Alunda IBF Pojkar 13 Röd (Födda 05) Alunda IBF
Alunda IBF Flickor 9 (födda 09 och senare) Alunda IBF
Alunda IBF Flickor 12 (födda 06 och senare) Alunda IBF
Bele barkarby f04-05 Flickor 14 (födda 04 och senare) Bele barkarby f04-05
Bele Barkarby IBF IF Pojkar 13 Röd (Födda 05) Bele Barkarby IBF IF
Bele Barkarby IF Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) Bele Barkarby IF
Bålsta FBC Pojkar 11-B.2 (födda 07 och senare) Bålsta FBC
Bälinge IF Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Bälinge IF
Bälinge IF Pojkar 10 (födda 08 och senare) Bälinge IF
Bälinge IF Flickor 10 (födda 08 och senare) Bälinge IF
Bälinge IF P07 Pojkar 11-B.2 (födda 07 och senare) Bälinge IF P07
Club 30 IBK Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) Club 30 IBK
Danderyds SK Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Danderyds SK 2
Danderyds SK Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Danderyds SK 1
Ekerö IK Pojkar 12 Grön (rek 06-07) Ekerö IK P07-vit
Enebybergs IF Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Enebybergs IF
FBC Turku 02 Pojkar 16 (födda 02 och senare) FBC Turku 02
FBC Uppsala Pojkar 8 (födda 10 och senare) FBC Uppsala
FBC Uppsala Pojkar 13 Röd (Födda 05) FBC Uppsala
FBI Tullinge Pojkar 10 (födda 08 och senare) FBI Tullinge Svart
FBI Tullinge Pojkar 10 (födda 08 och senare) FBI Tullinge Orange
FBI Tullinge Flickor 12 (födda 06 och senare) FBI Tullinge
FBI Tullinge Flickor 13 (födda 05 och senare) FBI Tullinge
Filipstads IBK Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) Filipstads IBK
Filipstads IBK Pojkar 15 (födda 03 och senare) Filipstads IBK
Filipstads IBK Flickor 14 (födda 04 och senare) Filipstads IBK
Floda IBK Flickor 14 (födda 04 och senare) Floda IBK
Frötuna IBF Pojkar 12 Grön (rek 06-07) Frötuna IBF
Frötuna IBF Pojkar 12 Röd (födda 06 och senare) Frötuna IBF
Frötuna IBF Flickor 12 (födda 06 och senare) Frötuna IBF
Ggik Pojkar 12 Röd (födda 06 och senare) Ggik
Grimsta AIK Pojkar 10 (födda 08 och senare) Grimsta AIK
Grimsta AIK Flickor 11-B.2 (födda -07 och senare) Grimsta AIK 2
Grimsta AIK Flickor 11-B.2 (födda -07 och senare) Grimsta AIK 1
Gullänget-Kroksta IBS Pojkar 13 Röd (Födda 05) Gullänget-Kroksta IBS
Gävle GIK Pojkar 10 (födda 08 och senare) Gävle GIK
Gävle GIK Pojkar 13 Röd (Födda 05) Gävle GIK
Hagunda IF Flickor 11-B.1 (födda -07 och senare) Hagunda IF
Hagunda IF Flickor 12 (födda 06 och senare) Hagunda IF
hmjuhlin@hotmail.com Flickor 11-B.2 (födda -07 och senare) hmjuhlin@hotmail.com
Hofors IBK Flickor 11-B.1 (födda -07 och senare) Hofors IBK 2
Hofors IBK Flickor 11-B.1 (födda -07 och senare) Hofors IBK 1
Huddinge IBS Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Huddinge IBS
Huddinge IBS Pojkar 13 Röd (Födda 05) Huddinge IBS
Huddinge IK F04 Flickor 14 (födda 04 och senare) Huddinge IK F04
Hudik/Björkberg/Delsbo Flickor 13 (födda 05 och senare) Hudik/Björkberg/Delsbo
Hultsberg/Björkås IBF Flickor 12 (födda 06 och senare) Hultsberg/Björkås IBF
IBF Borlänge Pojkar 12 Grön (rek 06-07) IBF Borlänge 2
IBF Borlänge Pojkar 12 Grön (rek 06-07) IBF Borlänge 1
IBF Borlänge Flickor 11-B.1 (födda -07 och senare) IBF Borlänge
IBF Borlänge Flickor 12 (födda 06 och senare) IBF Borlänge
IBF Borlänge Flickor 13 (födda 05 och senare) IBF Borlänge F05
IBF Borlänge Flickor 14 (födda 04 och senare) IBF Borlänge F04
IBF Borlänge Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) IBF Borlänge F03
IBF Hedemora Pojkar 11-B.2 (födda 07 och senare) IBF Hedemora
IBF Hedemora Flickor 11-B.1 (födda -07 och senare) IBF Hedemora F-07/08
IBF Hedemora Flickor 12 (födda 06 och senare) IBF Hedemora
IBF Hedemora Flickor 13 (födda 05 och senare) IBF Hedemora
IBF Hedemora Flickor 14 (födda 04 och senare) IBF Hedemora
IBF Leksand Flickor 13 (födda 05 och senare) IBF Leksand
IBF Leksand Flickor 14 (födda 04 och senare) IBF Leksand
IBF Leksand Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) IBF Leksand
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 12 Röd (födda 06 och senare) IBF Offensiv Lidingö
IBK Hallsta Flickor 14 (födda 04 och senare) IBK Hallsta F 04
IBK Mantorp Pojkar 12 Grön (rek 06-07) IBK Mantorp
IBK RUNSTEN Pojkar 13 Röd (Födda 05) IBK RUNSTEN
IBK Östhammar Flickor 12 (födda 06 och senare) IBK Östhammar
IBK Östhammar Flickor 13 (födda 05 och senare) IBK Östhammar
IK Frej Innebandy Pojkar 10 (födda 08 och senare) IK Frej Innebandy 2
IK Frej Innebandy Pojkar 10 (födda 08 och senare) IK Frej Innebandy 1
IK Sirius IBK Pojkar 10 (födda 08 och senare) IK Sirius IBK
IK Sirius IBK Flickor 14 (födda 04 och senare) IK Sirius IBK 2
IK Sirius IBK Flickor 14 (födda 04 och senare) IK Sirius IBK 1
IK Tomtberga Flickor 11-B.2 (födda -07 och senare) IK Tomtberga IKT2
IK Tomtberga Flickor 11-B.2 (födda -07 och senare) IK Tomtberga IKT1
Ingarö IF Pojkar 14 Grön (födda 04-05) Ingarö IF
IS Saga Pojkar 12 Grön (rek 06-07) IS Saga
IS Saga / SK Vide Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) IS Saga / SK Vide
Jakobsbergs IBF Pojkar 14 Grön (födda 04-05) Jakobsbergs IBF
Jakobsbergs IBF F06 Flickor 12 (födda 06 och senare) Jakobsbergs IBF F06
Järfälla Spiders Pojkar 10 (födda 08 och senare) Järfälla Spiders
Järna SK Flickor 11-B.2 (födda -07 och senare) Järna SK
KaisMora Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) KaisMora 2
KaisMora Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) KaisMora 1
Karlskoga innebandy Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) Karlskoga innebandy
KFUM Örebro Innebandy Flickor 13 (födda 05 och senare) KFUM Örebro Innebandy
Kumla IBK Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Kumla IBK Blå
Kumla IBK Pojkar 10 (födda 08 och senare) Kumla IBK Vit
Kungsängens IF Pojkar 10 (födda 08 och senare) Kungsängens IF
Lillån IBK Pojkar 10 (födda 08 och senare) Lillån IBK 2
Lillån IBK Pojkar 10 (födda 08 och senare) Lillån IBK 1
Lillån IBK Flickor 12 (födda 06 och senare) Lillån IBK
Mesta IBK Pojkar 11-B.2 (födda 07 och senare) Mesta IBK B2
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Nacka Wallenstam IBK
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 13 Röd (Födda 05) Nacka Wallenstam IBK
Nacka Wallenstam P08 svart Pojkar 10 (födda 08 och senare) Nacka Wallenstam P08 svart 2
Nacka Wallenstam P08 svart Pojkar 10 (födda 08 och senare) Nacka Wallenstam P08 svart 1
Njutångers Innebandy Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Njutångers Innebandy 09-10
Nora IBK Flickor 11-B.2 (födda -07 och senare) Nora IBK
Nora IBK Flickor 14 (födda 04 och senare) Nora IBK
Nykvarns IF Pojkar 13 Röd (Födda 05) Nykvarns IF
Nykvarns IF Flickor 10 (födda 08 och senare) Nykvarns IF 08
Nykvarns IF Flickor 11-B.1 (födda -07 och senare) Nykvarns IF F07-08
Nynäshamns IBK Flickor 13 (födda 05 och senare) Nynäshamns IBK
NÅS IF Pojkar 14 Grön (födda 04-05) NÅS IF
Pixbo Wallenstam P04 Vit Pojkar 14 Grön (födda 04-05) Pixbo Wallenstam P04 Vit
Rasbo IK Pojkar 16 (födda 02 och senare) Rasbo IK
Rasbo IK Flickor 12 (födda 06 och senare) Rasbo IK
Romfartuna GIF Flickor 14 (födda 04 och senare) Romfartuna GIF
Rönnby IBK Flickor 12 (födda 06 och senare) Rönnby IBK
Rönnby IBK Flickor 14 (födda 04 och senare) Rönnby IBK
Rönnby IBK UNG Flickor 12 (födda 06 och senare) Rönnby IBK UNG
Rönnby SK Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Rönnby SK / Dingtuna
Rönnby SK Pojkar 13 Röd (Födda 05) Rönnby SK / Dingtuna
Sandvikens AIK Innebandy Pojkar 8 (födda 10 och senare) Sandvikens AIK Innebandy VIT
Sandvikens AIK Innebandy Pojkar 8 (födda 10 och senare) Sandvikens AIK Innebandy SVART
Sigtuna IF IBK Pojkar 10 (födda 08 och senare) Sigtuna IF IBK 2
Sigtuna IF IBK Pojkar 10 (födda 08 och senare) Sigtuna IF IBK 1
Sirius IBK Flickor 12 (födda 06 och senare) Sirius IBK
Skattkärrs IK Pojkar 13 Röd (Födda 05) Skattkärrs IK
SK Vide Pojkar 9 (Födda 09 och senare) SK Vide P09
SK Vide Pojkar 10 (födda 08 och senare) SK Vide 2
SK Vide Pojkar 10 (födda 08 och senare) SK Vide 1
SK Vide Pojkar 12 Grön (rek 06-07) SK Vide
Sk Vide 05 Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Sk Vide 05
Skår IBK Flickor 14 (födda 04 och senare) Skår IBK
Skälby ibk Pojkar 10 (födda 08 och senare) Skälby ibk
Skälby ibk Pojkar 11-B.2 (födda 07 och senare) Skälby ibk
Skälby ibk Pojkar 13 Röd (Födda 05) Skälby ibk
Skälby ibk Pojkar 13 Röd (Födda 05) Skälby ibk 1
Spöland Vännäs IF Flickor 12 (födda 06 och senare) Spöland Vännäs IF
Storviks IF Flickor 13 (födda 05 och senare) Storviks IF
Sundsvall GBK P05 Pojkar 13 Röd (Födda 05) Sundsvall GBK P05
Söderhamns IBF Pojkar 11-B.2 (födda 07 och senare) Söderhamns IBF Vit
Söderhamns IBF Pojkar 11-B.2 (födda 07 och senare) Söderhamns IBF Blå
Torshälla IBK Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) Torshälla IBK
Tyresö Trollbäcken IBK Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Tyresö Trollbäcken IBK
Täby FC Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Täby FC
Täby FC FL 05 Norra Flickor 13 (födda 05 och senare) Täby FC FL 05 Norra
Töjnan IBK Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) Töjnan IBK
Umeå City IBF Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) Umeå City IBF Vit
Umeå City IBF Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) Umeå City IBF Blå
Vaksala SK Flickor 12 (födda 06 och senare) Vaksala SK
Vaksala SK P08 Svart Pojkar 10 (födda 08 och senare) Vaksala SK P08 Svart
Vallentuna IBK Pojkar 8 (födda 10 och senare) Vallentuna IBK 2
Vallentuna IBK Pojkar 8 (födda 10 och senare) Vallentuna IBK 1
Vallentuna IBK Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Vallentuna IBK P05
Vallentuna IBK Flickor 10 (födda 08 och senare) Vallentuna IBK 2
Vallentuna IBK Flickor 10 (födda 08 och senare) Vallentuna IBK 1
Vendelsö IK Flickor 11-B.1 (födda -07 och senare) Vendelsö IK 2
Vendelsö IK Flickor 11-B.1 (födda -07 och senare) Vendelsö IK 1
Vintrosa IS Pojkar 11-B.2 (födda 07 och senare) Vintrosa IS
Värmdö IF Flickor 12 (födda 06 och senare) Värmdö IF F06
Värmdö IF Flickor 13 (födda 05 och senare) Värmdö IF
Väsby ibk Flickor 14 (födda 04 och senare) Väsby ibk
Västerås IBS Ungdom Pojkar 8 (födda 10 och senare) Västerås IBS Ungdom svart
Västerås IBS Ungdom Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Västerås IBS Ungdom VIB Svart
Västerås IBS Ungdom Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Västerås IBS Ungdom VIB Vit
Västerås IBS Ungdom Pojkar 10 (födda 08 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Grön (rek 06-07) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Röd (födda 06 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 13 Röd (Födda 05) Västerås IBS Ungdom Svart
Västerås IBS Ungdom Pojkar 13 Röd (Födda 05) Västerås IBS Ungdom Vit
Västerås IBS Ungdom Pojkar 14 Grön (födda 04-05) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 15 (födda 03 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 16 (födda 02 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Flickor 9 (födda 09 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Flickor 10 (födda 08 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västeås IBS Ungdom Pojkar 8 (födda 10 och senare) Västeås IBS Ungdom 2
Västeås IBS Ungdom Pojkar 8 (födda 10 och senare) Västeås IBS Ungdom 1
Åkersberga IBF Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Åkersberga IBF
Åkersberga IBF Pojkar 10 (födda 08 och senare) Åkersberga IBF
Åkersberga IBF Flickor 11-B.1 (födda -07 och senare) Åkersberga IBF
Åsa IF Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Åsa IF Gul
Åsa IF Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Åsa IF Svart
Örby IS Flickor 10 (födda 08 och senare) Örby IS
Örebro Innebandy Pojkar 10 (födda 08 och senare) Örebro Innebandy ring oss gärna
Örebro Innebandy Flickor 12 (födda 06 och senare) Örebro Innebandy
Örebro Innebandyn Flickor 14 (födda 04 och senare) Örebro Innebandyn
Örebro SK Flickor 13 (födda 05 och senare) Örebro SK
ÖSK Ungdom Pojkar 12 Grön (rek 06-07) ÖSK Ungdom
ÖSK Ungdom Pojkar 12 Röd (födda 06 och senare) ÖSK Ungdom
Intersport Innebandybutiken Mixboxen Ballmate Kokpunkten Hummel Unihoc BLE Svenska Kyrkan Avis Hyresmaskiner