Påmeldingsavgifter:
Alt betalt
Noen betalte
Ingen betalte

Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse Payment status
Alunda IBF Pojkar 12 (rek. födda 10) Alt betalt
Alunda IBF Pojkar 13 Röd (rek. födda 09) Alt betalt
Alunda IBF Pojkar 14 (Födda 08 och senare) Alt betalt
Arosstadens IS Paraklass Ingen betalte
Arosstadens IS Paraklass Ingen betalte
Askersunds innebandyklubb Pojkar 11 (födda 11 och senare) Ingen betalte
Bele Barkarby IF IBF Pojkar 14 (Födda 08 och senare) Ingen betalte
Bele Barkarby IF IBF Pojkar 15 (födda 07 och senare) Ingen betalte
Bjursås IK Pojkar 12 (rek. födda 10) Ingen betalte
BroIK Pojkar 13 Grön (födda 09- 10 och senare) Ingen betalte
BroIK Pojkar 13 Röd (rek. födda 09) Ingen betalte
Bro IK Vit Pojkar 11 (födda 11 och senare) Alt betalt
Bro IK Blå Pojkar 11 (födda 11 och senare) Alt betalt
Danderyds SK Pojkar 16 (födda 06 och senare) Alt betalt
Ekeby IF 2008 Pojkar 14 (Födda 08 och senare) Ingen betalte
Estuna IF Pojkar 10 (födda 12 och senare) Ingen betalte
Estuna IF Pojkar 12 (rek. födda 10) Ingen betalte
FBC Uppsala P-08 Pojkar 14 (Födda 08 och senare) Ingen betalte
Gropen IF GIF Pojkar 15 (födda 07 och senare) Alt betalt
Gs86 F-08/09/10 Flickor 14 (födda 08 och senare) Alt betalt
Gävle GIK Pojkar 16 (födda 06 och senare) Alt betalt
Hagunda Flickor 10 (födda 12 och senare) Ingen betalte
Hagunda IF F07/08 Flickor 15 (födda 07 och senare) Alt betalt
Huddinge IBS Flickor 15 (födda 07 och senare) Alt betalt
Huddinge IBS F06 Flickor 16 (födda 06 och senare) Ingen betalte
IBF Borlänge Flickor 16 (födda 06 och senare) Alt betalt
IBF Borlänge Dam Junior (födda 05-04-03) Ingen betalte
IBF Dalen Flickor 14 (födda 08 och senare) Alt betalt
IBF Falun Ungdom & Barn SVART Pojkar 10 (födda 12 och senare) Alt betalt
IBF Falun Ungdom & Barn ROSA Pojkar 10 (födda 12 och senare) Alt betalt
IBF Falun Ungdom & Barn Svart 11 Pojkar 12 (rek. födda 10) Alt betalt
IBF Falun Ungdom & Barn Rosa 10 Pojkar 12 (rek. födda 10) Alt betalt
IBF Falun Ungdom & Barn Pojkar 13 Grön (födda 09- 10 och senare) Alt betalt
IBF Falun Ungdom & Barn Rosa Pojkar 14 (Födda 08 och senare) Alt betalt
IBF Falun Ungdom & Barn Svart Pojkar 14 (Födda 08 och senare) Alt betalt
IBF Falun Ungdom & Barn Flickor 10 (födda 12 och senare) Alt betalt
IBF Falun Ungdom & Barn Flickor 11 (födda -11 och senare) Alt betalt
IBF Falun Ungdom & Barn Flickor 12 (födda 10 och senare) Alt betalt
IBF Falun Ungdom & Barn Flickor 13 (födda 09 och senare) Alt betalt
IBF Falun Ungdom & Barn Flickor 15 (födda 07 och senare) Alt betalt
IBF Hedemora Pojkar 11 (födda 11 och senare) Ingen betalte
IBF Hedemora P11/12 Pojkar 11 (födda 11 och senare) Ingen betalte
IBF Hedemora Pojkar 14 (Födda 08 och senare) Alt betalt
IBF Hedemora F-07/08 Flickor 15 (födda 07 och senare) Alt betalt
IBH Hallsta Flickor 13 (födda 09 och senare) Ingen betalte
IBK Hallsta P11/12 Pojkar 11 (födda 11 och senare) Ingen betalte
IBK Hallsta 10-12 Flickor 12 (födda 10 och senare) Alt betalt
IBK Hallsta Flickor 14 (födda 08 och senare) Ingen betalte
IBK KÖPING ungdom 2012 Pojkar 10 (födda 12 och senare) Ingen betalte
IBK Runsten RÖD Pojkar 10 (födda 12 och senare) Alt betalt
IBK Runsten SVART Pojkar 10 (födda 12 och senare) Alt betalt
IBK Rönnby box 1197 P-09-10 Pojkar 13 Grön (födda 09- 10 och senare) Alt betalt
Ibk sala Pojkar 13 Röd (rek. födda 09) Alt betalt
Ibk Östhammar Flickor 11 (födda -11 och senare) Alt betalt
IK Råby Västerås 13st Pojkar 10 (födda 12 och senare) Ingen betalte
IK Råby Västerås 12st Paraklass Ingen betalte
KFUM Örebro Innebandy Blå Pojkar 11 (födda 11 och senare) Ingen betalte
KFUM Örebro Innebandy F-08/09 Flickor 14 (födda 08 och senare) Alt betalt
KFUM Örebro Innebandy F-08/09 Flickor 15 (födda 07 och senare) Alt betalt
KHIF GRIPEN Paraklass Ingen betalte
LI20 Pojkar 12 (rek. födda 10) Ingen betalte
LI20 Pojkar 12 (rek. födda 10) Ingen betalte
LI20 IBF Flickor 15 (födda 07 och senare) Ingen betalte
Mehamn bryteklubb 25.05.2005 Pojkar 16 (födda 06 och senare) Ingen betalte
Per-Ols IBF P08/09 Pojkar 14 (Födda 08 och senare) Ingen betalte
Pixbo Wallenstam IBF F07 Flickor 15 (födda 07 och senare) Alt betalt
Rasbo IK Pojkar 12 (rek. födda 10) Alt betalt
Rasbo IK Pojkar 12 (rek. födda 10) Alt betalt
Rasbo ik p10/11 Pojkar 11 (födda 11 och senare) Ingen betalte
Rönnby Västerås IBK Ungdom Flickor 14 (födda 08 och senare) Alt betalt
Rönnby Västerås IBK ungdom p11/12 18 födda 2012 , 5 st födda 2011 1 född 2010 Pojkar 11 (födda 11 och senare) Ingen betalte
Skiljebo SK Pojkar 11 (födda 11 och senare) Alt betalt
Skiljebo SK Pojkar 13 Röd (rek. födda 09) Ingen betalte
Skoghall IBK U Flickor 15 (födda 07 och senare) Ingen betalte
Skogsgymnastikens FK4 IBS Flickor 11 (födda -11 och senare) Ingen betalte
Skogsgymnastikens IBS Flickor 12 (födda 10 och senare) Alt betalt
Skogsgymnastikens IBS FK4 IBS Flickor 11 (födda -11 och senare) Ingen betalte
SK Vide Pojkar 12 (rek. födda 10) Ingen betalte
SK Vide Pojkar 12 (rek. födda 10) Ingen betalte
SK Vide Pojkar 13 Grön (födda 09- 10 och senare) Ingen betalte
Stenhagens KK Pojkar 13 Grön (födda 09- 10 och senare) Alt betalt
Sundsvall FBC Ungdom P10 väst Pojkar 12 (rek. födda 10) Alt betalt
Sunne IBK Pojkar 14 (Födda 08 och senare) Ingen betalte
Täby FC Östra A Pojkar 14 (Födda 08 och senare) Ingen betalte
Täby FC Östra B Pojkar 14 (Födda 08 och senare) Ingen betalte
Umeå City Flickor 14 (födda 08 och senare) Alt betalt
Vaksala SK F09 Flickor 13 (födda 09 och senare) Ingen betalte
Vallentuna IBK Pojkar 16 (födda 06 och senare) Ingen betalte
VIB P-10 Pojkar 12 (rek. födda 10) Ingen betalte
VIB P-10 Pojkar 12 (rek. födda 10) Ingen betalte
Väsby AIK Svart Flickor 15 (födda 07 och senare) Ingen betalte
Väsby AIK Röd Flickor 15 (födda 07 och senare) Ingen betalte
Västerås IBS ungdom Pojkar 11 (födda 11 och senare) Ingen betalte
Västerås IBS ungdom Pojkar 11 (födda 11 och senare) Ingen betalte
Västerås IBS ungdom Pojkar 13 Röd (rek. födda 09) Ingen betalte
Västerås IBS ungdom P06 Pojkar 16 (födda 06 och senare) Ingen betalte
Västerås IBS ungdom P06 2 Pojkar 16 (födda 06 och senare) Ingen betalte
Västerås IBS ungdom HJ Herr Junior (födda 05,04,03) Ingen betalte
Västerås IBS ungdom Flickor 13 (födda 09 och senare) Ingen betalte
Västerås IBS ungdom Flickor 15 (födda 07 och senare) Ingen betalte
Västerås IBS ungdom Dam Junior (födda 05-04-03) Ingen betalte
Västerås innebandy Vit Pojkar 10 (födda 12 och senare) Ingen betalte
Västerås innebandy Svart Pojkar 10 (födda 12 och senare) Ingen betalte
Älvsjö AIK IBF Pojkar 12 (rek. födda 10) Alt betalt
Älvsjö AIK IBF Flickor 12 (födda 10 och senare) Alt betalt
Örebro SK ungdom Pojkar 12 (rek. födda 10) Alt betalt
Örebro SK ungdom Pojkar 13 Grön (födda 09- 10 och senare) Alt betalt