Detta är resultaten från Mälarenergi Cup 2016. Se de senaste resultaten från Mälarenergi Cup 2018 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
AIK IBF Pojkar 15 (födda -00 och senare) AIK IBF
AIK IBF Flickor 14 (födda -01 och senare) AIK IBF F01
Almunge IK Pojkar 10 (födda -05 och senare) Almunge IK
Alunda IBF Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Alunda IBF
Alunda IBF Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Alunda IBF 2
Alunda IBF Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Alunda IBF 1
Alunda IBF Pojkar 15 (födda -00 och senare) Alunda IBF
Alunda IBF Flickor 11 (födda -04 och senare) Alunda IBF
Alunda IBF Flickor 13 (födda -02 och senare) Alunda IBF
Alunda IBF Flickor 15-16 Elit (födda -00-99 och senare) Alunda IBF
Andersbergs IBK Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Andersbergs IBK
Ankarsvik BK Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Ankarsvik BK P04
Arlanda IBK Pojkar 10 (födda -05 och senare) Arlanda IBK
Arlanda IBK Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Arlanda IBK
Arlanda IBK Pojkar 13 Medel (födda -02 och senare) Arlanda IBK
Arlanda IBK Flickor 13 (födda -02 och senare) Arlanda IBK
Arvika IBF Flickor 15-16 Elit (födda -00-99 och senare) Arvika IBF
Balrog Paracupen (Tävlande) Balrog
Bele Barkarby Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Bele Barkarby 4
Bele Barkarby Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Bele Barkarby 3
Bele Barkarby Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Bele Barkarby 1
Bele Barkarby Pojkar 14 (födda -01 och senare) Bele Barkarby
Bele Barkarby Flickor 12 (födda -03 och senare) Bele Barkarby
Bele Barkarby Flickor 14 (födda -01 och senare) Bele Barkarby
Björklinge BK Pojkar 15 (födda -00 och senare) Björklinge BK
Björklinge BK Flickor 11 (födda -04 och senare) Björklinge BK 2
Björklinge BK Flickor 11 (födda -04 och senare) Björklinge BK 1
Björklinge BK Flickor 12 (födda -03 och senare) Björklinge BK 2
Björklinge BK Flickor 12 (födda -03 och senare) Björklinge BK 1
Björklinge BK Flickor 13 (födda -02 och senare) Björklinge BK
Björklinge BK Flickor 14 (födda -01 och senare) Björklinge BK
BKI SUNNANÅ Flickor 14 (födda -01 och senare) BKI Sunnanå
Bro IK Pojkar 9 (födda -06 och senare) Bro IK
Bro IK Pojkar 11 (födda -04 och senare) Bro IK
Bro IK Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Bro IK
Bro IK Pojkar 15-16 Elit (födda 00-99 och senare) Bro IK
Bro IK Flickor 11 (födda -04 och senare) Bro IK
Bro IK Flickor 14 (födda -01 och senare) Bro IK
Bromma KFUM Pojkar 12 Medel (födda -03 och senare) Bromma KFUM
Bålsta FBC Pojkar 9 (födda -06 och senare) Bålsta FBC
Bålsta FBC Pojkar 10 (födda -05 och senare) Bålsta FBC
Bålsta FBC Pojkar 11 (födda -04 och senare) Bålsta FBC
Bälinge IF Pojkar 8 (födda -07 och senare) Bälinge IF
Bälinge IF Pojkar 9 (födda -06 och senare) Bälinge IF
Bälinge IF Pojkar 10 (födda -05 och senare) Bälinge IF
Bälinge IF Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Bälinge IF
Bälinge IF Flickor 10 (födda -05 och senare) Bälinge IF
Bälinge IF Flickor 11 (födda -04 och senare) Bälinge IF
Digers BK Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Digers BK
Dingtuna GIF Pojkar 9 (födda -06 och senare) Dingtuna GIF
Dingtuna GIF Pojkar 10 (födda -05 och senare) Dingtuna GIF
Dingtuna GIF Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Dingtuna GIF 2
Dingtuna GIF Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Dingtuna GIF 1
Ekeby IF Flickor 11 (födda -04 och senare) Ekeby IF F0305
Ekerö IK Pojkar 10 (födda -05 och senare) Ekerö IK
Ekerö IK Flickor 12 (födda -03 och senare) Ekerö IK
Ekerö IK Flickor 13 (födda -02 och senare) Ekerö IK
Enebybergs IF Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Enebybergs IF
Enebybergs IF Pojkar 13 Medel (födda -02 och senare) Enebybergs IF
Enköping IBK Pojkar 11 (födda -04 och senare) Enköping IBK
FBC Turku Pojkar 11 (födda -04 och senare) FBC Turku
FBC Turku Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) FBC Turku
FBC Turku Pojkar 12 Medel (födda -03 och senare) FBC Turku
FBC Turku Pojkar 15 (födda -00 och senare) FBC Turku
FBC Uppsala Pojkar 8 (födda -07 och senare) FBC Uppsala P07
FBC Uppsala Pojkar 10 (födda -05 och senare) FBC Uppsala
FBC Uppsala Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) FBC Uppsala
FBC Uppsala Pojkar 15 (födda -00 och senare) FBC Uppsala
FBC Uppsala Flickor 10 (födda -05 och senare) FBC Uppsala F05
Gottsunda IBF Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Gottsunda IBF
Granlo BK Pojkar 15 (födda -00 och senare) Granlo BK
Grimsta AIK Pojkar 10 (födda -05 och senare) Grimsta AIK
Grimsta AIK Pojkar 10 (födda -05 och senare) Grimsta AIK Lag II Svart
Grimsta AIK Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Grimsta AIK 2
Grimsta AIK Pojkar 14 (födda -01 och senare) Grimsta AIK
Gullänget-Kroksta IBS Flickor 13 (födda -02 och senare) Gullänget-Kroksta IBS
Gävle GIK Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Gävle GIK
Gävle GIK Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Gävle GIK
Hagunda IF Pojkar 9 (födda -06 och senare) Hagunda IF
Hagunda IF Pojkar 10 (födda -05 och senare) Hagunda IF
Hagunda IF Pojkar 11 (födda -04 och senare) Hagunda IF
Hagunda IF Flickor 8-9 (födda -07-06 och senare) Hagunda IF
Hagunda IF Flickor 10 (födda -05 och senare) Hagunda IF
Hagunda IF Flickor 12 (födda -03 och senare) Hagunda IF F03-04
Hertzöga BK Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Hertzöga BK
Hovsta IF Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Hovsta IF
Huddinge IBS Pojkar 10 (födda -05 och senare) Huddinge IBS
Huddinge IBS Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Huddinge IBS 4
Huddinge IBS Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Huddinge IBS 3
Huddinge IBS Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Huddinge IBS 1
Huddinge IBS Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Huddinge IBS 2
Huddinge IBS Flickor 11 (födda -04 och senare) Huddinge IBS
Huddinge IBS Flickor 13 (födda -02 och senare) Huddinge IBS
Huddinge IBS Flickor 14 (födda -01 och senare) Huddinge IBS
Huddinge IK Flickor 10 (födda -05 och senare) Huddinge IK 1
Huddinge IK Flickor 10 (födda -05 och senare) Huddinge IK 2
Huddinge IK Flickor 11 (födda -04 och senare) Huddinge IK 1
Huddinge IK Flickor 11 (födda -04 och senare) Huddinge IK 2
Huddinge IK Flickor 12 (födda -03 och senare) Huddinge IK
Hässelby SK Innebandy Pojkar 9 (födda -06 och senare) Hässelby SK Innebandy 1
Hässelby SK Innebandy Pojkar 9 (födda -06 och senare) Hässelby SK Innebandy 2
Hässelby SK Innebandy Pojkar 11 (födda -04 och senare) Hässelby SK Innebandy 2
Hässelby SK Innebandy Pojkar 11 (födda -04 och senare) Hässelby SK Innebandy 1
Hässelby SK Innebandy Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Hässelby Sk Innebandy
Hässelby SK Innebandy Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Hässelby SK Innebandy Röd
Hässelby SK Innebandy Pojkar 13 Medel (födda -02 och senare) Hässelby SK Innebandy Svart
Hästhagen IF Pojkar 14 (födda -01 och senare) Hästhagen IF
IBF Borlänge Pojkar 10 (födda -05 och senare) IBF Borlänge
IBF Borlänge Pojkar 11 (födda -04 och senare) IBF Borlänge 2
IBF Borlänge Pojkar 11 (födda -04 och senare) IBF Borlänge 1
IBF Borlänge Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) IBF Borlänge
IBF Borlänge Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) IBF Borlänge
IBF Borlänge Pojkar 15-16 Elit (födda 00-99 och senare) IBF Borlänge
IBF Borlänge Flickor 12 (födda -03 och senare) IBF Borlänge F03-04
IBF Borlänge Flickor 14 (födda -01 och senare) IBF Borlänge 2
IBF Borlänge Flickor 14 (födda -01 och senare) IBF Borlänge 1
IBF Hedemora Pojkar 8 (födda -07 och senare) IBF Hedemora
IBF Hedemora Pojkar 11 (födda -04 och senare) IBF Hedemora
IBF Hedemora Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) IBF Hedemora
IBF Hedemora Flickor 10 (födda -05 och senare) IBF Hedemora
IBF Hedemora Flickor 11 (födda -04 och senare) IBF Hedemora
IBF Hedemora Flickor 12 (födda -03 och senare) IBF Hedemora
IBF Hedemora Flickor 14 (födda -01 och senare) IBF Hedemora
IBF Leksand Flickor 14 (födda -01 och senare) IBF Leksand
IBF LINKÖPING Flickor 11 (födda -04 och senare) IBF Linköping F04/05
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) IBF Offensiv Lidingö
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 12 Medel (födda -03 och senare) IBF Offensiv Lidingö
IBF Älvstranden Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) IBF Älvstranden
IBF Älvstranden Pojkar 12 Medel (födda -03 och senare) IBF Älvstranden
IBF Örebro Ungdom Flickor 11 (födda -04 och senare) IBF Örebro Ungdom
IBF Örebro Ungdom Flickor 12 (födda -03 och senare) IBF Örebro Ungdom
IBF Örebro Ungdom Flickor 13 (födda -02 och senare) IBF Örebro Ungdom
IBK Göteborg Flickor 15-16 Elit (födda -00-99 och senare) IBK Göteborg
IBK Hallstahammar Pojkar 8 (födda -07 och senare) IBK Hallstahammar P07
IBK Hallstahammar Pojkar 12 Medel (födda -03 och senare) IBK Hallstahammar
IBK Köping Pojkar 12 Medel (födda -03 och senare) IBK Köping
IBK Lidköping Pojkar 8 (födda -07 och senare) IBK Lidköping
IBK Lockerud Flickor 12 (födda -03 och senare) IBK Lockerud
IBK Lockerud Flickor 13 (födda -02 och senare) IBK Lockerud
IBK Sala Silver Pojkar 11 (födda -04 och senare) IBK Sala Silver
IBK Sala Silver Pojkar 12 Medel (födda -03 och senare) IBK Sala Silver
IBK Sala Silver Flickor 11 (födda -04 och senare) IBK Sala Silver
IBK Östhammar Pojkar 14 (födda -01 och senare) IBK Östhammar
IFAH 08 Paracupen (Tävlande) IFAH 08
IK Frej Pojkar 10 (födda -05 och senare) IK Frej 1
IK Frej Pojkar 10 (födda -05 och senare) IK Frej 2
IK Nordia Pojkar 10 (födda -05 och senare) IK Nordia
IK Nordia Flickor 11 (födda -04 och senare) IK Nordia
IK SIRIUS IBK Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) IK Sirius IBK P04 svart
IK SIRIUS IBK Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) IK Sirius IBK P04 blå
IK SIRIUS IBK Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) IK Sirius IBK P03
IK SIRIUS IBK Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) IK Sirius IBK
IK SIRIUS IBK Pojkar 13 Medel (födda -02 och senare) IK Sirius IBK
IK SIRIUS IBK Pojkar 14 (födda -01 och senare) IK Sirius IBK
IK Sätra Flickor 13 (födda -02 och senare) IK Sätra
Ingarö IF Flickor 12 (födda -03 och senare) Ingarö IF
Insjöns IF BK Pojkar 12 Medel (födda -03 och senare) Insjöns IF BK
IS Saga Flickor 14 (födda -01 och senare) IS Saga
IS Saga Flickor 15-16 Elit (födda -00-99 och senare) IS Saga
Jakobsbergs IBF Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Jakobsbergs IBF 2
Jakobsbergs IBF Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Jakobsbergs IBF 1
Järna SK Innebandy Flickor 10 (födda -05 och senare) Järna SK Innebandy
Järna SK Innebandy Flickor 11 (födda -04 och senare) Järna SK Innebandy
Karlstad IBF Pojkar 15-16 Elit (födda 00-99 och senare) Karlstad IBF
Klockarbergets BK Flickor 13 (födda -02 och senare) Klockarbergets BK
Klockarbergets BK Flickor 15-16 Elit (födda -00-99 och senare) Klockarbergets BK
Kumla IBK Pojkar 12 Medel (födda -03 och senare) Kumla IBK
Kungsängens IF Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Kungsängens IF
Kungsängens IF Flickor 12 (födda -03 och senare) Kungsängens IF
Lamadjurets aibc Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Lamadjurets aibc 1
Lamadjurets aibc Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Lamadjurets aibc 2
Lamadjurets aibc Flickor 11 (födda -04 och senare) Lamadjurets aibc
Landvetter IBK Flickor 10 (födda -05 och senare) Landvetter IBK 1
Landvetter IBK Flickor 10 (födda -05 och senare) Landvetter IBK 2
Landvetter IBK Flickor 12 (födda -03 och senare) Landvetter IBK
Lillån IBK Pojkar 10 (födda -05 och senare) Lillån IBK P05
Lillån IBK Flickor 15-16 Elit (födda -00-99 och senare) Lillån IBK
Lindås Waves IBK Pojkar 14 (födda -01 och senare) Lindås Waves IBK
Linköping IBK U Pojkar 13 Medel (födda -02 och senare) Linköping IBK U P02:21
Linköping IBK U Pojkar 14 (födda -01 och senare) Linköping IBK U
Linköping IBK U Pojkar 14 (födda -01 och senare) Linköping IBK U :10
Linköping IBK U Pojkar 15 (födda -00 och senare) Linköping IBK U 2
Linköping IBK U Pojkar 15 (födda -00 och senare) Linköping IBK U 1
Linköping IBK U Pojkar 15-16 Elit (födda 00-99 och senare) Linköping IBK U 1
Linköping IBK U Pojkar 15-16 Elit (födda 00-99 och senare) Linköping IBK U P99
Linköping IBK U Flickor 13 (födda -02 och senare) Linköping IBK U
LOIF Pojkar 12 Medel (födda -03 och senare) LOIF
LOIF Pojkar 14 (födda -01 och senare) LOIF
Malmabergs IK Pojkar 10 (födda -05 och senare) Malmabergs IK P05
Nykvarns IF Pojkar 10 (födda -05 och senare) Nykvarns IF 2
Nykvarns IF Pojkar 10 (födda -05 och senare) Nykvarns IF 1
Nykvarns IF Flickor 11 (födda -04 och senare) Nykvarns IF
Nykvarns IF Flickor 12 (födda -03 och senare) Nykvarns IF
Nykvarns IF Flickor 15-16 Elit (födda -00-99 och senare) Nykvarns IF
Partille IBS Pojkar 12 Medel (födda -03 och senare) Partille IBS
Partille IBS Pojkar 14 (födda -01 och senare) Partille IBS 1
Partille IBS Pojkar 14 (födda -01 och senare) Partille IBS 2
Pixbo Wallenstam IBF Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Pixbo Wallenstam IBF
Pixbo Wallenstam IBF Pojkar 13 Medel (födda -02 och senare) Pixbo Wallenstam IBF
Pixbo Wallenstam IBF Pojkar 14 (födda -01 och senare) Pixbo Wallenstam IBF 2
Pixbo Wallenstam IBF Pojkar 14 (födda -01 och senare) Pixbo Wallenstam IBF 1
Pixbo Wallenstam IBF Pojkar 15 (födda -00 och senare) Pixbo Wallenstam IBF
Pixbo Wallenstam IBF Pojkar 15-16 Elit (födda 00-99 och senare) Pixbo Wallenstam IBF P00
Pixbo Wallenstam IBF Flickor 12 (födda -03 och senare) Pixbo Wallenstam IBF
Pixbo Wallenstam IBF Flickor 14 (födda -01 och senare) Pixbo Wallenstam IBF
Pixbo Wallenstam IBF Flickor 15-16 Elit (födda -00-99 och senare) Pixbo Wallenstam IBF
Pixbo Wallenstam IBK Flickor 11 (födda -04 och senare) Pixbo Wallenstam IBK
Pixbo Wallenstam IBK Flickor 12 (födda -03 och senare) Pixbo Wallenstam IBK 1
Rasbo IK Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Rasbo IK
Rasbo IK Pojkar 13 Medel (födda -02 och senare) Rasbo IK
Romfartuna GIF Pojkar 15 (födda -00 och senare) Romfartuna GIF
Romfartuna GIF Flickor 11 (födda -04 och senare) Romfartuna GIF
Rotebro IS IBK Pojkar 11 (födda -04 och senare) Rotebro IS IBK 2
Rotebro IS IBK Pojkar 11 (födda -04 och senare) Rotebro IS IBK 1
Rönnby IBK Ungdom Flickor 13 (födda -02 och senare) Rönnby IBK Ungdom 1
Rönnby IBK Ungdom Flickor 13 (födda -02 och senare) Rönnby IBK Ungdom 2
Rönnby IBK Ungdom Flickor 14 (födda -01 och senare) Rönnby IBK Ungdom
Rönnby SK Pojkar 13 Medel (födda -02 och senare) Rönnby SK
SalBa Pojkar 15 (födda -00 och senare) SalBa P00
Samuelsdals IF Pojkar 9 (födda -06 och senare) Samuelsdals IF
Samuelsdals IF Pojkar 11 (födda -04 och senare) Samuelsdals IF P04
Sandvikens AIK Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Sandvikens AIK 2
Sandvikens AIK Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Sandvikens AIK 1
Sandvikens AIK Pojkar 13 Medel (födda -02 och senare) Sandvikens AIK P02 Vit
Sandvikens AIK Pojkar 13 Medel (födda -02 och senare) Sandvikens AIK P02 Svart
Sandvikens AIK Pojkar 14 (födda -01 och senare) Sandvikens AIK
SC Weikot Pojkar 12 Medel (födda -03 och senare) SC Weikot
Sigtuna IF IBK Pojkar 10 (födda -05 och senare) Sigtuna IF IBK 1
Sigtuna IF IBK Pojkar 10 (födda -05 och senare) Sigtuna IF IBK 2
Sigtuna IF IBK Flickor 8-9 (födda -07-06 och senare) Sigtuna IF IBK
Sigtuna IF IBK Flickor 10 (födda -05 och senare) Sigtuna IF IBK
Sigtuna IF IBK Flickor 12 (födda -03 och senare) Sigtuna IF IBK
Skoghalls IBK Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Skoghalls IBK
Skoghalls IBK Pojkar 13 Medel (födda -02 och senare) Skoghalls IBK
Skoghalls IBK Flickor 14 (födda -01 och senare) Skoghalls IBK
SK Sifhälla Flickor 14 (födda -01 och senare) SK Sifhälla
SK Vide Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) SK Vide
Skår IBK Flickor 11 (födda -04 och senare) Skår IBK
Skälby IBK Pojkar 13 Medel (födda -02 och senare) Skälby IBK 1
Skälby IBK Pojkar 13 Medel (födda -02 och senare) Skälby IBK 2
Sköndals IK Flickor 15-16 Elit (födda -00-99 och senare) Sköndals IK
Spöland-Vännäs Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Spöland-Vännäs
Stenhagens kamratklubb Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Stenhagens kamratklubb
Storvreta IBK Pojkar 9 (födda -06 och senare) Storvreta IBK 1
Storvreta IBK Pojkar 9 (födda -06 och senare) Storvreta IBK 2
Storvreta IBK Flickor 11 (födda -04 och senare) Storvreta IBK 1
Storvreta IBK Flickor 11 (födda -04 och senare) Storvreta IBK 2
Storvreta IBK Flickor 12 (födda -03 och senare) Storvreta IBK 2
Storvreta IBK Flickor 12 (födda -03 och senare) Storvreta IBK 1
Storvreta IBK Flickor 15-16 Elit (födda -00-99 och senare) Storvreta IBK
Strängnäs IBK Pojkar 9 (födda -06 och senare) Strängnäs IBK
Strängnäs IBK Pojkar 10 (födda -05 och senare) Strängnäs IBK
Strängnäs IBK Pojkar 12 Medel (födda -03 och senare) Strängnäs IBK
Strängnäs IBK Pojkar 13 Medel (födda -02 och senare) Strängnäs IBK
Strängnäs IBK Flickor 10 (födda -05 och senare) Strängnäs IBK
Strängnäs IBK Flickor 12 (födda -03 och senare) Strängnäs IBK
Strömsbro IF Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Strömsbro IF
Sundborn goif Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Sundborn GOIF
Sundborn goif Flickor 12 (födda -03 och senare) Sundborn GOIF
Sundbybergs IK Flickor 12 (födda -03 och senare) Sundbybergs IK
Sundbybergs IK/Sumpan Allstar Paracupen (Kämpande) Sundbybergs IK/Sumpan Allstar
Surahammars IBF Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Surahammars IBF
Surahammars IBF Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Surahammars IBF
Surahammars IBF Flickor 12 (födda -03 och senare) Surahammars IBF
Södra Trögds IK Pojkar 11 (födda -04 och senare) Södra Trögds IK
Telge SIBK Paracupen (Tävlande) Telge SIBK
Telge SIBK Flickor 15-16 Elit (födda -00-99 och senare) Telge SIBK
Tellus IF Paracupen (Tävlande) Tellus IF
Tellus IF Paracupen (Kämpande) Tellus IF
Tillberga IK Ungdom Pojkar 10 (födda -05 och senare) Tillberga IK Ungdom
Tillberga IK Ungdom Pojkar 11 (födda -04 och senare) Tillberga IK Ungdom
Tillberga IK Ungdom Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Tillberga IK Ungdom
Tillberga IK Ungdom Pojkar 15 (födda -00 och senare) Tillberga IK Ungdom
Timrå IBC Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Timrå IBC P04 1
Tumba GOIF Pojkar 15 (födda -00 och senare) Tumba GOIF
Tungelsta IF Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Tungelsta IF
Tyresö Trollbäcken IBK Pojkar 12 Medel (födda -03 och senare) Tyresö Trollbäcken IBK
Täby FC Flickor 8-9 (födda -07-06 och senare) Täby FC 1
Täby FC Flickor 8-9 (födda -07-06 och senare) Täby FC 2
Täby FC Flickor 10 (födda -05 och senare) Täby FC FL 05 Norra
Täby FC Flickor 10 (födda -05 och senare) Täby FC Vit
Täby FC Flickor 10 (födda -05 och senare) Täby FC Svart
Täby FC Flickor 11 (födda -04 och senare) Täby FC Svart
Täby FC Flickor 11 (födda -04 och senare) Täby FC Vit
Täby FC Flickor 12 (födda -03 och senare) Täby FC
Täby FC Flickor 13 (födda -02 och senare) Täby FC 1
Täby FC Flickor 13 (födda -02 och senare) Täby FC 2
Töjnan IBK Flickor 12 (födda -03 och senare) Töjnan IBK
Vaksala SK Flickor 11 (födda -04 och senare) Vaksala SK
Valbo AIF Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Valbo AIF
Valbo IBF Flickor 12 (födda -03 och senare) Valbo IBF
Valbo IBF Flickor 13 (födda -02 och senare) Valbo IBF
Valbo IBF Flickor 14 (födda -01 och senare) Valbo IBF
Vallentuna IBK Pojkar 11 (födda -04 och senare) Vallentuna IBK
Vallentuna IBK Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Vallentuna IBK
Vallentuna IBK Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Vallentuna IBK
Vallentuna IBK Pojkar 13 Medel (födda -02 och senare) Vallentuna IBK
Vallentuna IBK Flickor 8-9 (födda -07-06 och senare) Vallentuna IBK 1
Vallentuna IBK Flickor 8-9 (födda -07-06 och senare) Vallentuna IBK 2
Vaxholms IBF Flickor 13 (födda -02 och senare) Vaxholms IBF
Väsby IBK Flickor 11 (födda -04 och senare) Väsby IBK
Västerås IBS Pojkar 8 (födda -07 och senare) Västerås IBS P07-Röd 1
Västerås IBS Pojkar 8 (födda -07 och senare) Västerås IBS P07-Svart 1
Västerås IBS Pojkar 8 (födda -07 och senare) Västerås IBS P08
Västerås IBS Pojkar 9 (födda -06 och senare) Västerås IBS P06 1
Västerås IBS Pojkar 9 (födda -06 och senare) Västerås IBS P07-Röd 2
Västerås IBS Pojkar 9 (födda -06 och senare) Västerås IBS P05-06
Västerås IBS Pojkar 9 (födda -06 och senare) Västerås IBS P07-Svart 2
Västerås IBS Pojkar 10 (födda -05 och senare) Västerås IBS P05 1
Västerås IBS Pojkar 10 (födda -05 och senare) Västerås IBS P05 2
Västerås IBS Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Västerås IBS P04 Svart
Västerås IBS Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Västerås IBS P04 Vit
Västerås IBS Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Västerås IBS P03 1
Västerås IBS Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Västerås IBS P03 2
Västerås IBS Pojkar 12 Medel (födda -03 och senare) Västerås IBS P03
Västerås IBS Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Västerås IBS P02
Västerås IBS Pojkar 14 (födda -01 och senare) Västerås IBS P01
Västerås IBS Pojkar 15 (födda -00 och senare) Västerås IBS P00
Västerås IBS Pojkar 15 (födda -00 och senare) Västerås IBS P01
Västerås IBS Pojkar 15-16 Elit (födda 00-99 och senare) Västerås IBS P99 2
Västerås IBS Pojkar 15-16 Elit (födda 00-99 och senare) Västerås IBS P99 1
Västerås IBS Flickor 10 (födda -05 och senare) Västerås IBS F10
Västerås IBS Flickor 13 (födda -02 och senare) Västerås IBS F02
Västerås IBS Flickor 15-16 Elit (födda -00-99 och senare) Västerås IBS F99
Zenith, IK Pojkar 13 Lätt (födda -02 rek 02-03) Zenith, IK
Åkersberga IBF Pojkar 12 Lätt (födda -03 rek 04-03) Åkersberga IBF
Åkersberga IBF Flickor 12 (födda -03 och senare) Åkersberga IBF
Åkersberga IBF Flickor 13 (födda -02 och senare) Åkersberga IBF
Älta if Pojkar 15 (födda -00 och senare) Älta IF
Älvsjö AIK Pojkar 10 (födda -05 och senare) Älvsjö AIK
Älvsjö AIK Pojkar 10 (födda -05 och senare) Älvsjö AIK
Älvsjö AIK Pojkar 14 (födda -01 och senare) Älvsjö AIK
Älvsjö AIK Flickor 12 (födda -03 och senare) Älvsjö AIK
Älvsjö AIK Flickor 13 (födda -02 och senare) Älvsjö AIK
Ängby IF Pojkar 10 (födda -05 och senare) Ängby IF
Örby IS Pojkar 11 (födda -04 och senare) Örby IS
Örebro SK Ungdom Pojkar 13 Medel (födda -02 och senare) Örebro SK Ungdom
Øreåsen innebandy Flickor 10 (födda -05 och senare) Øreåsen innebandy
Intersport Innebandybutiken Mixboxen Ballmate Kokpunkten Hummel Unihoc BLE Svenska Kyrkan Avis Hyresmaskiner