Anmälningsavgifter:
Allt betalt
Några betalade
Inga betalade

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass Betalstatus
Bele Barkarby IF Pojkar 12 Röd (födda 08 och senare) Inga betalade
Bro ik Pojkar 14 (födda 06 och senare) Allt betalt
Bro ik F08 Flickor 12 (födda 08 och senare) Allt betalt
Bålsta FBC P06 Pojkar 14 (födda 06 och senare) Inga betalade
Bälinge IF Flickor 12 (födda 08 och senare) Allt betalt
Dingtuna/Rönnby Pojkar 15 (födda 05 och senare) Allt betalt
Dingtuna/Rönnby Pojkar 15 (födda 05 och senare) Allt betalt
Duvbo IK P08 Pojkar 12 Röd (födda 08 och senare) Allt betalt
Duvbo IK P08 Pojkar 12 Röd (födda 08 och senare) Allt betalt
Duvbo IK P07 Pojkar 13 Röd (Födda 07 och senare) Allt betalt
Duvbo IK F08 Flickor 12 (födda 08 och senare) Allt betalt
FBI Tullinge Flickor 15 (födda 05 och senare) Inga betalade
FC Helsingborg Pojkar 15 (födda 05 och senare) Allt betalt
Gävle GIK P10 Pojkar 10 (födda 10 och senare) Inga betalade
Hagunda IF F07/08 Flickor 13 (födda 07 och senare) Allt betalt
Hagunda IF F15 Flickor 15 (födda 05 och senare) Allt betalt
Hagunda IF F15 Flickor 15 (födda 05 och senare) Allt betalt
Hässelby F06 Pojkar 14 (födda 06 och senare) Allt betalt
Hässelby Hawks F08-07 Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-07) Allt betalt
Hässelby Hawks F07 Pojkar 13 Röd (Födda 07 och senare) Allt betalt
IBF Hedemora Flickor 13 (födda 07 och senare) Allt betalt
IBF Hedemora Flickor 15 (födda 05 och senare) Allt betalt
IBF OFFENSIV LIDINGÖ Pojkar 14 (födda 06 och senare) Allt betalt
IBF OFFENSIV LIDINGÖ Pojkar 15 (födda 05 och senare) Allt betalt
IBF Örebro Innebandy 08 Pojkar 12 Röd (födda 08 och senare) Allt betalt
IBF Örebro Innebandy 07 Pojkar 13 Röd (Födda 07 och senare) Allt betalt
IBK Hallsta Vit Flickor 12 (födda 08 och senare) Inga betalade
IBK Hallsta Svart Flickor 12 (födda 08 och senare) Inga betalade
IBK Lockerud Pojkar 14 (födda 06 och senare) Allt betalt
IBK Runsten Pojkar 13 Röd (Födda 07 och senare) Allt betalt
IK Sirius FBC Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-07) Inga betalade
IK Sirius FBC Pojkar 13 Röd (Födda 07 och senare) Inga betalade
Ik sirius ibk Pojkar 14 (födda 06 och senare) Allt betalt
Ik sirius ibk Pojkar 14 (födda 06 och senare) Allt betalt
Ik sirius ibk Flickor 12 (födda 08 och senare) Allt betalt
Järfälla IBK Pojkar 15 (födda 05 och senare) Inga betalade
Kungsängens IF Pojkar 12 Röd (födda 08 och senare) Allt betalt
LI20 Flickor 14 (födda 06 och senare) Allt betalt
Lillån IBK Pojkar 14 (födda 06 och senare) Allt betalt
Mesta IBK Pojkar 13 Röd (Födda 07 och senare) Allt betalt
Munka Ljungby IBK Akademi Pojkar 15 (födda 05 och senare) Inga betalade
Nacka Wallenstam Pojkar 12 Röd (födda 08 och senare) Inga betalade
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 12 Grön (rek. födda 08-09) Inga betalade
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-07) Allt betalt
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 13 Röd (Födda 07 och senare) Allt betalt
Nykvarn IF Flickor 15 (födda 05 och senare) Inga betalade
Nykvarns IF Pojkar 15 (födda 05 och senare) Inga betalade
Nykvarns IF 07/08 Flickor 13 (födda 07 och senare) Allt betalt
Rosersberg Arlanda RA19 P05 Pojkar 15 (födda 05 och senare) Allt betalt
Rönnby IBK Flickor 13 (födda 07 och senare) Inga betalade
Sandvikens AIK P2010 VIT Pojkar 10 (födda 10 och senare) Allt betalt
Sandvikens AIK P2010 SVART Pojkar 11 (födda 09 och senare) Allt betalt
Sigtuna IF IBK Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-07) Allt betalt
Sirius IBK Flickor 15 (födda 05 och senare) Allt betalt
Skoghall IBK Utveckling Pojkar 14 (födda 06 och senare) Allt betalt
Skälby IBK P05R Pojkar 15 (födda 05 och senare) Inga betalade
Skälby IBK P05S Pojkar 15 (födda 05 och senare) Allt betalt
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF F06-08 Flickor 14 (födda 06 och senare) Allt betalt
Storvreta IBK Flickor 12 (födda 08 och senare) Allt betalt
Storvreta IBK Flickor 12 (födda 08 och senare) Allt betalt
Strömsbro IF Pojkar 13 Röd (Födda 07 och senare) Inga betalade
Strömsbro IF Pojkar 14 (födda 06 och senare) Allt betalt
Stäkets IF Pojkar 12 Röd (födda 08 och senare) Allt betalt
Surahammars ibf Flickor 15 (födda 05 och senare) Inga betalade
TROSA EDANÖ IBK Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-07) Allt betalt
TROSA EDANÖ IBK Pojkar 13 Röd (Födda 07 och senare) Allt betalt
Tungelsta IF Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-07) Allt betalt
Tyresö Trollbäcken IBK Pojkar 12 Röd (födda 08 och senare) Inga betalade
Täby FC Flickor 15 (födda 05 och senare) Inga betalade
Vaksala SK Flickor 11 (födda -09 och senare) Allt betalt
Vaksala Sk f06 svart Flickor 14 (födda 06 och senare) Allt betalt
Vallentuna IBK Pojkar 10 (födda 10 och senare) Allt betalt
Vallentuna IBK Pojkar 10 (födda 10 och senare) Allt betalt
Vallentuna IBK Pojkar 14 (födda 06 och senare) Allt betalt
Vallentuna IBK Flickor 15 (födda 05 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Vit Pojkar 10 (födda 10 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Svart Pojkar 10 (födda 10 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Grön (rek. födda 08-09) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Röd (födda 08 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-07) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 13 Röd (Födda 07 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 14 (födda 06 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Vit Pojkar 15 (födda 05 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Svart Pojkar 15 (födda 05 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Flickor 12 (födda 08 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Flickor 13 (födda 07 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Flickor 15 (födda 05 och senare) Allt betalt
Växjö IBK U Vit Pojkar 14 (födda 06 och senare) Allt betalt
Växjö IBK U Blå Pojkar 14 (födda 06 och senare) Allt betalt
Åkerberga IBF Flickor 13 (födda 07 och senare) Allt betalt
Åkersberga IBF Pojkar 12 Röd (födda 08 och senare) Inga betalade
Örby IS F08/09 Flickor 12 (födda 08 och senare) Allt betalt
Örebro innebandy Pojkar 12 Grön (rek. födda 08-09) Allt betalt
Örebro SK UNGDOM Pojkar 15 (födda 05 och senare) Inga betalade