Registration Fee:
All teams payed
Some teams payed
No fees payed

Liste der registrierten Teams

Club Team name Category Payment status
AIK Pojkar 14 Grön (födda 05-06) All teams payed
Almunge IK P05 Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams payed
Almunge IK Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams payed
Alunda IBF Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams payed
Alunda IBF Pojkar 13 Röd (Födda 06) No fees payed
Alunda IBF Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) No fees payed
Andersbergs IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams payed
Andersbergs IBK Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams payed
Andersbergs IBK Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams payed
Arlanda RA19 P05 Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams payed
Asker IBK Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams payed
Bele Barkarby IBF Pojkar 15 (födda 04 och senare) All teams payed
Bele Barkarby IBF Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams payed
Björklinge BK Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) All teams payed
Bro IK Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams payed
Bro IK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) No fees payed
Bro IK Flickor 12 (födda 07 och senare) No fees payed
Bälinge IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams payed
Bälinge IF Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) No fees payed
Danderyds SK Pojkar 14 Grön (födda 05-06) No fees payed
Danderyds SK Pojkar 14 Grön (födda 05-06) No fees payed
Djurö Vindö IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) No fees payed
Duvbo IK Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) All teams payed
Duvbo IK Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) All teams payed
Duvbo IK Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) All teams payed
Duvbo IK F08 Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) All teams payed
Ekeby IF Flickor 15 (födda 04 och senare) No fees payed
Ekerö IK Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) No fees payed
Enebybergs IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) No fees payed
Enebybergs IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) No fees payed
Enebybergs IF Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams payed
Enköpings IBK F04/05 Flickor 15 (födda 04 och senare) No fees payed
FBC Turku B-pojat Turku Pojkar 16 (födda 03 och senare) All teams payed
FBC Uppsala P09/10 Uppsala Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) No fees payed
Filipstads innebandy förening tjejligan! Flickor 12 (födda 07 och senare) No fees payed
Filipstads Innebandyklubb Flickor 08-09 (födda 10-11 och senare) No fees payed
Floda IBK Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams payed
Frötuna IBF Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams payed
Ggik P06 Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams payed
Grums IBK Flickor 14 (födda 05 och senare) All teams payed
Gävle GIK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams payed
Gävle GIK GGIK P03 Blå Pojkar 16 (födda 03 och senare) All teams payed
Hagunda IF Pojkar 15 (födda 04 och senare) All teams payed
Huddinge IBS Svart Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams payed
Huddinge IBS Röd Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams payed
Huddinge IBS Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) All teams payed
Huddinge IBS Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) All teams payed
Huddinge IK Flickor 10 (födda 09 och senare) No fees payed
Huddinge IK 2010 Flickor 10 (födda 09 och senare) No fees payed
Huddinge IK 03/04 Flickor 15 (födda 04 och senare) No fees payed
Hudik/Björkberg F 05/06 Flickor 14 (födda 05 och senare) All teams payed
Hässelby Hawks p-07 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) All teams payed
Hässelby Hawks p-07 Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) All teams payed
Hässelby SK IBK Pojkar 16 (födda 03 och senare) No fees payed
Hässelby SK Innebandy Svart Pojkar 13 Röd (Födda 06) No fees payed
Hässelby SK Innebandy Röd Pojkar 13 Röd (Födda 06) No fees payed
IBF Borlänge F05 Flickor 14 (födda 05 och senare) No fees payed
IBF Borlänge F04 Flickor 15 (födda 04 och senare) No fees payed
IBF Hedemora Pojkar 12 Grön (rek 08-07) No fees payed
IBF Hedemora Pojkar 14 Grön (födda 05-06) All teams payed
IBF Hedemora F-07/08 Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams payed
IBF Hedemora Flickor 13 (födda 06 och senare) No fees payed
IBF Hedemora Flickor 14 (födda 05 och senare) No fees payed
IBF Leksand Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams payed
IBF Leksand Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams payed
IBF Leksand Flickor 14 (födda 05 och senare) No fees payed
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) No fees payed
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams payed
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 14 Grön (födda 05-06) All teams payed
IBK Hallsta Flickor 14 (födda 05 och senare) All teams payed
IBK Hallsta Flickor 16 (födda 03 och senare) All teams payed
IBK Runsten P-07 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) All teams payed
IBK Sala Rosa Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) No fees payed
IBK Sala Svart Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) No fees payed
IBK Sala Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams payed
IBK Sala C Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) No fees payed
IBK Sala Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams payed
IFK Gnesta Flickor 14 (födda 05 och senare) All teams payed
Ikb köping p08 Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) No fees payed
IK Frej Täby IBK Pojkar 13 Röd (Födda 06) No fees payed
IK Sirius IBK Flickor 14 (födda 05 och senare) No fees payed
IK Sirius IBK Flickor 15 (födda 04 och senare) No fees payed
IK Tomtberga Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams payed
IK Tomtberga Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams payed
Ingarö IF Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) No fees payed
Ingarö IF Flickor 14 (födda 05 och senare) All teams payed
Is Saga p07 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) All teams payed
Is Saga p07 Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) All teams payed
Jakobsbergs IBF Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams payed
Järfälla Spiders Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams payed
Kumla IBK Pojkar 10 (födda 09 och senare) No fees payed
Kumla IBK Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) No fees payed
Kungsängens IF Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams payed
Ledberg Innebandy Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) No fees payed
Lillån IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams payed
Lillån IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams payed
Lillån IBK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) No fees payed
Linköping IBK Ungdom Pojkar 15 (födda 04 och senare) No fees payed
Midas ibk P-08 Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) All teams payed
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) No fees payed
Nykvarns IF 07/08 Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams payed
Nynäshamns IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) No fees payed
Onyx 1 Svart Flickor 12 (födda 07 och senare) No fees payed
Onyx 2 Orange Flickor 12 (födda 07 och senare) No fees payed
Partille IBS Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) All teams payed
Partille IBS Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams payed
Partille IBS Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams payed
Partille IBS Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) No fees payed
Partille IBS Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams payed
Partille IBS Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) All teams payed
Partille IBS Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams payed
Partille IBS Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams payed
Partille IBS Pojkar 15 (födda 04 och senare) All teams payed
Partille IBS Pojkar 15 (födda 04 och senare) All teams payed
Partille IBS Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) No fees payed
Partille IBS Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams payed
Partille IBS Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams payed
Partille IBS Flickor 16 (födda 03 och senare) No fees payed
Partille Innebandy Sällskap Pojkar 13 Röd (Födda 06) No fees payed
Per-Ols IBF Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) All teams payed
Per-Ols IBF Pojkar 14 Grön (födda 05-06) All teams payed
Pixbo Wallenstam IBF P07 Pojkar 12 Grön (rek 08-07) No fees payed
Rasbo IK P08/09 Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) All teams payed
Rotebro IS IBK Pojkar 14 Grön (födda 05-06) All teams payed
Rotebro IS IBK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams payed
Rönnby IBK Flickor 12 (födda 07 och senare) No fees payed
Rönnby SK Rönnby/Dingtuna Pojkar 14 Grön (födda 05-06) All teams payed
Rönnby SK Rönnby/Dingtuna Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams payed
Rönnby Västerås F06 Flickor 13 (födda 06 och senare) No fees payed
Rönnby Västerås IBK Ungdom Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) No fees payed
Samuelsdals IF Pojkar 14 Grön (födda 05-06) No fees payed
Sandvikens AIK Flickor 16 (födda 03 och senare) All teams payed
Sandvikens AIK Innebandy P2010 Pojkar 10 (födda 09 och senare) No fees payed
Sigtuna IF Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) No fees payed
Silverdals IF Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) No fees payed
Sirius IBK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) No fees payed
Sirius IBK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) All teams payed
Sirius IBK Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams payed
Skoghall IBK Blå Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) No fees payed
Skoghall IBK Röd Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) No fees payed
Skoghalls IBK Blå Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams payed
Skoghalls IBK Vit Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams payed
Skoghalls IBK Utveckling P04 Blå Röd Pojkar 15 (födda 04 och senare) All teams payed
Skoghalls IBK Utveckling P04 Blå Blå Pojkar 15 (födda 04 och senare) All teams payed
Skogås Trångsund IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams payed
Skår IBK Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams payed
Skälby IBK Bland lag 07 till 10 Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) No fees payed
Skälby IBK Bland lag p06 till 08 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) No fees payed
Skälby IBK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams payed
Smedjebackens IBK P07/08 Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams payed
Smedjebackens IBK P07/08 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) No fees payed
SMÅ IF Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) All teams payed
SMÅ IF F06-08 Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams payed
Spöland Vännäs IF F-05/06 Flickor 14 (födda 05 och senare) All teams payed
Stenhagens KK Svart Pojkar 12 Grön (rek 08-07) No fees payed
Stenhagens KK Röd Pojkar 12 Grön (rek 08-07) No fees payed
Storvreta IBK Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams payed
Storvreta IBK Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams payed
Storvreta IBK P05 Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams payed
Storvreta IBK Röd Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) All teams payed
Storvreta IBK Svart Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) All teams payed
Strömsbro IF Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) No fees payed
Strömsbro IF Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams payed
Sundborns Goif Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) No fees payed
Söderhamns IBF/Delsbo IF Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) No fees payed
Tierp IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) No fees payed
Torshälla IBK P08 födda 11 Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) No fees payed
Torshälla IBK Pojkar 10 (födda 09 och senare) No fees payed
Torshälla IBK Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams payed
Torshälla IBK P04 Pojkar 15 (födda 04 och senare) All teams payed
Torshälla IBK Flickor 10 (födda 09 och senare) No fees payed
Tungelsta IF Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) All teams payed
Tungelsta IF P08 Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) All teams payed
Täby FC Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams payed
Umeå City Flickor 14 (födda 05 och senare) All teams payed
Vaksala SK Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) No fees payed
Vaksala SK Flickor 10 (födda 09 och senare) No fees payed
Vaksala SK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) No fees payed
Vaksala SK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) No fees payed
Vaksala SK Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams payed
Vallentuna IBK VIBK-10B Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) No fees payed
Vallentuna IBK VIBK-10A Pojkar 10 (födda 09 och senare) No fees payed
Vallentuna IBK VIBK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams payed
Vendelsö IK Flickor 12 (födda 07 och senare) No fees payed
Vendelsö IK Flickor 12 (födda 07 och senare) No fees payed
Värmdö IF Pojkar 15 (födda 04 och senare) No fees payed
Väsby AIK VAIKings Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) All teams payed
Väsby AIK Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams payed
Väsby AIK Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams payed
Väsby AIK Flickor 16 (födda 03 och senare) No fees payed
Västerås IBS Ungdom Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) All teams payed
Västerås IBS Ungdom Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) All teams payed
Västerås IBS Ungdom P08 röd Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams payed
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams payed
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams payed
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) All teams payed
Västerås IBS Ungdom Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams payed
Västerås IBS Ungdom Pojkar 14 Grön (födda 05-06) All teams payed
Västerås IBS Ungdom Svart Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams payed
Västerås IBS Ungdom Vit Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams payed
Västerås IBS Ungdom Svart Pojkar 15 (födda 04 och senare) All teams payed
Västerås IBS Ungdom Vit Pojkar 15 (födda 04 och senare) All teams payed
Västerås IBS Ungdom Svart Pojkar 16 (födda 03 och senare) All teams payed
Västerås IBS Ungdom Vit Pojkar 16 (födda 03 och senare) All teams payed
Åby IBK Ungdom Pojkar 13 Röd (Födda 06) No fees payed
Åkersberga IBF P08B Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) No fees payed
Åkersberga IBF Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams payed
Älta IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) No fees payed
Örby IS Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) No fees payed
Örby IS Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams payed
Örby IS Pojkar 15 (födda 04 och senare) No fees payed
Örby IS Pojkar 16 (födda 03 och senare) All teams payed
Örby IS Flickor 13 (födda 06 och senare) No fees payed
Örebro SK ungdom Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) No fees payed
Intersport Kokpunkten Hummel Unihoc BLE Svenska Kyrkan Avis Hyresmaskiner