Registration Fee:
All teams paid
Some teams paid
No fees paid

List of registered teams

Club Team name Category Payment status
AIK Pojkar 14 Grön (födda 05-06) All teams paid
Almunge IK P05 Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams paid
Almunge IK Pojkar 16 (födda 03 och senare) All teams paid
Almunge IK Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams paid
Alunda IBF Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
Alunda IBF Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams paid
Alunda IBF Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) All teams paid
Andersbergs IBK Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) All teams paid
Andersbergs IBK Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams paid
Andersbergs IBK Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams paid
Arlanda RA19 P05 Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams paid
Asker IBK Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams paid
Bele Barkarby IBF Pojkar 15 (födda 04 och senare) All teams paid
Bele Barkarby IBF Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams paid
Bele Barkarby IF Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams paid
Bele Barkarby IF F09/10 Flickor 08-09-10 (födda 09-10-11 och senare) All teams paid
Björklinge BK Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) All teams paid
Bro IK Blå Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
Bro IK Vit Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
Bro IK Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams paid
Bro IK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) All teams paid
Bro IK Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams paid
Bålsta FBC Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams paid
Bälinge IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
Bälinge IF Flickor 08-09-10 (födda 09-10-11 och senare) All teams paid
Bälinge IF Flickor 08-09-10 (födda 09-10-11 och senare) All teams paid
Bälinge IF Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) All teams paid
Danderyds SK Pojkar 14 Grön (födda 05-06) All teams paid
Danderyds SK Pojkar 14 Grön (födda 05-06) All teams paid
Djurö Vindö IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
Duvbo IK Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) All teams paid
Duvbo IK Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) All teams paid
Duvbo IK Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) All teams paid
Duvbo IK F08 Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) All teams paid
Ekeby IF Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams paid
Ekerö IK Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) All teams paid
Enebybergs IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
Enebybergs IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
Enebybergs IF Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
Enköpings IBK F04/05 Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams paid
Eskilstuna Nyfors IK Pojkar 14 Grön (födda 05-06) All teams paid
Farsta IBK Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams paid
FBC Lerum Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) All teams paid
FBC Turku B-pojat Turku Pojkar 16 (födda 03 och senare) All teams paid
FBC Uppsala F05 Flickor 14 (födda 05 och senare) All teams paid
FBC Uppsala P09/10 Uppsala Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) All teams paid
FBC Uppsala ungdom Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams paid
FBI Tullinge Flickor 14 (födda 05 och senare) All teams paid
Filipstads innebandy förening tjejligan! Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams paid
Filipstads Innebandyklubb Flickor 08-09-10 (födda 09-10-11 och senare) No fees paid
Floda IBK Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams paid
Frötuna IBF Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) All teams paid
Frötuna IBF Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams paid
GGIK Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) All teams paid
Ggik P06 Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams paid
Gropens IF Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) All teams paid
Gropens IF Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) All teams paid
Gävle GIK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams paid
Gävle GIK GGIK P03 Blå Pojkar 16 (födda 03 och senare) All teams paid
Gävle GIK Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams paid
Gävle GIK Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams paid
Hagunda IF Pojkar 15 (födda 04 och senare) All teams paid
Huddinge IBS Svart Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
Huddinge IBS Röd Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
Huddinge IBS Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) All teams paid
Huddinge IBS Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) All teams paid
Huddinge IK Flickor 08-09-10 (födda 09-10-11 och senare) All teams paid
Huddinge IK 2010 Flickor 08-09-10 (födda 09-10-11 och senare) All teams paid
Huddinge IK 03/04 Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams paid
Hudik/Björkberg F 05/06 Flickor 14 (födda 05 och senare) All teams paid
Hässelby Hawks p-07 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) All teams paid
Hässelby Hawks p-07 Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) All teams paid
Hässelby SK IBK F Röd Flickor 14 (födda 05 och senare) All teams paid
Hässelby SK Innebandy Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams paid
Hässelby SK Innebandy Svart Pojkar 13 Röd (Födda 06) No fees paid
Hässelby SK Innebandy Pojkar 15 (födda 04 och senare) All teams paid
IBF Borlänge F05 Flickor 14 (födda 05 och senare) All teams paid
IBF Borlänge F04 Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams paid
IBF Borlänge P07 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) All teams paid
IBF Borlänge P07 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) All teams paid
IBF Hedemora Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
IBF Hedemora Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
IBF Hedemora Pojkar 14 Grön (födda 05-06) All teams paid
IBF Hedemora F-07/08 Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams paid
IBF Hedemora Flickor 14 (födda 05 och senare) All teams paid
IBF Hedemora Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams paid
IBF Leksand Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
IBF Leksand Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams paid
IBF Leksand Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams paid
IBF Leksand Flickor 14 (födda 05 och senare) All teams paid
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) All teams paid
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams paid
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 14 Grön (födda 05-06) All teams paid
IBF Örebro utveckling Flickor 14 (födda 05 och senare) All teams paid
IBF Örebro utveckling Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams paid
IBK Hallsta Flickor 14 (födda 05 och senare) All teams paid
IBK Hallsta Flickor 16 (födda 03 och senare) All teams paid
IBK köping p08 Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) All teams paid
IBK Lockerud Röd Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) All teams paid
Ibk Runsten P-07 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) All teams paid
IBK Sala Rosa Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) All teams paid
IBK Sala Svart Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) All teams paid
IBK Sala Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
IBK Sala C Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams paid
IBK Sala Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams paid
IBK Östhammar Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams paid
IBK Östhammar Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams paid
IBK Östhammar Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams paid
IFK Gnesta Flickor 14 (födda 05 och senare) All teams paid
IK Frej Täby IBK Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams paid
IK Sirius IBK Flickor 14 (födda 05 och senare) All teams paid
IK Sirius IBK Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams paid
IK Sirius IBK F-09 Flickor 08-09-10 (födda 09-10-11 och senare) All teams paid
IK Tomtberga Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams paid
IK Tomtberga Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams paid
IK ZENITH Flickor 16 (födda 03 och senare) All teams paid
Ingarö IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
Ingarö IF Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) All teams paid
Ingarö IF Flickor 14 (födda 05 och senare) All teams paid
Is Saga p07 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) All teams paid
Is Saga p07 Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) All teams paid
Jakobsbergs IBF Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams paid
Järfälla IBK/Stäkets IF Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) No fees paid
Järfälla Spiders Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
Kais Mora UIF Flickor 16 (födda 03 och senare) All teams paid
KFUM Falun Flickor 16 (födda 03 och senare) All teams paid
Kumla IBK Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
Kumla IBK Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) All teams paid
Kungsängens IF Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
Lillån IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
Lillån IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
Lillån IBK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams paid
Lillån IBK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) No fees paid
Lindås Waves F04 Flickor 15 (födda 04 och senare) No fees paid
Linköping IBK Flickor 14 (födda 05 och senare) All teams paid
Linköping IBK Ungdom Pojkar 15 (födda 04 och senare) All teams paid
Midas ibk P-08 Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) All teams paid
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 16 (födda 03 och senare) All teams paid
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) All teams paid
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
Nykvarns IF 07/08 Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams paid
Nynäshamns IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
Onyx IBS Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
Onyx IBS Lag orange Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) All teams paid
Onyx IBS 2 Orange Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams paid
Onyx IBS 1 Svart Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams paid
Partille IBS Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) All teams paid
Partille IBS Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
Partille IBS Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
Partille IBS Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) All teams paid
Partille IBS Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
Partille IBS Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) All teams paid
Partille IBS Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams paid
Partille IBS Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams paid
Partille IBS Pojkar 15 (födda 04 och senare) All teams paid
Partille IBS Pojkar 15 (födda 04 och senare) All teams paid
Partille IBS Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) All teams paid
Partille IBS Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams paid
Partille IBS Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams paid
Partille IBS Flickor 16 (födda 03 och senare) No fees paid
Perols Ibf Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) All teams paid
Per-Ols IBF 08/09 Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) All teams paid
Per-Ols IBF Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) All teams paid
Per-Ols IBF Pojkar 14 Grön (födda 05-06) All teams paid
Pixbo Wallenstam IBF P07 Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
Rasbo IK P08/09 Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) All teams paid
Rotebro IS IBK Pojkar 14 Grön (födda 05-06) All teams paid
Rotebro IS IBK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams paid
Rönnby IBK Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams paid
Rönnby IBK Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams paid
Rönnby SK Rönnby/Dingtuna Pojkar 14 Grön (födda 05-06) All teams paid
Rönnby SK Rönnby/Dingtuna Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams paid
Rönnby Västerås Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams paid
Rönnby Västerås IBK Ungdom Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) All teams paid
Salems IF Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams paid
Salems IF Flickor 15 (födda 04 och senare) No fees paid
Samuelsdals IF Pojkar 14 Grön (födda 05-06) All teams paid
Sandvikens AIK Flickor 16 (födda 03 och senare) All teams paid
Sandvikens AIK Innebandy P2010 Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
Sigtuna IF Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams paid
Silverdals IF Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) All teams paid
Sirius IBK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) All teams paid
Sirius IBK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) All teams paid
Sirius IBK Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams paid
Skoghall IBK Blå Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams paid
Skoghall IBK Röd Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams paid
Skoghall IBK P06 Pojkar 14 Grön (födda 05-06) All teams paid
Skoghalls IBK Blå Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams paid
Skoghalls IBK Vit Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams paid
Skoghalls IBK Utveckling P04 Blå Röd Pojkar 15 (födda 04 och senare) All teams paid
Skoghalls IBK Utveckling P04 Blå Blå Pojkar 15 (födda 04 och senare) All teams paid
Skogås Trångsund IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
SK Vide 2 BLÅ Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
SK Vide 1 VIT Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
SK Vide Pojkar 14 Grön (födda 05-06) All teams paid
Skår IBK Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams paid
Skälby IBK Bland lag 07 till 10 Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) All teams paid
Skälby IBK Bland lag p06 till 08 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) All teams paid
Skälby IBK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams paid
Sköndals IK Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams paid
Smedjebackens IBK P07/08 Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
SMÅ IF Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) All teams paid
SMÅ IF F06-08 Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams paid
Spöland Vännäs IF F-05/06 Flickor 14 (födda 05 och senare) All teams paid
Stenhagens KK Röd Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
Stenhagens KK Svart Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
Stenhagens KK Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams paid
Storvreta IBK P-10 Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) All teams paid
Storvreta IBK Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
Storvreta IBK Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
Storvreta IBK - P06 Pojkar 14 Grön (födda 05-06) All teams paid
Storvreta IBK Flickor 08-09-10 (födda 09-10-11 och senare) All teams paid
Storvreta IBK Röd Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) All teams paid
Storvreta IBK Svart Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) All teams paid
Strömsbro IF Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) All teams paid
Strömsbro IF Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams paid
Sundborns Goif Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams paid
Söderhamns IBF Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
Telge SIBK Pojkar 16 (födda 03 och senare) All teams paid
Tierp IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
Timrå IBC Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) All teams paid
Torshälla IBK TIBK P10 Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) All teams paid
Torshälla IBK P08 födda 11 Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) All teams paid
Torshälla IBK Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
Torshälla IBK Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams paid
Torshälla IBK P04 Pojkar 15 (födda 04 och senare) All teams paid
Torshälla IBK Flickor 08-09-10 (födda 09-10-11 och senare) All teams paid
Tungelsta IF Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) All teams paid
Tungelsta IF P08 Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) All teams paid
Tyresö Trollbäcken IBK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) All teams paid
Täby FC Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams paid
Täby FC Gribby Pojkar 14 Grön (födda 05-06) All teams paid
Täby FC Gribby Pojkar 14 Grön (födda 05-06) All teams paid
Umeå City Flickor 14 (födda 05 och senare) All teams paid
Vaksala SK Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) All teams paid
Vaksala SK Flickor 08-09-10 (födda 09-10-11 och senare) All teams paid
Vaksala SK Lag 2 Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) All teams paid
Vaksala SK Lag 1 Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) All teams paid
Vaksala SK Flickor 15 (födda 04 och senare) All teams paid
Vaksala SK Gul Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) All teams paid
Vallentuna IBK VIBK-10B Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) All teams paid
Vallentuna IBK VIBK-10A Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
Vallentuna IBK Lag 2 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) No fees paid
Vallentuna IBK Lag 1 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) No fees paid
Vallentuna IBK VIBK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams paid
Vallentuna IBK Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) All teams paid
Vendelsö IK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) No fees paid
Vendelsö IK Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams paid
Vendelsö IK Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams paid
Värmdö IF Pojkar 15 (födda 04 och senare) All teams paid
Väsby AIK VAIKings Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) All teams paid
Väsby AIK Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams paid
Väsby AIK Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams paid
Väsby AIK Flickor 16 (födda 03 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom P08 röd Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
Västerås IBS Ungdom P08 Svart Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Grön (rek 08-07) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Pojkar 14 Grön (födda 05-06) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Svart Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Vit Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Svart Pojkar 15 (födda 04 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Svart Pojkar 16 (födda 03 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Vit Pojkar 16 (födda 03 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Flickor 12 (födda 07 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Flickor 14 (födda 05 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Flickor 16 (födda 03 och senare) All teams paid
Åby IBK Ungdom Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams paid
Åkersberga IBF P08B Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) All teams paid
Åkersberga IBF Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams paid
Åkersberga IBF P09b Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
Örby IS Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
Örby IS Pojkar 10 (födda 09 och senare) All teams paid
Örby IS Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) All teams paid
Örby IS Pojkar 13 Röd (Födda 06) All teams paid
Örby IS Pojkar 16 (födda 03 och senare) All teams paid
Örby IS Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) All teams paid
Örby IS Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams paid
Örebro SK ungdom Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) All teams paid
ÖSK ungdom Flickor 13 (födda 06 och senare) All teams paid
Intersport Kokpunkten Hummel Unihoc BLE Svenska Kyrkan Avis Hyresmaskiner