Anmälningsavgifter:
Allt betalt
Några betalade
Inga betalade

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass Betalstatus
AIK Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Allt betalt
Almunge IK P05 Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Almunge IK Pojkar 16 (födda 03 och senare) Allt betalt
Almunge IK Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Alunda IBF Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Alunda IBF Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
Alunda IBF Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) Allt betalt
Andersbergs IBK Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Allt betalt
Andersbergs IBK Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
Andersbergs IBK Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
Arlanda RA19 P05 Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Asker IBK Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
Bele Barkarby IBF Pojkar 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Bele Barkarby IBF Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
Bele Barkarby IF Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Bele Barkarby IF F09/10 Flickor 08-09-10 (födda 09-10-11 och senare) Allt betalt
Björklinge BK Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) Allt betalt
Bro IK Vit Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Bro IK Blå Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Bro IK Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
Bro IK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Allt betalt
Bro IK Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
Bålsta FBC Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
Bälinge IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Bälinge IF Flickor 08-09-10 (födda 09-10-11 och senare) Allt betalt
Bälinge IF Flickor 08-09-10 (födda 09-10-11 och senare) Allt betalt
Bälinge IF Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) Allt betalt
Danderyds SK Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Allt betalt
Danderyds SK Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Allt betalt
Djurö Vindö IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Duvbo IK Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Allt betalt
Duvbo IK Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Allt betalt
Duvbo IK Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Allt betalt
Duvbo IK F08 Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Allt betalt
Ekeby IF Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Ekerö IK Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Allt betalt
Enebybergs IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Enebybergs IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Enebybergs IF Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Enköpings IBK F04/05 Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Eskilstuna Nyfors IK Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Allt betalt
Farsta IBK Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
FBC Lerum Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) Allt betalt
FBC Turku B-pojat Turku Pojkar 16 (födda 03 och senare) Allt betalt
FBC Uppsala F05 Flickor 14 (födda 05 och senare) Allt betalt
FBC Uppsala P09/10 Uppsala Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Allt betalt
FBC Uppsala ungdom Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
FBI Tullinge Flickor 14 (födda 05 och senare) Allt betalt
Filipstads innebandy förening tjejligan! Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
Filipstads Innebandyklubb Flickor 08-09-10 (födda 09-10-11 och senare) Inga betalade
Floda IBK Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Frötuna IBF Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) Allt betalt
Frötuna IBF Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
GGIK Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Allt betalt
Ggik P06 Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
Gropens IF Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Allt betalt
Gropens IF Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) Allt betalt
Gävle GIK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Gävle GIK GGIK P03 Blå Pojkar 16 (födda 03 och senare) Allt betalt
Gävle GIK Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
Gävle GIK Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
Hagunda IF Pojkar 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Huddinge IBS Svart Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Huddinge IBS Röd Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Huddinge IBS Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Allt betalt
Huddinge IBS Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Allt betalt
Huddinge IK Flickor 08-09-10 (födda 09-10-11 och senare) Allt betalt
Huddinge IK 2010 Flickor 08-09-10 (födda 09-10-11 och senare) Allt betalt
Huddinge IK 03/04 Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Hudik/Björkberg F 05/06 Flickor 14 (födda 05 och senare) Allt betalt
Hässelby Hawks p-07 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Allt betalt
Hässelby Hawks p-07 Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) Allt betalt
Hässelby SK IBK F Röd Flickor 14 (födda 05 och senare) Allt betalt
Hässelby SK Innebandy Svart Pojkar 13 Röd (Födda 06) Inga betalade
Hässelby SK Innebandy Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
Hässelby SK Innebandy Pojkar 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
IBF Borlänge F05 Flickor 14 (födda 05 och senare) Allt betalt
IBF Borlänge F04 Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
IBF Borlänge P07 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Allt betalt
IBF Borlänge P07 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Allt betalt
IBF Hedemora Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
IBF Hedemora Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
IBF Hedemora Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Allt betalt
IBF Hedemora F-07/08 Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
IBF Hedemora Flickor 14 (födda 05 och senare) Allt betalt
IBF Hedemora Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
IBF Leksand Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
IBF Leksand Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
IBF Leksand Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
IBF Leksand Flickor 14 (födda 05 och senare) Allt betalt
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Allt betalt
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Allt betalt
IBF Örebro utveckling Flickor 14 (födda 05 och senare) Allt betalt
IBF Örebro utveckling Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
IBK Hallsta Flickor 14 (födda 05 och senare) Allt betalt
IBK Hallsta Flickor 16 (födda 03 och senare) Allt betalt
IBK köping p08 Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Allt betalt
IBK Lockerud Röd Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) Allt betalt
Ibk Runsten P-07 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Allt betalt
IBK Sala Rosa Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Allt betalt
IBK Sala Svart Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Allt betalt
IBK Sala Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
IBK Sala C Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
IBK Sala Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
IBK Östhammar Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
IBK Östhammar Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
IBK Östhammar Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
IFK Gnesta Flickor 14 (födda 05 och senare) Allt betalt
IK Frej Täby IBK Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
IK Sirius IBK Flickor 14 (födda 05 och senare) Allt betalt
IK Sirius IBK Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
IK Sirius IBK F-09 Flickor 08-09-10 (födda 09-10-11 och senare) Allt betalt
IK Tomtberga Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
IK Tomtberga Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
IK ZENITH Flickor 16 (födda 03 och senare) Allt betalt
Ingarö IF Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Ingarö IF Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) Allt betalt
Ingarö IF Flickor 14 (födda 05 och senare) Allt betalt
Is Saga p07 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Allt betalt
Is Saga p07 Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) Allt betalt
Jakobsbergs IBF Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
Järfälla IBK/Stäkets IF Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Inga betalade
Järfälla Spiders Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Kais Mora UIF Flickor 16 (födda 03 och senare) Allt betalt
KFUM Falun Flickor 16 (födda 03 och senare) Allt betalt
Kumla IBK Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Kumla IBK Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Allt betalt
Kungsängens IF Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Lillån IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Lillån IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Lillån IBK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Inga betalade
Lillån IBK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Lindås Waves F04 Flickor 15 (födda 04 och senare) Inga betalade
Linköping IBK Flickor 14 (födda 05 och senare) Allt betalt
Linköping IBK Ungdom Pojkar 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Midas ibk P-08 Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Allt betalt
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 16 (födda 03 och senare) Allt betalt
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Allt betalt
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Nykvarns IF 07/08 Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
Nynäshamns IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Onyx IBS Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Onyx IBS Lag orange Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Allt betalt
Onyx IBS 2 Orange Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
Onyx IBS 1 Svart Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
Partille IBS Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Allt betalt
Partille IBS Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Partille IBS Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Partille IBS Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Allt betalt
Partille IBS Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Partille IBS Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Allt betalt
Partille IBS Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
Partille IBS Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Partille IBS Pojkar 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Partille IBS Pojkar 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Partille IBS Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) Allt betalt
Partille IBS Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
Partille IBS Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Partille IBS Flickor 16 (födda 03 och senare) Inga betalade
Perols Ibf Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) Allt betalt
Per-Ols IBF 08/09 Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Allt betalt
Per-Ols IBF Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) Allt betalt
Per-Ols IBF Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Allt betalt
Pixbo Wallenstam IBF P07 Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Rasbo IK P08/09 Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Allt betalt
Rotebro IS IBK Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Allt betalt
Rotebro IS IBK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Rönnby IBK Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
Rönnby IBK Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Rönnby SK Rönnby/Dingtuna Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Allt betalt
Rönnby SK Rönnby/Dingtuna Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Rönnby Västerås Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
Rönnby Västerås IBK Ungdom Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Allt betalt
Salems IF Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
Salems IF Flickor 15 (födda 04 och senare) Inga betalade
Samuelsdals IF Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Allt betalt
Sandvikens AIK Flickor 16 (födda 03 och senare) Allt betalt
Sandvikens AIK Innebandy P2010 Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Sigtuna IF Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Silverdals IF Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Allt betalt
Sirius IBK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Allt betalt
Sirius IBK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Allt betalt
Sirius IBK Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
Skoghall IBK Blå Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Skoghall IBK Röd Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Skoghall IBK P06 Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Allt betalt
Skoghalls IBK Blå Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
Skoghalls IBK Vit Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
Skoghalls IBK Utveckling P04 Blå Röd Pojkar 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Skoghalls IBK Utveckling P04 Blå Blå Pojkar 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Skogås Trångsund IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
SK Vide 1 VIT Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
SK Vide 2 BLÅ Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
SK Vide Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Allt betalt
Skår IBK Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Skälby IBK Bland lag 07 till 10 Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Allt betalt
Skälby IBK Bland lag p06 till 08 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Allt betalt
Skälby IBK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Sköndals IK Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Smedjebackens IBK P07/08 Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
SMÅ IF Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) Allt betalt
SMÅ IF F06-08 Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
Spöland Vännäs IF F-05/06 Flickor 14 (födda 05 och senare) Allt betalt
Stenhagens KK Röd Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Stenhagens KK Svart Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Stenhagens KK Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
Storvreta IBK P-10 Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Allt betalt
Storvreta IBK Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Storvreta IBK Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Storvreta IBK - P06 Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Allt betalt
Storvreta IBK Flickor 08-09-10 (födda 09-10-11 och senare) Allt betalt
Storvreta IBK Röd Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Allt betalt
Storvreta IBK Svart Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Allt betalt
Strömsbro IF Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Allt betalt
Strömsbro IF Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
Sundborns Goif Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Söderhamns IBF Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Telge SIBK Pojkar 16 (födda 03 och senare) Allt betalt
Tierp IBK Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Timrå IBC Pojkar 13 Grön (Födda 06-07) Allt betalt
Torshälla IBK P08 födda 11 Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Allt betalt
Torshälla IBK TIBK P10 Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Allt betalt
Torshälla IBK Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Torshälla IBK Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
Torshälla IBK P04 Pojkar 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Torshälla IBK Flickor 08-09-10 (födda 09-10-11 och senare) Allt betalt
Tungelsta IF Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Allt betalt
Tungelsta IF P08 Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Allt betalt
Tyresö Trollbäcken IBK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Allt betalt
Täby FC Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Täby FC Gribby Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Allt betalt
Täby FC Gribby Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Allt betalt
Umeå City Flickor 14 (födda 05 och senare) Allt betalt
Vaksala SK Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Allt betalt
Vaksala SK Flickor 08-09-10 (födda 09-10-11 och senare) Allt betalt
Vaksala SK Lag 2 Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Allt betalt
Vaksala SK Lag 1 Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Allt betalt
Vaksala SK Flickor 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Vaksala SK Gul Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Allt betalt
Vallentuna IBK VIBK-10B Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Allt betalt
Vallentuna IBK VIBK-10A Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Vallentuna IBK Lag 2 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Inga betalade
Vallentuna IBK Lag 1 Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Inga betalade
Vallentuna IBK VIBK Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Vallentuna IBK Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) Allt betalt
Vendelsö IK Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Inga betalade
Vendelsö IK Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
Vendelsö IK Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
Värmdö IF Pojkar 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Väsby AIK VAIKings Pojkar 11-B.1 (födda 08 och senare) Allt betalt
Väsby AIK Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
Väsby AIK Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
Väsby AIK Flickor 16 (födda 03 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 08-09 (Födda 10-11 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom P08 röd Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom P08 Svart Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Grön (rek 08-07) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Röd (födda 07 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 14 Grön (födda 05-06) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Svart Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Vit Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Svart Pojkar 15 (födda 04 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Svart Pojkar 16 (födda 03 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Vit Pojkar 16 (födda 03 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Flickor 11-B.1 (födda -08 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Flickor 12 (födda 07 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Flickor 14 (födda 05 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Flickor 16 (födda 03 och senare) Allt betalt
Åby IBK Ungdom Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
Åkersberga IBF P08B Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Allt betalt
Åkersberga IBF Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
Åkersberga IBF P09b Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Örby IS Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Örby IS Pojkar 10 (födda 09 och senare) Allt betalt
Örby IS Pojkar 11-B.2 (födda 08 och senare) Allt betalt
Örby IS Pojkar 13 Röd (Födda 06) Allt betalt
Örby IS Pojkar 16 (födda 03 och senare) Allt betalt
Örby IS Flickor 11-B.2 (födda -08 och senare) Allt betalt
Örby IS Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
Örebro SK ungdom Pojkar 14 Röd (födda 05 och senare) Allt betalt
ÖSK ungdom Flickor 13 (födda 06 och senare) Allt betalt
Intersport Kokpunkten Hummel Unihoc BLE Svenska Kyrkan Avis Hyresmaskiner