Anmälningsavgifter:
Allt betalt
Några betalade
Inga betalade

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass Betalstatus
Alunda IBF P08 Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09) Allt betalt
Andersbergs IBK P08 Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) Allt betalt
Andersbergs innebandyklubb Flickor 14 (födda 07 och senare) Allt betalt
Bele Barkarby IF Flickor 14 (födda 07 och senare) Inga betalade
Bele Barkarby IF Flickor 15 (födda 06 och senare) Inga betalade
BRO IK POJKAR 06 Pojkar 15 (födda 06 och senare) Allt betalt
Ekeby IF 2008 Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09) Allt betalt
Ersboda sportklubb F07/08 Flickor 14 (födda 07 och senare) Allt betalt
FBC Uppsala P-08 Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) Allt betalt
Frötuna IBF 1 F10/11 röd Flickor 11 (födda -10 och senare) Allt betalt
Frötuna IBF 2 F10/11 vit Flickor 11 (födda -10 och senare) Allt betalt
Gimonäs Umeå IF Pojkar 14 (födda 07 och senare) Inga betalade
GS 86 Rosa Flickor 15 (födda 06 och senare) Inga betalade
GS 86 Svart Flickor 15 (födda 06 och senare) Inga betalade
Gullänget Kroksta IBS Flickor 13 (födda 08 och senare) Inga betalade
Gävle GIK Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10) Allt betalt
Gävle GIK Pojkar 15 (födda 06 och senare) Allt betalt
Gävle GIK Pojkar 15 (födda 06 och senare) Allt betalt
Hagunda IF F07/08 Flickor 14 (födda 07 och senare) Allt betalt
Huddinge IBS Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10) Allt betalt
Hudik/Björkberg Pojkar 15 (födda 06 och senare) Allt betalt
Hälsinggårdens AIK Pojkar 15 (födda 06 och senare) Allt betalt
Hässelby Pojkar 15 (födda 06 och senare) Inga betalade
Hässelby Herr Junior (födda 05,04,03) Inga betalade
Hässelby Herr Junior (födda 05,04,03) Inga betalade
Hässelby Innebandy Svart Flickor 13 (födda 08 och senare) Inga betalade
Hässelby Innebandy Röd Flickor 13 (födda 08 och senare) Inga betalade
Högdalens AIS/Hammarby IF Dam Junior (födda 05-04-03) Inga betalade
IBF Borlänge Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare) Allt betalt
IBF Borlänge Pojkar 14 (födda 07 och senare) Allt betalt
IBF Borlänge Pojkar 14 (födda 07 och senare) Allt betalt
IBF Borlänge 06 Pojkar 15 (födda 06 och senare) Inga betalade
IBF Borlänge Flickor 12 (födda 09 och senare) Allt betalt
IBF Falun Ungdom & Barn P2011 Pojkar 10 (födda 11 och senare) Allt betalt
IBF Falun Ungdom & Barn P0910 Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10) Allt betalt
IBF Falun Ungdom & Barn P0809 Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) Allt betalt
IBF Falun Ungdom & Barn P08 Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) Allt betalt
IBF Falun Ungdom & Barn P0607 Pojkar 15 (födda 06 och senare) Allt betalt
IBF Falun Ungdom & Barn F11-12 Flickor 10 (födda 11 och senare) Allt betalt
IBF Falun Ungdom & Barn F10 Flickor 11 (födda -10 och senare) Allt betalt
IBF Falun Ungdom & Barn F0910 Flickor 12 (födda 09 och senare) Allt betalt
IBF Falun Ungdom & Barn F0708 Flickor 14 (födda 07 och senare) Allt betalt
IBF Hedemora Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) Allt betalt
IBF Hedemora 09/10 Flickor 12 (födda 09 och senare) Inga betalade
IBF Ludvika Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare) Allt betalt
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) Inga betalade
IBF Säter P06/07 Pojkar 15 (födda 06 och senare) Allt betalt
IBK Hallsta Flickor 12 (födda 09 och senare) Inga betalade
IBK Hallsta F08 Flickor 13 (födda 08 och senare) Inga betalade
IK Frej innebandy Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09) Allt betalt
IK Sirius FBC 08 Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09) Allt betalt
IK Sirius IBK Flickor 13 (födda 08 och senare) Allt betalt
IK Sirius IBK Blå Dam Junior (födda 05-04-03) Inga betalade
IK Sirius IBK Svart Dam Junior (födda 05-04-03) Inga betalade
IK Sätra Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09) Allt betalt
Jemtland Innebandy P-10 Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10) Inga betalade
Jemtland Innebandy P-10 Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare) Inga betalade
Järna SK F07 Flickor 14 (födda 07 och senare) Allt betalt
Kumla IBK Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare) Allt betalt
Kumla IBK Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) Allt betalt
Kumla IBK Pojkar 14 (födda 07 och senare) Allt betalt
Kumla IBK Pojkar 15 (födda 06 och senare) Allt betalt
LI20 F0708 Flickor 14 (födda 07 och senare) Inga betalade
MIDAS IBK P-08 Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) Allt betalt
Nykvarns IF Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10) Allt betalt
Rosersberg Arlanda IBK RA19 Herr Junior (födda 05,04,03) Allt betalt
Rönnby IBK Flickor 14 (födda 07 och senare) Inga betalade
Stenhagens KK SKK RÖD Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) Allt betalt
Stenhagens KK SKK Svart Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) Allt betalt
Storvreta IBK Flickor 10 (födda 11 och senare) Allt betalt
Storvreta IBK Flickor 11 (födda -10 och senare) Allt betalt
Sundsvall FBC Ungdom Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10) Allt betalt
Sundsvall FBC Ungdom Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare) Allt betalt
Sundsvall FBC Ungdom P10 väst Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10) Allt betalt
Tierp IBK Flickor 14 (födda 07 och senare) Inga betalade
Torshälla IBF Pojkar 11 (födda 10 och senare) Allt betalt
Torshälla IBK Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10) Allt betalt
Torshälla IBK Pojkar 13 Grön (rek. födda 08-09) Allt betalt
Tsunami Záhorská Bystrica Pojkar 14 (födda 07 och senare) Inga betalade
Vaksala SK Pojkar 11 (födda 10 och senare) Allt betalt
Vaksala SK Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare) Allt betalt
Vaksala SK Flickor 12 (födda 09 och senare) Inga betalade
Vaksala SK Flickor 12 (födda 09 och senare) Inga betalade
Vaksala SK F09 Gul Flickor 12 (födda 09 och senare) Allt betalt
Vaksala SK Flickor 13 (födda 08 och senare) Inga betalade
Vaksala SK Flickor 13 (födda 08 och senare) Inga betalade
Vallentuna IBK Pojkar 14 (födda 07 och senare) Allt betalt
Vallentuna IBK P10 P10 Pojkar 12 Grön (rek. födda 09-10) Allt betalt
Warriors Floorball Club Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare) Inga betalade
Västerås IBS DUJ Dam Junior (födda 05-04-03) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 11 (födda 10 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 11 (födda 10 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Röd (födda 09 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom P06 Pojkar 15 (födda 06 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom P06/07 Pojkar 15 (födda 06 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Herr Junior (födda 05,04,03) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom 03-04 Herr Junior (födda 05,04,03) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Flickor 13 (födda 08 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom Flickor 14 (födda 07 och senare) Allt betalt
Västerås IBS Ungdom P08 VIB P08 Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) Allt betalt
Västerås Innebandy Sällskap Dam Junior (födda 05-04-03) Allt betalt
Västerås Innebandy Sällskap Ungdom Vi har även spelare födda 12 Pojkar 10 (födda 11 och senare) Allt betalt
Åkersberga IBF Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) Inga betalade
Åkersberga IBF Pojkar 13 Röd (Födda 08 och senare) Inga betalade
Åkersberga IBF Flickor 14 (födda 07 och senare) Allt betalt
Örby IS F08/09 Flickor 13 (födda 08 och senare) Allt betalt
Örnsköldsvik Innebandy Dam Junior (födda 05-04-03) Allt betalt