Registration Fee:
All teams paid
Some teams paid
No fees paid

List of registered teams

Club Team name Category Payment status
Alunda IBF Pojkar 12 (rek. födda 10) No fees paid
Alunda IBF Pojkar 13 Röd (rek. födda 09) No fees paid
Alunda IBF Pojkar 14 (Födda 08 och senare) No fees paid
Arosstadens IS Paraklass No fees paid
Arosstadens IS Paraklass No fees paid
Askersunds innebandyklubb Pojkar 11 (födda 11 och senare) No fees paid
Bele Barkarby IF IBF Pojkar 14 (Födda 08 och senare) No fees paid
Bele Barkarby IF IBF Pojkar 15 (födda 07 och senare) No fees paid
Bjursås IK Pojkar 12 (rek. födda 10) All teams paid
BroIK Pojkar 13 Grön (födda 09- 10 och senare) No fees paid
BroIK Pojkar 13 Röd (rek. födda 09) No fees paid
Bro IK Vit Pojkar 11 (födda 11 och senare) All teams paid
Bro IK Blå Pojkar 11 (födda 11 och senare) All teams paid
Danderyds SK Pojkar 16 (födda 06 och senare) No fees paid
Ekeby IF 2008 Pojkar 14 (Födda 08 och senare) No fees paid
Estuna IF Pojkar 10 (födda 12 och senare) No fees paid
Estuna IF Pojkar 12 (rek. födda 10) No fees paid
FBC Uppsala P-08 Pojkar 14 (Födda 08 och senare) No fees paid
Gropen IF GIF Pojkar 15 (födda 07 och senare) No fees paid
Gs86 F-08/09/10 Flickor 14 (födda 08 och senare) No fees paid
Gävle GIK Pojkar 16 (födda 06 och senare) No fees paid
Hagunda Flickor 10 (födda 12 och senare) No fees paid
Hagunda IF F07/08 Flickor 15 (födda 07 och senare) No fees paid
Huddinge IBS Flickor 15 (födda 07 och senare) No fees paid
Huddinge IBS F06 Flickor 16 (födda 06 och senare) No fees paid
IBF Borlänge Flickor 16 (födda 06 och senare) No fees paid
IBF Borlänge Dam Junior (födda 05-04-03) No fees paid
IBF Dalen Flickor 14 (födda 08 och senare) No fees paid
IBF Falun Ungdom & Barn SVART Pojkar 10 (födda 12 och senare) No fees paid
IBF Falun Ungdom & Barn ROSA Pojkar 10 (födda 12 och senare) No fees paid
IBF Falun Ungdom & Barn Svart 11 Pojkar 12 (rek. födda 10) No fees paid
IBF Falun Ungdom & Barn Rosa 10 Pojkar 12 (rek. födda 10) No fees paid
IBF Falun Ungdom & Barn Pojkar 13 Grön (födda 09- 10 och senare) No fees paid
IBF Falun Ungdom & Barn Rosa Pojkar 14 (Födda 08 och senare) No fees paid
IBF Falun Ungdom & Barn Svart Pojkar 14 (Födda 08 och senare) No fees paid
IBF Falun Ungdom & Barn Flickor 10 (födda 12 och senare) No fees paid
IBF Falun Ungdom & Barn Flickor 11 (födda -11 och senare) No fees paid
IBF Falun Ungdom & Barn Flickor 12 (födda 10 och senare) No fees paid
IBF Falun Ungdom & Barn Flickor 13 (födda 09 och senare) No fees paid
IBF Falun Ungdom & Barn Flickor 15 (födda 07 och senare) No fees paid
IBF Hedemora Pojkar 11 (födda 11 och senare) No fees paid
IBF Hedemora P11/12 Pojkar 11 (födda 11 och senare) No fees paid
IBF Hedemora Pojkar 14 (Födda 08 och senare) No fees paid
IBF Hedemora F-07/08 Flickor 15 (födda 07 och senare) No fees paid
IBH Hallsta Flickor 13 (födda 09 och senare) No fees paid
IBK Hallsta P11/12 Pojkar 11 (födda 11 och senare) No fees paid
IBK Hallsta 10-12 Flickor 12 (födda 10 och senare) No fees paid
IBK Hallsta Flickor 14 (födda 08 och senare) No fees paid
IBK KÖPING ungdom P-12 Pojkar 10 (födda 12 och senare) No fees paid
IBK Runsten SVART Pojkar 10 (födda 12 och senare) No fees paid
IBK Runsten RÖD Pojkar 10 (födda 12 och senare) No fees paid
IBK Rönnby box 1197 P-09-10 Pojkar 13 Grön (födda 09- 10 och senare) No fees paid
Ibk sala Pojkar 13 Röd (rek. födda 09) All teams paid
Ibk Östhammar Flickor 11 (födda -11 och senare) No fees paid
IK Råby Västerås 13st Pojkar 10 (födda 12 och senare) No fees paid
IK Råby Västerås 12st Paraklass All teams paid
KFUM Örebro Innebandy Blå Pojkar 11 (födda 11 och senare) No fees paid
KFUM Örebro Innebandy F-08/09 Flickor 14 (födda 08 och senare) No fees paid
KFUM Örebro Innebandy F-08/09 Flickor 15 (födda 07 och senare) No fees paid
KHIF GRIPEN Paraklass No fees paid
LI20 Pojkar 12 (rek. födda 10) No fees paid
LI20 Pojkar 12 (rek. födda 10) No fees paid
LI20 IBF Flickor 15 (födda 07 och senare) No fees paid
Mehamn bryteklubb 25.05.2005 Pojkar 16 (födda 06 och senare) No fees paid
Per-Ols IBF P08/09 Pojkar 14 (Födda 08 och senare) No fees paid
Pixbo Wallenstam IBF F07 Flickor 15 (födda 07 och senare) No fees paid
Rasbo IK Pojkar 12 (rek. födda 10) No fees paid
Rasbo IK Pojkar 12 (rek. födda 10) No fees paid
Rasbo ik p10/11 Pojkar 11 (födda 11 och senare) No fees paid
Rönnby Västerås IBK Ungdom Flickor 14 (födda 08 och senare) No fees paid
Skiljebo SK Pojkar 11 (födda 11 och senare) No fees paid
Skiljebo SK Pojkar 13 Röd (rek. födda 09) No fees paid
Skoghall IBK U Flickor 15 (födda 07 och senare) No fees paid
Skogsgymnastikens IBS Flickor 12 (födda 10 och senare) All teams paid
SK Vide Pojkar 12 (rek. födda 10) No fees paid
SK Vide Pojkar 12 (rek. födda 10) No fees paid
SK Vide Pojkar 13 Grön (födda 09- 10 och senare) No fees paid
Stenhagens KK Pojkar 13 Grön (födda 09- 10 och senare) No fees paid
Sundsvall FBC Ungdom P10 väst Pojkar 12 (rek. födda 10) No fees paid
Sunne IBK Pojkar 14 (Födda 08 och senare) No fees paid
Täby FC Östra A Pojkar 14 (Födda 08 och senare) No fees paid
Täby FC Östra B Pojkar 14 (Födda 08 och senare) No fees paid
Umeå City Flickor 14 (födda 08 och senare) No fees paid
Vaksala SK Pojkar 13 Grön (födda 09- 10 och senare) No fees paid
Vaksala SK F09 Flickor 13 (födda 09 och senare) No fees paid
Vallentuna IBK Pojkar 16 (födda 06 och senare) No fees paid
VIB P-10 Pojkar 12 (rek. födda 10) No fees paid
VIB P-10 Pojkar 12 (rek. födda 10) No fees paid
Väsby AIK Svart Flickor 15 (födda 07 och senare) No fees paid
Väsby AIK Röd Flickor 15 (födda 07 och senare) No fees paid
Västerås IBS ungdom Pojkar 11 (födda 11 och senare) No fees paid
Västerås IBS ungdom Pojkar 11 (födda 11 och senare) No fees paid
Västerås IBS ungdom Pojkar 13 Röd (rek. födda 09) No fees paid
Västerås IBS ungdom P06 Pojkar 16 (födda 06 och senare) No fees paid
Västerås IBS ungdom P06 2 Pojkar 16 (födda 06 och senare) No fees paid
Västerås IBS ungdom HJ Herr Junior (födda 05,04,03) No fees paid
Västerås IBS ungdom Flickor 13 (födda 09 och senare) No fees paid
Västerås IBS ungdom Flickor 15 (födda 07 och senare) No fees paid
Västerås IBS ungdom Dam Junior (födda 05-04-03) No fees paid
Västerås innebandy Vit Pojkar 10 (födda 12 och senare) No fees paid
Västerås innebandy Svart Pojkar 10 (födda 12 och senare) No fees paid
Älvsjö AIK IBF Pojkar 12 (rek. födda 10) No fees paid
Älvsjö AIK IBF Flickor 12 (födda 10 och senare) No fees paid
Örebro SK ungdom Pojkar 12 (rek. födda 10) No fees paid
Örebro SK ungdom Pojkar 13 Grön (födda 09- 10 och senare) No fees paid