Anmälningsavgifter:
Allt betalt
Några betalade
Inga betalade

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass Betalstatus
AIK Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Allt betalt
Almunge IK P05 Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Almunge IK Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Alunda IBF Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Alunda IBF Pojkar 13 Röd (Födda 06) Inga betalade
Alunda IBF Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) Inga betalade
Andersbergs IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Andersbergs IBK Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
Andersbergs IBK Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
Arlanda RA19 P05 Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Asker IBK Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
Bele Barkarby IBF Pojkar 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Bele Barkarby IBF Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
Björklinge BK Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) Allt betalt
Bro IK Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
Bro IK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Inga betalade
Bro IK Flickor 12 (födda 07 och senare) Inga betalade
Bälinge IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Bälinge IF Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) Inga betalade
Danderyds SK Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Inga betalade
Danderyds SK Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Inga betalade
Djurö Vindö IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) Inga betalade
Duvbo IK Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Allt betalt
Duvbo IK Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Allt betalt
Duvbo IK Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Allt betalt
Duvbo IK F08 Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Allt betalt
Ekeby IF Flickor 15 (födda 04 och senare) Inga betalade
Ekerö IK Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Inga betalade
Enebybergs IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) Inga betalade
Enebybergs IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) Inga betalade
Enebybergs IF Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Enköpings IBK F04/05 Flickor 15 (födda 04 och senare) Inga betalade
FBC Turku B-pojat Turku Pojkar 16 (födda 03 och senare) Allt betalt
FBC Uppsala P09/10 Uppsala Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Inga betalade
Filipstads innebandy förening tjejligan! Flickor 12 (födda 07 och senare) Inga betalade
Filipstads Innebandyklubb Flickor 08-09 (födda 10-11 och senare) Inga betalade
Floda IBK Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Frötuna IBF Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
Ggik P06 Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
Grums IBK Flickor 14 (födda 05 och senare) Allt betalt
Gävle GIK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Gävle GIK GGIK P03 Blå Pojkar 16 (födda 03 och senare) Allt betalt
Hagunda IF Pojkar 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Huddinge IBS Svart Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Huddinge IBS Röd Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Huddinge IBS Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Allt betalt
Huddinge IBS Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Allt betalt
Huddinge IK Flickor 10 (födda 09 och senare) Inga betalade
Huddinge IK 2010 Flickor 10 (födda 09 och senare) Inga betalade
Huddinge IK 03/04 Flickor 15 (födda 04 och senare) Inga betalade
Hudik/Björkberg F 05/06 Flickor 14 (födda 05 och senare) Allt betalt
Hässelby Hawks p-07 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Allt betalt
Hässelby Hawks p-07 Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) Allt betalt
Hässelby SK IBK Pojkar 16 (födda 03 och senare) Inga betalade
Hässelby SK Innebandy Svart Pojkar 13 Röd (Födda 06) Inga betalade
Hässelby SK Innebandy Röd Pojkar 13 Röd (Födda 06) Inga betalade
IBF Borlänge F05 Flickor 14 (födda 05 och senare) Inga betalade
IBF Borlänge F04 Flickor 15 (födda 04 och senare) Inga betalade
IBF Hedemora Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Inga betalade
IBF Hedemora Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Allt betalt
IBF Hedemora F-07/08 Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
IBF Hedemora Flickor 13 (födda 06 och senare) Inga betalade
IBF Hedemora Flickor 14 (födda 05 och senare) Inga betalade
IBF Leksand Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
IBF Leksand Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
IBF Leksand Flickor 14 (födda 05 och senare) Inga betalade
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Inga betalade
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Allt betalt
IBK Hallsta Flickor 14 (födda 05 och senare) Allt betalt
IBK Hallsta Flickor 16 (födda 03 och senare) Allt betalt
IBK Runsten P-07 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Allt betalt
IBK Sala Rosa Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Inga betalade
IBK Sala Svart Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Inga betalade
IBK Sala Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
IBK Sala C Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Inga betalade
IBK Sala Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
IFK Gnesta Flickor 14 (födda 05 och senare) Allt betalt
Ikb köping p08 Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Inga betalade
IK Frej Täby IBK Pojkar 13 Röd (Födda 06) Inga betalade
IK Sirius IBK Flickor 14 (födda 05 och senare) Inga betalade
IK Sirius IBK Flickor 15 (födda 04 och senare) Inga betalade
IK Tomtberga Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
IK Tomtberga Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
Ingarö IF Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) Inga betalade
Ingarö IF Flickor 14 (födda 05 och senare) Allt betalt
Is Saga p07 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Allt betalt
Is Saga p07 Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) Allt betalt
Jakobsbergs IBF Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
Järfälla Spiders Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Kumla IBK Pojkar 10 (födda 09 och senare) Inga betalade
Kumla IBK Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Inga betalade
Kungsängens IF Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Ledberg Innebandy Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Inga betalade
Lillån IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Lillån IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Lillån IBK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Inga betalade
Linköping IBK Ungdom Pojkar 15 (födda 04 och senare) Inga betalade
Midas ibk P-08 Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Allt betalt
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Inga betalade
Nykvarns IF 07/08 Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
Nynäshamns IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Inga betalade
Onyx 1 Svart Flickor 12 (födda 07 och senare) Inga betalade
Onyx 2 Orange Flickor 12 (födda 07 och senare) Inga betalade
Partille IBS Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Allt betalt
Partille IBS Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Partille IBS Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Partille IBS Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Inga betalade
Partille IBS Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Partille IBS Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Allt betalt
Partille IBS Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
Partille IBS Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Partille IBS Pojkar 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Partille IBS Pojkar 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Partille IBS Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) Inga betalade
Partille IBS Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
Partille IBS Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Partille IBS Flickor 16 (födda 03 och senare) Inga betalade
Partille Innebandy Sällskap Pojkar 13 Röd (Födda 06) Inga betalade
Per-Ols IBF Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) Allt betalt
Per-Ols IBF Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Allt betalt
Pixbo Wallenstam IBF P07 Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Inga betalade
Rasbo IK P08/09 Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Allt betalt
Rotebro IS IBK Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Allt betalt
Rotebro IS IBK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Rönnby IBK Flickor 12 (födda 07 och senare) Inga betalade
Rönnby SK Rönnby/Dingtuna Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Allt betalt
Rönnby SK Rönnby/Dingtuna Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Rönnby Västerås F06 Flickor 13 (födda 06 och senare) Inga betalade
Rönnby Västerås IBK Ungdom Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Inga betalade
Samuelsdals IF Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Inga betalade
Sandvikens AIK Flickor 16 (födda 03 och senare) Allt betalt
Sandvikens AIK Innebandy P2010 Pojkar 10 (födda 09 och senare) Inga betalade
Sigtuna IF Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Inga betalade
Silverdals IF Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Inga betalade
Sirius IBK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Inga betalade
Sirius IBK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Allt betalt
Sirius IBK Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
Skoghall IBK Blå Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Inga betalade
Skoghall IBK Röd Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Inga betalade
Skoghalls IBK Blå Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
Skoghalls IBK Vit Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
Skoghalls IBK Utveckling P04 Blå Röd Pojkar 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Skoghalls IBK Utveckling P04 Blå Blå Pojkar 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Skogås Trångsund IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Skår IBK Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Skälby IBK Bland lag 07 till 10 Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Inga betalade
Skälby IBK Bland lag p06 till 08 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Inga betalade
Skälby IBK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Smedjebackens IBK P07/08 Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Smedjebackens IBK P07/08 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Inga betalade
SMÅ IF Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) Allt betalt
SMÅ IF F06-08 Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
Spöland Vännäs IF F-05/06 Flickor 14 (födda 05 och senare) Allt betalt
Stenhagens KK Svart Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Inga betalade
Stenhagens KK Röd Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Inga betalade
Storvreta IBK Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Storvreta IBK Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Storvreta IBK P05 Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Storvreta IBK Röd Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Allt betalt
Storvreta IBK Svart Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Allt betalt
Strömsbro IF Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Inga betalade
Strömsbro IF Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
Sundborns Goif Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Inga betalade
Söderhamns IBF/Delsbo IF Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Inga betalade
Tierp IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Inga betalade
Torshälla IBK P08 födda 11 Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Inga betalade
Torshälla IBK Pojkar 10 (födda 09 och senare) Inga betalade
Torshälla IBK Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
Torshälla IBK P04 Pojkar 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Torshälla IBK Flickor 10 (födda 09 och senare) Inga betalade
Tungelsta IF Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Allt betalt
Tungelsta IF P08 Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Allt betalt
Täby FC Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Umeå City Flickor 14 (födda 05 och senare) Allt betalt
Vaksala SK Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Inga betalade
Vaksala SK Flickor 10 (födda 09 och senare) Inga betalade
Vaksala SK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Inga betalade
Vaksala SK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Inga betalade
Vaksala SK Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Vallentuna IBK VIBK-10B Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Inga betalade
Vallentuna IBK VIBK-10A Pojkar 10 (födda 09 och senare) Inga betalade
Vallentuna IBK VIBK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Vendelsö IK Flickor 12 (födda 07 och senare) Inga betalade
Vendelsö IK Flickor 12 (födda 07 och senare) Inga betalade
Värmdö IF Pojkar 15 (födda 04 och senare) Inga betalade
Väsby AIK VAIKings Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Allt betalt
Väsby AIK Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
Väsby AIK Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
Väsby AIK Flickor 16 (födda 03 och senare) Inga betalade
Västerås IBS Ungdom Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom P08 röd Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Svart Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Vit Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Svart Pojkar 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Vit Pojkar 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Svart Pojkar 16 (födda 03 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Vit Pojkar 16 (födda 03 och senare) Allt betalt
Åby IBK Ungdom Pojkar 13 Röd (Födda 06) Inga betalade
Åkersberga IBF P08B Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Inga betalade
Åkersberga IBF Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Älta IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) Inga betalade
Örby IS Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Inga betalade
Örby IS Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
Örby IS Pojkar 15 (födda 04 och senare) Inga betalade
Örby IS Pojkar 16 (födda 03 och senare) Allt betalt
Örby IS Flickor 13 (födda 06 och senare) Inga betalade
Örebro SK ungdom Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Inga betalade
Intersport Kokpunkten Hummel Unihoc BLE Svenska Kyrkan Avis Hyresmaskiner