Registration Fee:
All teams paid
Some teams paid
No fees paid

List of registered teams

Club Team name Category Payment status
Alunda IBF P08 Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09) All teams paid
Andersbergs IBK P08 Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) All teams paid
Andersbergs innebandyklubb Flickor 14 (födda 07 och senare) All teams paid
Bele Barkarby IF Flickor 14 (födda 07 och senare) No fees paid
Bele Barkarby IF Flickor 15 (födda 06 och senare) No fees paid
BRO IK POJKAR 06 Pojkar 15 (födda 06 och senare) All teams paid
Ekeby IF 2008 Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09) All teams paid
Ersboda sportklubb F07/08 Flickor 14 (födda 07 och senare) All teams paid
FBC Uppsala P-08 Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) All teams paid
Frötuna IBF 2 F10/11 vit Flickor 11 (födda -10 och senare) All teams paid
Frötuna IBF 1 F10/11 röd Flickor 11 (födda -10 och senare) All teams paid
Gimonäs Umeå IF Pojkar 14 (födda 07 och senare) No fees paid
GS 86 Svart Flickor 15 (födda 06 och senare) No fees paid
GS 86 Rosa Flickor 15 (födda 06 och senare) No fees paid
Gävle GIK Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10) All teams paid
Gävle GIK Pojkar 15 (födda 06 och senare) All teams paid
Gävle GIK Pojkar 15 (födda 06 och senare) All teams paid
Hagunda IF F07/08 Flickor 14 (födda 07 och senare) All teams paid
Huddinge IBS Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10) All teams paid
Hudik/Björkberg Pojkar 15 (födda 06 och senare) All teams paid
Hälsinggårdens AIK Pojkar 15 (födda 06 och senare) All teams paid
Hässelby Pojkar 15 (födda 06 och senare) No fees paid
Hässelby Herr Junior (födda 05,04,03) No fees paid
Hässelby Herr Junior (födda 05,04,03) No fees paid
Hässelby Innebandy Svart Flickor 13 (födda 08 och senare) No fees paid
Hässelby Innebandy Röd Flickor 13 (födda 08 och senare) No fees paid
Högdalens AIS/Hammarby IF Dam Junior (födda 05-04-03) No fees paid
IBF Borlänge Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare) All teams paid
IBF Borlänge Pojkar 14 (födda 07 och senare) All teams paid
IBF Borlänge Pojkar 14 (födda 07 och senare) All teams paid
IBF Borlänge Flickor 12 (födda 09 och senare) No fees paid
IBF Falun Ungdom & Barn P2011 Pojkar 10 (födda 11 och senare) All teams paid
IBF Falun Ungdom & Barn P0910 Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10) All teams paid
IBF Falun Ungdom & Barn P0809 Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) All teams paid
IBF Falun Ungdom & Barn P08 Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) All teams paid
IBF Falun Ungdom & Barn P0607 Pojkar 15 (födda 06 och senare) All teams paid
IBF Falun Ungdom & Barn F11-12 Flickor 10 (födda 11 och senare) All teams paid
IBF Falun Ungdom & Barn F10 Flickor 11 (födda -10 och senare) All teams paid
IBF Falun Ungdom & Barn F0910 Flickor 12 (födda 09 och senare) All teams paid
IBF Falun Ungdom & Barn F0708 Flickor 14 (födda 07 och senare) All teams paid
IBF Hedemora Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) All teams paid
IBF Hedemora 09/10 Flickor 12 (födda 09 och senare) No fees paid
IBF Ludvika Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare) All teams paid
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) No fees paid
IBF Säter P06/07 Pojkar 15 (födda 06 och senare) No fees paid
IBK Hallsta Flickor 12 (födda 09 och senare) No fees paid
IBK Hallsta F08 Flickor 13 (födda 08 och senare) No fees paid
IK Frej innebandy Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09) No fees paid
IK Sirius FBC 08 Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09) No fees paid
IK Sirius IBK Flickor 13 (födda 08 och senare) No fees paid
IK Sirius IBK Blå Dam Junior (födda 05-04-03) No fees paid
IK Sirius IBK Svart Dam Junior (födda 05-04-03) No fees paid
IK Sätra Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09) All teams paid
Jemtland Innebandy P-10 Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10) No fees paid
Jemtland Innebandy P-10 Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare) No fees paid
Järna SK F07 Flickor 14 (födda 07 och senare) All teams paid
Kumla IBK Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare) No fees paid
Kumla IBK Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) No fees paid
Kumla IBK Pojkar 14 (födda 07 och senare) All teams paid
Kumla IBK Pojkar 15 (födda 06 och senare) All teams paid
LI20 F0708 Flickor 14 (födda 07 och senare) No fees paid
MIDAS IBK P-08 Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) All teams paid
Nykvarns IF Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10) No fees paid
Rosersberg Arlanda IBK RA19 Herr Junior (födda 05,04,03) All teams paid
Rönnby IBK Flickor 14 (födda 07 och senare) No fees paid
Storvreta IBK Flickor 10 (födda 11 och senare) All teams paid
Storvreta IBK Flickor 11 (födda -10 och senare) All teams paid
Strömsbro IF Flickor 14 (födda 07 och senare) No fees paid
Sundsvall FBC Ungdom Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10) All teams paid
Sundsvall FBC Ungdom Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare) All teams paid
Sundsvall FBC Ungdom P10 väst Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10) All teams paid
Tierp IBK Flickor 14 (födda 07 och senare) No fees paid
Torshälla IBF Pojkar 11 (födda 10 och senare) All teams paid
Torshälla IBK Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10) All teams paid
Torshälla IBK Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09) All teams paid
Tsunami Záhorská Bystrica Pojkar 14 (födda 07 och senare) No fees paid
Vaksala SK Pojkar 11 (födda 10 och senare) All teams paid
Vaksala SK Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare) No fees paid
Vaksala SK Flickor 12 (födda 09 och senare) No fees paid
Vaksala SK Flickor 12 (födda 09 och senare) No fees paid
Vaksala SK F09 Gul Flickor 12 (födda 09 och senare) All teams paid
Vaksala SK Flickor 13 (födda 08 och senare) No fees paid
Vaksala SK Flickor 13 (födda 08 och senare) No fees paid
Vallentuna IBK Pojkar 14 (födda 07 och senare) All teams paid
Vallentuna IBK P10 P10 Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10) All teams paid
Warriors Floorball Club Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare) No fees paid
Västerås IBS DUJ Dam Junior (födda 05-04-03) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Pojkar 11 (födda 10 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Pojkar 11 (födda 10 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom P06 Pojkar 15 (födda 06 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom P06/07 Pojkar 15 (födda 06 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Herr Junior (födda 05,04,03) All teams paid
Västerås IBS Ungdom 03-04 Herr Junior (födda 05,04,03) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Flickor 13 (födda 08 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom Flickor 14 (födda 07 och senare) All teams paid
Västerås IBS Ungdom P08 VIB P08 Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) All teams paid
Västerås Innebandy Sällskap Dam Junior (födda 05-04-03) All teams paid
Västerås Innebandy Sällskap Ungdom Vi har även spelare födda 12 Pojkar 10 (födda 11 och senare) All teams paid
Åkersberga IBF Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) No fees paid
Åkersberga IBF Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) No fees paid
Åkersberga IBF Flickor 14 (födda 07 och senare) All teams paid
Örby IS F08/09 Flickor 13 (födda 08 och senare) All teams paid
Örnsköldsvik Innebandy Dam Junior (födda 05-04-03) All teams paid