Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
AIK IBF Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare)
Alunda IBF Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare)
Alunda IBF P08 Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09)
Andersbergs IBK P08 Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09)
Andersbergs innebandyklubb Flickor 14 (födda 07 och senare)
Arosstadens IS Paraklass
Bele Barkarby P11 Pojkar 10 (födda 11 och senare)
Bele Barkarby IF F12 Flickor 10 (födda 11 och senare)
Bele Barkarby IF IBF Pojkar 11 (födda 10 och senare)
Bele Barkarby IF IBF P08 Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare)
Bele Barkarby IF IBF P07/08 Pojkar 14 (födda 07 och senare)
Bele Barkarby Innebandy F11 Flickor 10 (födda 11 och senare)
Bro IK VIT Pojkar 10 (födda 11 och senare)
Bro IK Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10)
BRO IK POJKAR 06 Pojkar 15 (födda 06 och senare)
Brunflo FK F06-07 Flickor 15 (födda 06 och senare)
Bälinge IF Gul Flickor 11 (födda -10 och senare)
Bälinge IF Svart Flickor 11 (födda -10 och senare)
Ekeby IF 2008 Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09)
Ersboda sportklubb F07/08 Flickor 14 (födda 07 och senare)
Farsta IBK Flickor 12 (födda 09 och senare)
Farsta IBK Sharks F11 Flickor 11 (födda -10 och senare)
FBC Uppsala P-08 Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare)
FBI Tullinge Flickor 14 (födda 07 och senare)
Filipstad Pojkar 15 (födda 06 och senare)
Frötuna IBF P11 Röd Pojkar 10 (födda 11 och senare)
Frötuna IBF P11 Vit Pojkar 10 (födda 11 och senare)
Frötuna IBF Pojkar 11 (födda 10 och senare)
Frötuna IBF 2 F10/11 vit Flickor 11 (födda -10 och senare)
Frötuna IBF 1 F10/11 röd Flickor 11 (födda -10 och senare)
Frötuna IBF Vit Flickor 12 (födda 09 och senare)
Frötuna IBF Röd Flickor 12 (födda 09 och senare)
Gimonäs Umeå IF Pojkar 14 (födda 07 och senare)
Gropen IF GIF Pojkar 14 (födda 07 och senare)
GS 86 Svart Flickor 15 (födda 06 och senare)
GS 86 Rosa Flickor 15 (födda 06 och senare)
GUIF Pojkar 15 (födda 06 och senare)
Gullänget Kroksta IBS P08/09 Blå Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09)
Gullänget Kroksta IBS P08 Vit Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare)
Gullänget Kroksta IBS Flickor 13 (födda 08 och senare)
Gullänget Kroksta IBS Dam Junior (födda 05-04-03)
Gävle GIK Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10)
Gävle GIK Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09)
Gävle GIK Pojkar 15 (födda 06 och senare)
Gävle GIK Pojkar 15 (födda 06 och senare)
Hagunda IF Pojkar 11 (födda 10 och senare)
Hagunda IF F07/08 Flickor 14 (födda 07 och senare)
Huddinge IBS Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10)
Huddinge IBS Flickor 15 (födda 06 och senare)
Hudik/Björkberg Pojkar 15 (födda 06 och senare)
Hälsinggårdens AIK Pojkar 15 (födda 06 och senare)
Hässelby Innebandy Röd Flickor 13 (födda 08 och senare)
Hässelby Innebandy Svart Flickor 13 (födda 08 och senare)
Högdalens AIS/Hammarby IF Dam Junior (födda 05-04-03)
IBF Borlänge Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare)
IBF Borlänge Pojkar 14 (födda 07 och senare)
IBF Borlänge Pojkar 14 (födda 07 och senare)
IBF Borlänge 06 Pojkar 15 (födda 06 och senare)
IBF Borlänge Flickor 12 (födda 09 och senare)
IBF Dalen Svart Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare)
IBF Dalen Vit Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare)
IBF Dalen Flickor 13 (födda 08 och senare)
IBF Falun Ungdom & Barn P0910 Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10)
IBF Falun Ungdom & Barn P0809 Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09)
IBF Falun Ungdom & Barn P08 Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare)
IBF Falun Ungdom & Barn P0607 Pojkar 15 (födda 06 och senare)
IBF Falun Ungdom & Barn F11-12 Flickor 10 (födda 11 och senare)
IBF Falun Ungdom & Barn F10 Flickor 11 (födda -10 och senare)
IBF Falun Ungdom & Barn F0910 Flickor 12 (födda 09 och senare)
IBF Falun Ungdom & Barn F0708 Flickor 14 (födda 07 och senare)
IBF Hedemora Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare)
IBF Hedemora 09/10 Flickor 12 (födda 09 och senare)
IBF Hedemora Flickor 14 (födda 07 och senare)
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare)
IBF Säter P06/07 Pojkar 15 (födda 06 och senare)
IBF Örebro Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09)
IBF Örebro Innebandy Pojkar 14 (födda 07 och senare)
IBK Hallst Flickor 15 (födda 06 och senare)
IBK Hallsta Flickor 12 (födda 09 och senare)
IBK Hallsta F08 Flickor 13 (födda 08 och senare)
IBK Köping Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09)
IBK Runsten Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare)
Idrottsgymnasiet Bollnäs Paraklass
IF Pluss Paraklass
IK Frej IBK Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09)
IK Malmen Paraklass
IK Råby Västerås Div 3 Paraklass
IK Sirius FBC P08/09 Södra Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09)
IK Sirius FBC Pojkar 14 (födda 07 och senare)
IK Sirius FBC 08 Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09)
IK Sirius IBK Flickor 13 (födda 08 och senare)
IK Sirius IBK Blå Dam Junior (födda 05-04-03)
IK Sirius IBK Svart Dam Junior (födda 05-04-03)
IK Sätra P08-09 Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09)
Ingarö IF Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare)
Ingarö IF Flickor 10 (födda 11 och senare)
Jemtland Innebandy P-10 Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10)
Jemtland Innebandy P-10 Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare)
Järna SK F07 Flickor 14 (födda 07 och senare)
Karlskoga IB Flickor 11 (födda -10 och senare)
KFUM Örebro Allstars Paraklass
KHIF Katrineholm U Paraklass
Kumla IBK Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare)
Kumla IBK Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare)
Kumla IBK Pojkar 14 (födda 07 och senare)
Kumla IBK Pojkar 15 (födda 06 och senare)
Kumla IBK allstarz Paraklass
LI20 F0708 Flickor 14 (födda 07 och senare)
Mesta IBK Pojkar 11 (födda 10 och senare)
MIDAS IBK P-08 Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare)
Nykvarns IF Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10)
Rosersberg Arlanda IBK P08 Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09)
Röbäcks IF F08 röd Flickor 13 (födda 08 och senare)
Röbäcks IF 08 Blå Flickor 15 (födda 06 och senare)
Rönnby IBK Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare)
Rönnby IBK Flickor 14 (födda 07 och senare)
Rönnby Västerås IBK F06 Flickor 15 (födda 06 och senare)
Rönnby Västerås IBK Ungdom Flickor 13 (födda 08 och senare)
Samuelsdals IF Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare)
Sirius P09 Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10)
Sirius IBK BlåSvart P10/11 Pojkar 11 (födda 10 och senare)
Sirius IBK F09 Flickor 12 (födda 09 och senare)
Sirius Innebandy Flickor 15 (födda 06 och senare)
Skoghalls IBK U Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare)
Skoghalls IBK U Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare)
Skoghalls IBK Utveckling Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09)
Skoghalls IBK Utveckling Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09)
Stenhagens KK SKK RÖD Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare)
Stenhagens KK SKK Svart Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare)
Storvreta IBK P12 Pojkar 10 (födda 11 och senare)
Storvreta IBK Svart Pojkar 10 (födda 11 och senare)
Storvreta IBK Röd Pojkar 10 (födda 11 och senare)
Storvreta IBK Flickor 10 (födda 11 och senare)
Storvreta IBK Flickor 11 (födda -10 och senare)
Strängnäs IBK Dam Junior (födda 05-04-03)
Strömsbro IF Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10)
Sundborns GoIF P0809 Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09)
Sundsvall FBC Ungdom Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10)
Sundsvall FBC Ungdom Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare)
Sundsvall FBC Ungdom P10 väst Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10)
Sundsvall IBF F07-08 Granloholm Flickor 14 (födda 07 och senare)
Sundsvall IBF F07-08 Granloholm Flickor 14 (födda 07 och senare)
Telge SIBK Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10)
Telge SIBK Röd Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare)
Tierp IBK Flickor 14 (födda 07 och senare)
Timrå IBC Pojkar 15 (födda 06 och senare)
Timrå IBC P09 Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare)
Torshälla IBF Pojkar 11 (födda 10 och senare)
Torshälla IBK Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10)
Torshälla IBK Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09)
Torshälla IBK P10 Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10)
Trosa Edanö IBK Pojkar 14 (födda 07 och senare)
Tsunami Záhorská Bystrica Pojkar 14 (födda 07 och senare)
Täby FC P11-Rösjö Pojkar 10 (födda 11 och senare)
Vakant lag P10 Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10)
Vakant lag Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09)
Vakant lag Dam Junior (födda 05-04-03)
Vaksala SK Pojkar 11 (födda 10 och senare)
Vaksala SK Pojkar 11 (födda 10 och senare)
Vaksala SK Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare)
Vaksala SK F09 Gul Flickor 12 (födda 09 och senare)
Vaksala SK F10 Svart Flickor 12 (födda 09 och senare)
Vaksala SK F10 Gul Flickor 12 (födda 09 och senare)
Vaksala SK Flickor 13 (födda 08 och senare)
Vaksala SK Flickor 13 (födda 08 och senare)
Vallentuna ibk Pojkar 14 (födda 07 och senare)
Vallentuna ibk P06 Pojkar 15 (födda 06 och senare)
Väsby AIK P09/10 röd Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10)
Väsby AIK P09/10 vit Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10)
Väsby AIK Röd Flickor 14 (födda 07 och senare)
Väsby AIK Svart Flickor 14 (födda 07 och senare)
Västerås IBS DUJ Dam Junior (födda 05-04-03)
Västerås IBS ungdom Pojkar 11 (födda 10 och senare)
Västerås IBS ungdom Pojkar 11 (födda 10 och senare)
Västerås IBS ungdom 08-09 lag1 Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09)
Västerås IBS ungdom 08-09 lag2 Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09)
Västerås IBS ungdom P06 Pojkar 15 (födda 06 och senare)
Västerås IBS ungdom P06/07 Pojkar 15 (födda 06 och senare)
Västerås IBS ungdom Flickor 13 (födda 08 och senare)
Västerås IBS ungdom Flickor 14 (födda 07 och senare)
Västerås IBS Ungdom P08 VIB P08 Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare)
Västerås Innebandy Sällskap Ungdom P 11/12 Vit Pojkar 10 (födda 11 och senare)
Västerås Innebandy Sällskap Ungdom P 11/12 Svart Pojkar 10 (födda 11 och senare)
Åkersberga IBF Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare)
Åkersberga IBF Ackers F11 Flickor 10 (födda 11 och senare)
Åkersberga IBF Flickor 14 (födda 07 och senare)
Älvsjöaik Pojkar 11 (födda 10 och senare)
Älvsjöaik Pojkar 11 (födda 10 och senare)
Älvsjö AIK Pojkar 15 (födda 06 och senare)
Älvsjö AIK IBF Flickor 11 (födda -10 och senare)
Älvsjö AIK IBK P07 Pojkar 14 (födda 07 och senare)
Örby IS F09/10 Flickor 12 (födda 09 och senare)
Örby IS F08/09 Flickor 13 (födda 08 och senare)
Örnsköldsvik Innebandy Dam Junior (födda 05-04-03)