Tabell med påmeldte lag

Klubb Klasse Lagnavn
AIK Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) AIK
Alunda IBF Pojkar 10 (födda 08 och senare) Alunda IBF
Alunda IBF Pojkar 11-B.2 (födda 07 och senare) Alunda IBF
Alunda IBF Pojkar 13 Röd (Födda 05) Alunda IBF
Alunda IBF Flickor 09-10 (födda 08-09 och senare) Alunda IBF
Alunda IBF Flickor 12 (födda 06 och senare) Alunda IBF
Arosstadens IS Parasport Innebandy Arosstadens IS 2
Arosstadens IS Parasport Innebandy Arosstadens IS 1
Bele barkarby f04-05 Flickor 14 (födda 04 och senare) Bele barkarby f04-05
Bele Barkarby IBF IF Pojkar 13 Röd (Födda 05) Bele Barkarby IBF IF
Bele Barkarby IF Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) Bele Barkarby IF
Björklinge BK Pojkar 15-16 (födda 02-03 och senare) Björklinge BK
BK Halna Pojkar 12 Röd (födda 06 och senare) BK Halna
BKI Sunnanå Flickor 11-B.2 (födda -07 och senare) BKI Sunnanå Bki Sunnanå
Bälinge IF Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Bälinge IF
Bälinge IF Pojkar 10 (födda 08 och senare) Bälinge IF
Bälinge IF Flickor 09-10 (födda 08-09 och senare) Bälinge IF
Bälinge IF P07 Pojkar 11-B.2 (födda 07 och senare) Bälinge IF P07
Bålsta FBC Pojkar 10 (födda 08 och senare) Bålsta FBC
Bålsta FBC Pojkar 11-B.2 (födda 07 och senare) Bålsta FBC
Bålsta FBC Pojkar 12 Röd (födda 06 och senare) Bålsta FBC P06
Club 30 IBK Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) Club 30 IBK
Djurö Vindö IF Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Djurö Vindö IF
Djurö Vindö IF Pojkar 12 Grön (rek 06-07) Djurö Vindö IF
Ekerö IK Pojkar 8 (födda 10 och senare) Ekerö IK
Ekerö IK Pojkar 12 Grön (rek 06-07) Ekerö IK P07-vit
Enebybergs IF Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Enebybergs IF
FBC TURKU Pojkar 14 Grön (födda 04-05) FBC TURKU
FBC TURKU Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) FBC TURKU
FBC Turku 02 Pojkar 15-16 (födda 02-03 och senare) FBC Turku 02
FBC Uppsala Pojkar 8 (födda 10 och senare) FBC Uppsala
FBC Uppsala Pojkar 12 Grön (rek 06-07) FBC Uppsala
FBC Uppsala Pojkar 13 Röd (Födda 05) FBC Uppsala
FBI Tullinge Pojkar 10 (födda 08 och senare) FBI Tullinge Svart
FBI Tullinge Pojkar 10 (födda 08 och senare) FBI Tullinge Orange
FBI Tullinge Flickor 13 (födda 05 och senare) FBI Tullinge
FBI Tullinge F02-03 Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) FBI Tullinge F02-03
Filipstads IBK Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) Filipstads IBK
Filipstads IBK Pojkar 15-16 (födda 02-03 och senare) Filipstads IBK
Filipstads IBK Flickor 14 (födda 04 och senare) Filipstads IBK
Floda IBK Flickor 14 (födda 04 och senare) Floda IBK
Frötuna IBF Pojkar 12 Grön (rek 06-07) Frötuna IBF
Frötuna IBF Pojkar 12 Röd (födda 06 och senare) Frötuna IBF
Frötuna IBF Flickor 12 (födda 06 och senare) Frötuna IBF
Ggik Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Ggik
Ggik Pojkar 12 Röd (födda 06 och senare) Ggik
Grimsta AIK Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Grimsta AIK
Grimsta AIK Flickor 11-B.2 (födda -07 och senare) Grimsta AIK 2
Grimsta AIK Flickor 11-B.2 (födda -07 och senare) Grimsta AIK 1
Grimsta AIK - P06 Vit Pojkar 12 Grön (rek 06-07) Grimsta AIK - P06 Vit
Gullänget-Kroksta IBS Pojkar 13 Röd (Födda 05) Gullänget-Kroksta IBS
Gävle GIK Pojkar 10 (födda 08 och senare) Gävle GIK
Gävle GIK Pojkar 13 Röd (Födda 05) Gävle GIK
Gävle GIK Flickor 11-B.2 (födda -07 och senare) Gävle GIK 2
Gävle GIK Flickor 11-B.2 (födda -07 och senare) Gävle GIK 1
Hagunda IF Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Hagunda IF Blue knights
Hagunda IF Flickor 11-B.1 (födda -07 och senare) Hagunda IF
Hagunda IF Flickor 12 (födda 06 och senare) Hagunda IF
Hammarby IF IBF Flickor 11-B.2 (födda -07 och senare) Hammarby IF IBF
Hofors IBK Flickor 11-B.1 (födda -07 och senare) Hofors IBK 2
Hofors IBK Flickor 11-B.1 (födda -07 och senare) Hofors IBK 1
Huddinge IBS Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Huddinge IBS
Huddinge IBS Pojkar 13 Röd (Födda 05) Huddinge IBS
Huddinge IK F04 Flickor 14 (födda 04 och senare) Huddinge IK F04
Huddinge IK F-05 Flickor 13 (födda 05 och senare) Huddinge IK F-05
Hudik/Björkberg/Delsbo Flickor 13 (födda 05 och senare) Hudik/Björkberg/Delsbo
Hultsberg/Björkås IBF Flickor 12 (födda 06 och senare) Hultsberg/Björkås IBF
Hässelby SK Innebandy Pojkar 12 Grön (rek 06-07) Hässelby SK Innebandy 2 Hawks P07
Hässelby SK Innebandy Pojkar 12 Grön (rek 06-07) Hässelby SK Innebandy 1 Hawks P07
Håsta IBK Pojkar 15-16 (födda 02-03 och senare) Håsta IBK
IBF Borlänge Pojkar 12 Grön (rek 06-07) IBF Borlänge 2
IBF Borlänge Pojkar 12 Grön (rek 06-07) IBF Borlänge 1
IBF Borlänge Pojkar 14 Grön (födda 04-05) IBF Borlänge 1
IBF Borlänge Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) IBF Borlänge
IBF Borlänge Flickor 11-B.1 (födda -07 och senare) IBF Borlänge
IBF Borlänge Flickor 12 (födda 06 och senare) IBF Borlänge
IBF Borlänge Flickor 13 (födda 05 och senare) IBF Borlänge F05
IBF Borlänge Flickor 14 (födda 04 och senare) IBF Borlänge F04
IBF Borlänge Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) IBF Borlänge F03
IBF Hedemora Pojkar 11-B.2 (födda 07 och senare) IBF Hedemora
IBF Hedemora Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) IBF Hedemora
IBF Hedemora Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) IBF Hedemora
IBF Hedemora Flickor 11-B.1 (födda -07 och senare) IBF Hedemora F-07/08
IBF Hedemora Flickor 12 (födda 06 och senare) IBF Hedemora
IBF Hedemora Flickor 13 (födda 05 och senare) IBF Hedemora
IBF Hedemora Flickor 14 (födda 04 och senare) IBF Hedemora
IBF Hedemora Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) IBF Hedemora
IBF Leksand Pojkar 14 Grön (födda 04-05) IBF Leksand
IBF Leksand Flickor 13 (födda 05 och senare) IBF Leksand
IBF Leksand/Insjön Flickor 14 (födda 04 och senare) IBF Leksand/Insjön
IBF Leksand/Insjön Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) IBF Leksand/Insjön
IBF Ludvika Pojkar 9 (Födda 09 och senare) IBF Ludvika
IBF Ludvika Flickor 12 (födda 06 och senare) IBF Ludvika Ja
IBF Ludvika Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) IBF Ludvika
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 12 Röd (födda 06 och senare) IBF Offensiv Lidingö
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) IBF Offensiv Lidingö
IBK Hallsta Pojkar 11-B.2 (födda 07 och senare) IBK Hallsta P07
IBK Hallsta Flickor 11-B.1 (födda -07 och senare) IBK Hallsta (F08-09)
IBK Hallsta Flickor 14 (födda 04 och senare) IBK Hallsta F04
IBK Köping Ungdomsförening Pojkar 10 (födda 08 och senare) IBK Köping Ungdomsförening 2
IBK Mantorp Pojkar 12 Grön (rek 06-07) IBK Mantorp
IBK RUNSTEN Pojkar 13 Röd (Födda 05) IBK RUNSTEN
IBK Sala Flickor 12 (födda 06 och senare) IBK Sala
IBK Östhammar Flickor 12 (födda 06 och senare) IBK Östhammar
IBK Östhammar Flickor 13 (födda 05 och senare) IBK Östhammar
Idrottsgymnasiet Bollnäs Parasport Innebandy Idrottsgymnasiet Bollnäs 2
Idrottsgymnasiet Bollnäs Parasport Innebandy Idrottsgymnasiet Bollnäs 1
If pluss Parasport Innebandy If pluss
IK Sirius IBK Pojkar 10 (födda 08 och senare) IK Sirius IBK
IK Sirius IBK Flickor 14 (födda 04 och senare) IK Sirius IBK 2
IK Sirius IBK Flickor 14 (födda 04 och senare) IK Sirius IBK 1
IK Tomtberga Flickor 11-B.2 (födda -07 och senare) IK Tomtberga IKT2
IK Tomtberga Flickor 11-B.2 (födda -07 och senare) IK Tomtberga IKT1
Ingarö IF Pojkar 10 (födda 08 och senare) Ingarö IF Vargarna
Ingarö IF Pojkar 12 Röd (födda 06 och senare) Ingarö IF
Ingarö IF Pojkar 14 Grön (födda 04-05) Ingarö IF
IS Saga Pojkar 12 Grön (rek 06-07) IS Saga
IS Saga / SK Vide Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) IS Saga / SK Vide
Jakobsbergs IBF Pojkar 14 Grön (födda 04-05) Jakobsbergs IBF
Jakobsbergs IBF F06 Flickor 12 (födda 06 och senare) Jakobsbergs IBF F06
Järfälla Spiders Pojkar 10 (födda 08 och senare) Järfälla Spiders
Järfälla Spiders Pojkar 11-B.2 (födda 07 och senare) Järfälla Spiders
Järna SK Flickor 11-B.2 (födda -07 och senare) Järna SK
KaisMora Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) KaisMora 1
KaisMora Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) KaisMora 2
Kais Mora Pojkar 14 Grön (födda 04-05) Kais Mora
Karlskoga innebandy Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) Karlskoga innebandy
Karlstad Innebandyförening Pojkar 15-16 (födda 02-03 och senare) Karlstad Innebandyförening
KFUM Örebro Innebandy Flickor 13 (födda 05 och senare) KFUM Örebro Innebandy
Kumla IBK Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Kumla IBK Blå
Kumla IBK Pojkar 10 (födda 08 och senare) Kumla IBK Vit
Kungsängens IF Pojkar 10 (födda 08 och senare) Kungsängens IF
Lillån IBK Pojkar 10 (födda 08 och senare) Lillån IBK 2
Lillån IBK Pojkar 10 (födda 08 och senare) Lillån IBK 1
Lillån IBK Flickor 12 (födda 06 och senare) Lillån IBK
Mesta IBK Pojkar 11-B.2 (födda 07 och senare) Mesta IBK
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Nacka Wallenstam IBK
Nacka Wallenstam IBK Pojkar 13 Röd (Födda 05) Nacka Wallenstam IBK
Nacka Wallenstam P08 svart Pojkar 10 (födda 08 och senare) Nacka Wallenstam P08 svart
Nacka Wallenstam P08 svart Pojkar 12 Grön (rek 06-07) Nacka Wallenstam P08 svart
Njutångers Innebandy Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Njutångers Innebandy 09-10
Nora IBK Flickor 11-B.2 (födda -07 och senare) Nora IBK
Nora IBK Flickor 14 (födda 04 och senare) Nora IBK
Nyfors IK P05/06 Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Nyfors IK P05/06
Nykvarns IF Pojkar 13 Röd (Födda 05) Nykvarns IF
Nykvarns IF Flickor 09-10 (födda 08-09 och senare) Nykvarns IF 08
Nykvarns IF Flickor 11-B.1 (födda -07 och senare) Nykvarns IF F07-08
Nynäshamns IBK Flickor 13 (födda 05 och senare) Nynäshamns IBK
NÅS IF Pojkar 14 Grön (födda 04-05) NÅS IF
Pixbo Wallenstam P04 Vit Pojkar 14 Grön (födda 04-05) Pixbo Wallenstam P04 Vit
Rasbo IK Pojkar 15-16 (födda 02-03 och senare) Rasbo IK
Rasbo IK Flickor 12 (födda 06 och senare) Rasbo IK
Romfartuna GIF Flickor 14 (födda 04 och senare) Romfartuna GIF
Rättviks Innebandyförening Flickor 12 (födda 06 och senare) Rättviks Innebandyförening
Rönnby IBK Flickor 14 (födda 04 och senare) Rönnby IBK
Rönnby IBK F07 Flickor 12 (födda 06 och senare) Rönnby IBK F07
Rönnby IBK UNG Flickor 12 (födda 06 och senare) Rönnby IBK UNG
Rönnby SK Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Rönnby SK / Dingtuna
Rönnby SK Pojkar 13 Röd (Födda 05) Rönnby SK / Dingtuna
Rönnby Västerås IBK Ungdom Flickor 09-10 (födda 08-09 och senare) Rönnby Västerås IBK Ungdom 2
Rönnby Västerås IBK Ungdom Flickor 09-10 (födda 08-09 och senare) Rönnby Västerås IBK Ungdom 1
Rönnby Västerås IBK Ungdom Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) Rönnby Västerås IBK Ungdom F02/03
Råsunda IS Pojkar 12 Grön (rek 06-07) Råsunda IS
Samuelsdals IF Pojkar 12 Grön (rek 06-07) Samuelsdals IF P07
Sandvikens AIK Innebandy Pojkar 8 (födda 10 och senare) Sandvikens AIK Innebandy VIT
Sandvikens AIK Innebandy Pojkar 8 (födda 10 och senare) Sandvikens AIK Innebandy SVART
Sandvikens AIK Innebandy Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) Sandvikens AIK Innebandy 2
Sandvikens AIK Innebandy Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) Sandvikens AIK Innebandy 1
Sigtuna IBK Pojkar 13 Röd (Födda 05) Sigtuna IBK P05 Lag 1
Sigtuna IBK Pojkar 13 Röd (Födda 05) Sigtuna IBK P05 Lag 2
Sigtuna IF IBK Pojkar 10 (födda 08 och senare) Sigtuna IF IBK 2
Sigtuna IF IBK Pojkar 10 (födda 08 och senare) Sigtuna IF IBK 1
Sirius IBK Flickor 12 (födda 06 och senare) Sirius IBK
Skattkärrs IK Pojkar 13 Röd (Födda 05) Skattkärrs IK
Skutskärs IBK Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Skutskärs IBK
SK Vide Pojkar 9 (Födda 09 och senare) SK Vide P09
SK Vide Pojkar 10 (födda 08 och senare) SK Vide 2
SK Vide Pojkar 10 (födda 08 och senare) SK Vide 1
SK Vide Pojkar 12 Grön (rek 06-07) SK Vide
SK Vide Flickor 12 (födda 06 och senare) SK Vide
Sk Vide 05 Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Sk Vide 05
Skälby IBK Pojkar 8 (födda 10 och senare) Skälby IBK Sharks
Skälby IBK Pojkar 10 (födda 08 och senare) Skälby ibk
Skälby IBK Pojkar 11-B.2 (födda 07 och senare) Skälby ibk
Skälby IBK Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Skälby IBK
Skälby IBK Pojkar 13 Röd (Födda 05) Skälby ibk P05R
Skår IBK Flickor 14 (födda 04 och senare) Skår IBK
Spöland Vännäs IF Flickor 12 (födda 06 och senare) Spöland Vännäs IF
Storviks IF Flickor 13 (födda 05 och senare) Storviks IF
Storvreta IBK Pojkar 15-16 (födda 02-03 och senare) Storvreta IBK 2
Storvreta IBK Pojkar 15-16 (födda 02-03 och senare) Storvreta IBK 1
Storvreta IBK Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) Storvreta IBK
Strängnäs IBK Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) Strängnäs IBK
Strömsbro IF P07 Pojkar 12 Grön (rek 06-07) Strömsbro IF P07
Sundborns GoIF Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Sundborns GoIF P0809
Sundborns GoIF Pojkar 12 Grön (rek 06-07) Sundborns GoIF
Sundborns GoIF Flickor 11-B.1 (födda -07 och senare) Sundborns Goif
Sundsvall GBK P05 Pojkar 13 Röd (Födda 05) Sundsvall GBK P05
Surahammars IBF Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) Surahammars IBF
Söderhamns IBF/Delsbo IF Pojkar 11-B.2 (födda 07 och senare) Söderhamns IBF/Delsbo IF Vit
Söderhamns IBF/Delsbo IF Pojkar 11-B.2 (födda 07 och senare) Söderhamns IBF/Delsbo IF Blå
Tellus IF Parasport Innebandy Tellus IF
Tillberga IK Roosters Pojkar 15-16 (födda 02-03 och senare) Tillberga IK Roosters
Torshälla IBK Pojkar 12 Röd (födda 06 och senare) Torshälla IBK
Torshälla IBK Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) Torshälla IBK
Torshälla IBK Pojkar 15-16 (födda 02-03 och senare) Torshälla IBK
Tyresö Trollbäcken IBK Pojkar 13 Röd (Födda 05) Tyresö Trollbäcken IBK
Täby FC FL 05 Norra Flickor 13 (födda 05 och senare) Täby FC FL 05 Norra
Täby FC Näsby Pojkar 13 Röd (Födda 05) Täby FC Näsby
Täby FC P07 Gribby Pojkar 11-B.2 (födda 07 och senare) Täby FC P07 Gribby
Täby FC Västra Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Täby FC Västra
Töjnan IBK Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) Töjnan IBK
Töjnan IBK Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) Töjnan IBK
Umeå City IBF Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) Umeå City IBF Vit
Umeå City IBF Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) Umeå City IBF Blå
Umeå City IBF Flickor 14 (födda 04 och senare) Umeå City IBF
Umeå City IBF Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) Umeå City IBF
Vaksala SK Flickor 12 (födda 06 och senare) Vaksala SK
Vaksala SK P08 Svart Pojkar 10 (födda 08 och senare) Vaksala SK P08 Svart
Vallentuna IBK Pojkar 8 (födda 10 och senare) Vallentuna IBK 2
Vallentuna IBK Pojkar 8 (födda 10 och senare) Vallentuna IBK 1
Vallentuna IBK Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Vallentuna IBK 2
Vallentuna IBK Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Vallentuna IBK 1
Vallentuna IBK Pojkar 12 Grön (rek 06-07) Vallentuna IBK 2 VIBK P07
Vallentuna IBK Pojkar 12 Grön (rek 06-07) Vallentuna IBK 1 VIBK P07
Vallentuna IBK Pojkar 12 Röd (födda 06 och senare) Vallentuna IBK Vit
Vallentuna IBK Pojkar 12 Röd (födda 06 och senare) Vallentuna IBK Svart
Vallentuna IBK Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Vallentuna IBK P05
Vallentuna IBK Flickor 09-10 (födda 08-09 och senare) Vallentuna IBK 2
Vallentuna IBK Flickor 09-10 (födda 08-09 och senare) Vallentuna IBK 1
Vallentuna IBK Flickor 11-B.1 (födda -07 och senare) Vallentuna IBK F07
Vallentuna IBK Flickor 13 (födda 05 och senare) Vallentuna IBK F05
Vendelsö IK Flickor 11-B.1 (födda -07 och senare) Vendelsö IK 2
Vendelsö IK Flickor 11-B.1 (födda -07 och senare) Vendelsö IK 1
Vintrosa IS Pojkar 11-B.2 (födda 07 och senare) Vintrosa IS
Värmdö IF Flickor 12 (födda 06 och senare) Värmdö IF F06
Värmdö IF Flickor 13 (födda 05 och senare) Värmdö IF
Värmdö IF P06 Pojkar 12 Röd (födda 06 och senare) Värmdö IF P06 Vit
Värmdö IF P06 Pojkar 12 Röd (födda 06 och senare) Värmdö IF P06 Blå
Väsby ibk Flickor 14 (födda 04 och senare) Väsby ibk
Västerås IBS Ungdom Pojkar 8 (födda 10 och senare) Västerås IBS Ungdom 2
Västerås IBS Ungdom Pojkar 8 (födda 10 och senare) Västerås IBS Ungdom 1
Västerås IBS Ungdom Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Västerås IBS Ungdom VIB Svart
Västerås IBS Ungdom Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Västerås IBS Ungdom VIB Vit
Västerås IBS Ungdom Pojkar 10 (födda 08 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 10 (födda 08 och senare) Västerås IBS Ungdom svart
Västerås IBS Ungdom Pojkar 11-B.2 (födda 07 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 11-B.2 (födda 07 och senare) Västerås IBS Ungdom P07
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Grön (rek 06-07) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 Röd (födda 06 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 13 Röd (Födda 05) Västerås IBS Ungdom Svart
Västerås IBS Ungdom Pojkar 13 Röd (Födda 05) Västerås IBS Ungdom Vit
Västerås IBS Ungdom Pojkar 14 Grön (födda 04-05) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 14 Röd (födda 04 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 15-16 (födda 02-03 och senare) Västerås IBS Ungdom 1
Västerås IBS Ungdom Pojkar 15-16 (födda 02-03 och senare) Västerås IBS Ungdom 2
Västerås IBS Ungdom Flickor 09-10 (födda 08-09 och senare) Västerås IBS Ungdom 2
Västerås IBS Ungdom Flickor 09-10 (födda 08-09 och senare) Västerås IBS Ungdom 1
Västerås IBS Ungdom Flickor 13 (födda 05 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Flickor 15-16 (födda 02-03 och senare) Västerås IBS Ungdom
Älvsjö AIK Flickor 13 (födda 05 och senare) Älvsjö AIK
Örby IS Flickor 09-10 (födda 08-09 och senare) Örby IS
Örebro Innebandy Pojkar 10 (födda 08 och senare) Örebro Innebandy
Örebro Innebandy Flickor 12 (födda 06 och senare) Örebro Innebandy
Örebro Innebandyn Flickor 14 (födda 04 och senare) Örebro Innebandyn
Örebro SK Ungdom Pojkar 12 Grön (rek 06-07) Örebro SK Ungdom
Örebro SK Ungdom Pojkar 12 Röd (födda 06 och senare) Örebro SK Ungdom
Örebro SK Ungdom Pojkar 13 Röd (Födda 05) Örebro SK ungdom
Örebro SK Ungdom Flickor 13 (födda 05 och senare) Örebro SK Ungdom
Åby IBK Ungdom Pojkar 12 Röd (födda 06 och senare) Åby IBK Ungdom P06/05 Åby-Svärtinge
Åkersberga IBF Pojkar 9 (Födda 09 och senare) Åkersberga IBF
Åkersberga IBF Pojkar 10 (födda 08 och senare) Åkersberga IBF
Åkersberga IBF Flickor 11-B.1 (födda -07 och senare) Åkersberga IBF
Åkersberga IBF F08 Flickor 09-10 (födda 08-09 och senare) Åkersberga IBF F08 Orange
Åkersberga IBF F08 Flickor 09-10 (födda 08-09 och senare) Åkersberga IBF F08 Svart
Åkersberga IBF P08B Pojkar 10 (födda 08 och senare) Åkersberga IBF P08B
Åsa IF Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Åsa IF Svart
Åsa IF Pojkar 13 Grön (Födda 05-06) Åsa IF Gul
Intersport Kokpunkten Hummel Unihoc BLE Svenska Kyrkan Avis Hyresmaskiner