Registration Fee:
All teams paid
Some teams paid
No fees paid

Liste der registrierten Teams

Club Team name Category Payment status
Bele Barkarby IF Pojkar 12 Röd (födda 08 och senare) No fees paid
Bro ik Pojkar 14 (födda 06 och senare) All teams paid
Bro ik F08 Flickor 12 (födda 08 och senare) All teams paid
Bålsta FBC P06 Pojkar 14 (födda 06 och senare) No fees paid
Bälinge IF Flickor 12 (födda 08 och senare) All teams paid
Dingtuna/Rönnby Pojkar 15 (födda 05 och senare) All teams paid
Dingtuna/Rönnby Pojkar 15 (födda 05 och senare) All teams paid
Duvbo IK P08 Pojkar 12 Röd (födda 08 och senare) All teams paid
Duvbo IK P08 Pojkar 12 Röd (födda 08 och senare) All teams paid
Duvbo IK P07 Pojkar 13 Röd (Födda 07 och senare) All teams paid
Duvbo IK F08 Flickor 12 (födda 08 och senare) All teams paid
FBI Tullinge Flickor 15 (födda 05 och senare) No fees paid
FC Helsingborg Pojkar 15 (födda 05 och senare) All teams paid
Gävle GIK P10 Pojkar 10 (födda 10 och senare) No fees paid
Hagunda IF F07/08 Flickor 13 (födda 07 och senare) All teams paid
Hagunda IF F15 Flickor 15 (födda 05 och senare) All teams paid
Hagunda IF F15 Flickor 15 (födda 05 och senare) All teams paid
Hässelby F06 Pojkar 14 (födda 06 och senare) All teams paid
Hässelby Hawks F08-07 Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-07) All teams paid
Hässelby Hawks F07 Pojkar 13 Röd (Födda 07 och senare) All teams paid
IBF Hedemora Flickor 13 (födda 07 och senare) All teams paid
IBF Hedemora Flickor 15 (födda 05 och senare) All teams paid
IBF OFFENSIV LIDINGÖ Pojkar 14 (födda 06 och senare) All teams paid
IBF OFFENSIV LIDINGÖ Pojkar 15 (födda 05 och senare) All teams paid
IBF Örebro Innebandy 08 Pojkar 12 Röd (födda 08 och senare) All teams paid
IBF Örebro Innebandy 07 Pojkar 13 Röd (Födda 07 och senare) All teams paid
IBK Hallsta Vit Flickor 12 (födda 08 och senare) No fees paid
IBK Hallsta Svart Flickor 12 (födda 08 och senare) No fees paid
IBK Lockerud Pojkar 14 (födda 06 och senare) All teams paid
IBK Runsten Pojkar 13 Röd (Födda 07 och senare) All teams paid
IK Sirius FBC Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-07) No fees paid
IK Sirius FBC Pojkar 13 Röd (Födda 07 och senare) No fees paid
Ik sirius ibk Pojkar 14 (födda 06 och senare) All teams paid
Ik sirius ibk Pojkar 14 (födda 06 och senare) All teams paid
Ik sirius ibk Flickor 12 (födda 08 och senare) All teams paid
Järfälla IBK Pojkar 15 (födda 05 och senare) No fees paid
Kungsängens IF Pojkar 12 Röd (födda 08 och senare) All teams paid
LI20 Flickor 14 (födda 06 och senare) All teams paid
Lillån IBK Pojkar 14 (födda 06 och senare) All teams paid
Mesta IBK Pojkar 13 Röd (Födda 07 och senare) All teams paid
Munka Ljungby IBK Akademi Pojkar 15 (födda 05 och senare) No fees paid
Nacka Wallenstam Pojkar 12 Röd (födda 08 och senare) No fees paid
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 12 Grön (rek. födda 08-09) No fees paid
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-07) All teams paid
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 13 Röd (Födda 07 och senare) All teams paid
Nykvarn IF Flickor 15 (födda 05 och senare) No fees paid
Nykvarns IF Pojkar 15 (födda 05 och senare) No fees paid
Nykvarns IF 07/08 Flickor 13 (födda 07 och senare) All teams paid
Rosersberg Arlanda RA19 P05 Pojkar 15 (födda 05 och senare) All teams paid
Rönnby IBK Flickor 13 (födda 07 och senare) No fees paid
Sandvikens AIK P2010 VIT Pojkar 10 (födda 10 och senare) All teams paid
Sandvikens AIK P2010 SVART Pojkar 11 (födda 09 och senare) All teams paid
Sigtuna IF IBK Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-07) All teams paid
Sirius IBK Flickor 15 (födda 05 och senare) All teams paid
Skoghall IBK Utveckling Pojkar 14 (födda 06 och senare) All teams paid
Skälby IBK P05R Pojkar 15 (födda 05 och senare) No fees paid
Skälby IBK P05S Pojkar 15 (födda 05 och senare) All teams paid
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF F06-08 Flickor 14 (födda 06 och senare) All teams paid
Storvreta IBK Flickor 12 (födda 08 och senare) All teams paid
Storvreta IBK Flickor 12 (födda 08 och senare) All teams paid
Strömsbro IF Pojkar 13 Röd (Födda 07 och senare) No fees paid
Strömsbro IF Pojkar 14 (födda 06 och senare) All teams paid
Stäkets IF Pojkar 12 Röd (födda 08 och senare) All teams paid
Surahammars ibf Flickor 15 (födda 05 och senare) No fees paid
TROSA EDANÖ IBK Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-07) All teams paid
TROSA EDANÖ IBK Pojkar 13 Röd (Födda 07 och senare) All teams paid
Tungelsta IF Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-07) All teams paid
Tyresö Trollbäcken IBK Pojkar 12 Röd (födda 08 och senare) No fees paid
Täby FC Flickor 15 (födda 05 och senare) No fees paid
Vaksala SK Flickor 11 (födda -09 och senare) All teams paid
Vaksala Sk f06 svart Flickor 14 (födda 06 och senare) All teams paid
Vallentuna IBK Pojkar 10 (födda 10 och senare) All teams paid
Vallentuna IBK Pojkar 10 (födda 10 och senare) All teams paid
Vallentuna IBK Pojkar 14 (födda 06 och senare) All teams paid
Vallentuna IBK Flickor 15 (födda 05 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Vit Pojkar 10 (födda 10 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Svart Pojkar 10 (födda 10 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Grön (rek. födda 08-09) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Röd (födda 08 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-07) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Pojkar 13 Röd (Födda 07 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Pojkar 14 (födda 06 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Vit Pojkar 15 (födda 05 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Svart Pojkar 15 (födda 05 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Flickor 12 (födda 08 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Flickor 13 (födda 07 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Flickor 15 (födda 05 och senare) All teams paid
Växjö IBK U Vit Pojkar 14 (födda 06 och senare) All teams paid
Växjö IBK U Blå Pojkar 14 (födda 06 och senare) All teams paid
Åkerberga IBF Flickor 13 (födda 07 och senare) All teams paid
Åkersberga IBF Pojkar 12 Röd (födda 08 och senare) No fees paid
Örby IS F08/09 Flickor 12 (födda 08 och senare) All teams paid
Örebro innebandy Pojkar 12 Grön (rek. födda 08-09) All teams paid
Örebro SK UNGDOM Pojkar 15 (födda 05 och senare) No fees paid