Påmeldingsavgifter:
Alt betalt
Noen betalte
Ingen betalte

Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse Payment status
AIK Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Alt betalt
Almunge IK P05 Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Alt betalt
Almunge IK Flickor 15 (födda 04 och senare) Alt betalt
Alunda IBF Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Alt betalt
Alunda IBF Pojkar 13 Röd (Födda 06) Ingen betalte
Alunda IBF Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) Ingen betalte
Andersbergs IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Alt betalt
Andersbergs IBK Pojkar 13 Röd (Födda 06) Alt betalt
Andersbergs IBK Flickor 12 (födda 07 och senare) Alt betalt
Arlanda RA19 P05 Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Alt betalt
Asker IBK Pojkar 13 Röd (Födda 06) Alt betalt
Bele Barkarby IBF Pojkar 15 (födda 04 och senare) Alt betalt
Bele Barkarby IBF Flickor 13 (födda 06 och senare) Alt betalt
Björklinge BK Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) Alt betalt
Bro IK Pojkar 13 Röd (Födda 06) Alt betalt
Bro IK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Ingen betalte
Bro IK Flickor 12 (födda 07 och senare) Ingen betalte
Bälinge IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) Alt betalt
Bälinge IF Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) Ingen betalte
Danderyds SK Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Ingen betalte
Danderyds SK Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Ingen betalte
Djurö Vindö IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) Ingen betalte
Duvbo IK Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Alt betalt
Duvbo IK Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Alt betalt
Duvbo IK Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Alt betalt
Duvbo IK F08 Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Alt betalt
Ekeby IF Flickor 15 (födda 04 och senare) Ingen betalte
Ekerö IK Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Ingen betalte
Enebybergs IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) Ingen betalte
Enebybergs IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) Ingen betalte
Enebybergs IF Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Alt betalt
Enköpings IBK F04/05 Flickor 15 (födda 04 och senare) Ingen betalte
FBC Turku B-pojat Turku Pojkar 16 (födda 03 och senare) Alt betalt
FBC Uppsala P09/10 Uppsala Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Ingen betalte
Filipstads innebandy förening tjejligan! Flickor 12 (födda 07 och senare) Ingen betalte
Filipstads Innebandyklubb Flickor 08-09 (födda 10-11 och senare) Ingen betalte
Floda IBK Flickor 15 (födda 04 och senare) Alt betalt
Frötuna IBF Flickor 13 (födda 06 och senare) Alt betalt
Ggik P06 Pojkar 13 Röd (Födda 06) Alt betalt
Grums IBK Flickor 14 (födda 05 och senare) Alt betalt
Gävle GIK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Alt betalt
Gävle GIK GGIK P03 Blå Pojkar 16 (födda 03 och senare) Alt betalt
Hagunda IF Pojkar 15 (födda 04 och senare) Alt betalt
Huddinge IBS Svart Pojkar 10 (födda 09 och senare) Alt betalt
Huddinge IBS Röd Pojkar 10 (födda 09 och senare) Alt betalt
Huddinge IBS Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Alt betalt
Huddinge IBS Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Alt betalt
Huddinge IK Flickor 10 (födda 09 och senare) Ingen betalte
Huddinge IK 2010 Flickor 10 (födda 09 och senare) Ingen betalte
Huddinge IK 03/04 Flickor 15 (födda 04 och senare) Ingen betalte
Hudik/Björkberg F 05/06 Flickor 14 (födda 05 och senare) Alt betalt
Hässelby Hawks p-07 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Alt betalt
Hässelby Hawks p-07 Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) Alt betalt
Hässelby SK IBK Pojkar 16 (födda 03 och senare) Ingen betalte
Hässelby SK Innebandy Svart Pojkar 13 Röd (Födda 06) Ingen betalte
Hässelby SK Innebandy Röd Pojkar 13 Röd (Födda 06) Ingen betalte
IBF Borlänge F05 Flickor 14 (födda 05 och senare) Ingen betalte
IBF Borlänge F04 Flickor 15 (födda 04 och senare) Ingen betalte
IBF Hedemora Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Ingen betalte
IBF Hedemora Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Alt betalt
IBF Hedemora F-07/08 Flickor 12 (födda 07 och senare) Alt betalt
IBF Hedemora Flickor 13 (födda 06 och senare) Ingen betalte
IBF Hedemora Flickor 14 (födda 05 och senare) Ingen betalte
IBF Leksand Flickor 12 (födda 07 och senare) Alt betalt
IBF Leksand Flickor 13 (födda 06 och senare) Alt betalt
IBF Leksand Flickor 14 (födda 05 och senare) Ingen betalte
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Ingen betalte
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 13 Röd (Födda 06) Alt betalt
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Alt betalt
IBK Hallsta Flickor 14 (födda 05 och senare) Alt betalt
IBK Hallsta Flickor 16 (födda 03 och senare) Alt betalt
IBK Runsten P-07 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Alt betalt
IBK Sala Rosa Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Ingen betalte
IBK Sala Svart Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Ingen betalte
IBK Sala Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Alt betalt
IBK Sala C Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Ingen betalte
IBK Sala Flickor 13 (födda 06 och senare) Alt betalt
IFK Gnesta Flickor 14 (födda 05 och senare) Alt betalt
Ikb köping p08 Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Ingen betalte
IK Frej Täby IBK Pojkar 13 Röd (Födda 06) Ingen betalte
IK Sirius IBK Flickor 14 (födda 05 och senare) Ingen betalte
IK Sirius IBK Flickor 15 (födda 04 och senare) Ingen betalte
IK Tomtberga Flickor 12 (födda 07 och senare) Alt betalt
IK Tomtberga Flickor 12 (födda 07 och senare) Alt betalt
Ingarö IF Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) Ingen betalte
Ingarö IF Flickor 14 (födda 05 och senare) Alt betalt
Is Saga p07 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Alt betalt
Is Saga p07 Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) Alt betalt
Jakobsbergs IBF Flickor 13 (födda 06 och senare) Alt betalt
Järfälla Spiders Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Alt betalt
Kumla IBK Pojkar 10 (födda 09 och senare) Ingen betalte
Kumla IBK Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Ingen betalte
Kungsängens IF Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Alt betalt
Ledberg Innebandy Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Ingen betalte
Lillån IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Alt betalt
Lillån IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Alt betalt
Lillån IBK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Ingen betalte
Linköping IBK Ungdom Pojkar 15 (födda 04 och senare) Ingen betalte
Midas ibk P-08 Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Alt betalt
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Ingen betalte
Nykvarns IF 07/08 Flickor 12 (födda 07 och senare) Alt betalt
Nynäshamns IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Ingen betalte
Onyx 1 Svart Flickor 12 (födda 07 och senare) Ingen betalte
Onyx 2 Orange Flickor 12 (födda 07 och senare) Ingen betalte
Partille IBS Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Alt betalt
Partille IBS Pojkar 10 (födda 09 och senare) Alt betalt
Partille IBS Pojkar 10 (födda 09 och senare) Alt betalt
Partille IBS Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Ingen betalte
Partille IBS Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Alt betalt
Partille IBS Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Alt betalt
Partille IBS Pojkar 13 Röd (Födda 06) Alt betalt
Partille IBS Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Alt betalt
Partille IBS Pojkar 15 (födda 04 och senare) Alt betalt
Partille IBS Pojkar 15 (födda 04 och senare) Alt betalt
Partille IBS Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) Ingen betalte
Partille IBS Flickor 13 (födda 06 och senare) Alt betalt
Partille IBS Flickor 15 (födda 04 och senare) Alt betalt
Partille IBS Flickor 16 (födda 03 och senare) Ingen betalte
Partille Innebandy Sällskap Pojkar 13 Röd (Födda 06) Ingen betalte
Per-Ols IBF Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) Alt betalt
Per-Ols IBF Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Alt betalt
Pixbo Wallenstam IBF P07 Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Ingen betalte
Rasbo IK P08/09 Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Alt betalt
Rotebro IS IBK Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Alt betalt
Rotebro IS IBK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Alt betalt
Rönnby IBK Flickor 12 (födda 07 och senare) Ingen betalte
Rönnby SK Rönnby/Dingtuna Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Alt betalt
Rönnby SK Rönnby/Dingtuna Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Alt betalt
Rönnby Västerås F06 Flickor 13 (födda 06 och senare) Ingen betalte
Rönnby Västerås IBK Ungdom Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Ingen betalte
Samuelsdals IF Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Ingen betalte
Sandvikens AIK Flickor 16 (födda 03 och senare) Alt betalt
Sandvikens AIK Innebandy P2010 Pojkar 10 (födda 09 och senare) Ingen betalte
Sigtuna IF Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Ingen betalte
Silverdals IF Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Ingen betalte
Sirius IBK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Ingen betalte
Sirius IBK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Alt betalt
Sirius IBK Flickor 13 (födda 06 och senare) Alt betalt
Skoghall IBK Blå Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Ingen betalte
Skoghall IBK Röd Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Ingen betalte
Skoghalls IBK Blå Flickor 13 (födda 06 och senare) Alt betalt
Skoghalls IBK Vit Flickor 13 (födda 06 och senare) Alt betalt
Skoghalls IBK Utveckling P04 Blå Röd Pojkar 15 (födda 04 och senare) Alt betalt
Skoghalls IBK Utveckling P04 Blå Blå Pojkar 15 (födda 04 och senare) Alt betalt
Skogås Trångsund IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Alt betalt
Skår IBK Flickor 15 (födda 04 och senare) Alt betalt
Skälby IBK Bland lag 07 till 10 Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Ingen betalte
Skälby IBK Bland lag p06 till 08 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Ingen betalte
Skälby IBK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Alt betalt
Smedjebackens IBK P07/08 Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Alt betalt
Smedjebackens IBK P07/08 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Ingen betalte
SMÅ IF Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) Alt betalt
SMÅ IF F06-08 Flickor 13 (födda 06 och senare) Alt betalt
Spöland Vännäs IF F-05/06 Flickor 14 (födda 05 och senare) Alt betalt
Stenhagens KK Svart Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Ingen betalte
Stenhagens KK Röd Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Ingen betalte
Storvreta IBK Pojkar 10 (födda 09 och senare) Alt betalt
Storvreta IBK Pojkar 10 (födda 09 och senare) Alt betalt
Storvreta IBK P05 Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Alt betalt
Storvreta IBK Röd Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Alt betalt
Storvreta IBK Svart Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Alt betalt
Strömsbro IF Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Ingen betalte
Strömsbro IF Pojkar 13 Röd (Födda 06) Alt betalt
Sundborns Goif Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Ingen betalte
Söderhamns IBF/Delsbo IF Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Ingen betalte
Tierp IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Ingen betalte
Torshälla IBK P08 födda 11 Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Ingen betalte
Torshälla IBK Pojkar 10 (födda 09 och senare) Ingen betalte
Torshälla IBK Pojkar 13 Röd (Födda 06) Alt betalt
Torshälla IBK P04 Pojkar 15 (födda 04 och senare) Alt betalt
Torshälla IBK Flickor 10 (födda 09 och senare) Ingen betalte
Tungelsta IF Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Alt betalt
Tungelsta IF P08 Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Alt betalt
Täby FC Flickor 15 (födda 04 och senare) Alt betalt
Umeå City Flickor 14 (födda 05 och senare) Alt betalt
Vaksala SK Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Ingen betalte
Vaksala SK Flickor 10 (födda 09 och senare) Ingen betalte
Vaksala SK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Ingen betalte
Vaksala SK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Ingen betalte
Vaksala SK Flickor 15 (födda 04 och senare) Alt betalt
Vallentuna IBK VIBK-10B Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Ingen betalte
Vallentuna IBK VIBK-10A Pojkar 10 (födda 09 och senare) Ingen betalte
Vallentuna IBK VIBK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Alt betalt
Vendelsö IK Flickor 12 (födda 07 och senare) Ingen betalte
Vendelsö IK Flickor 12 (födda 07 och senare) Ingen betalte
Värmdö IF Pojkar 15 (födda 04 och senare) Ingen betalte
Väsby AIK VAIKings Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Alt betalt
Väsby AIK Flickor 12 (födda 07 och senare) Alt betalt
Väsby AIK Flickor 12 (födda 07 och senare) Alt betalt
Väsby AIK Flickor 16 (födda 03 och senare) Ingen betalte
Västerås IBS Ungdom Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Alt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Alt betalt
Västerås IBS Ungdom P08 röd Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Alt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Alt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Alt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Alt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 13 Röd (Födda 06) Alt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Alt betalt
Västerås IBS Ungdom Svart Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Alt betalt
Västerås IBS Ungdom Vit Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Alt betalt
Västerås IBS Ungdom Svart Pojkar 15 (födda 04 och senare) Alt betalt
Västerås IBS Ungdom Vit Pojkar 15 (födda 04 och senare) Alt betalt
Västerås IBS Ungdom Svart Pojkar 16 (födda 03 och senare) Alt betalt
Västerås IBS Ungdom Vit Pojkar 16 (födda 03 och senare) Alt betalt
Åby IBK Ungdom Pojkar 13 Röd (Födda 06) Ingen betalte
Åkersberga IBF P08B Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Ingen betalte
Åkersberga IBF Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Alt betalt
Älta IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) Ingen betalte
Örby IS Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Ingen betalte
Örby IS Pojkar 13 Röd (Födda 06) Alt betalt
Örby IS Pojkar 15 (födda 04 och senare) Ingen betalte
Örby IS Pojkar 16 (födda 03 och senare) Alt betalt
Örby IS Flickor 13 (födda 06 och senare) Ingen betalte
Örebro SK ungdom Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Ingen betalte
Intersport Kokpunkten Hummel Unihoc BLE Svenska Kyrkan Avis Hyresmaskiner