Anmälningsavgifter:
Allt betalt
Några betalade
Inga betalade

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass Betalstatus
Alunda IBF Pojkar 12 (rek. födda 10) Inga betalade
Alunda IBF Pojkar 13 Röd (rek. födda 09) Inga betalade
Alunda IBF Pojkar 14 (Födda 08 och senare) Inga betalade
Arosstadens IS Paraklass Inga betalade
Arosstadens IS Paraklass Inga betalade
Askersunds innebandyklubb Pojkar 11 (födda 11 och senare) Inga betalade
Bele Barkarby IF IBF Pojkar 14 (Födda 08 och senare) Inga betalade
Bele Barkarby IF IBF Pojkar 15 (födda 07 och senare) Inga betalade
Bjursås IK Pojkar 12 (rek. födda 10) Allt betalt
BroIK Pojkar 13 Grön (födda 09- 10 och senare) Inga betalade
BroIK Pojkar 13 Röd (rek. födda 09) Inga betalade
Bro IK Vit Pojkar 11 (födda 11 och senare) Allt betalt
Bro IK Blå Pojkar 11 (födda 11 och senare) Allt betalt
Danderyds SK Pojkar 16 (födda 06 och senare) Inga betalade
Ekeby IF 2008 Pojkar 14 (Födda 08 och senare) Inga betalade
Estuna IF Pojkar 10 (födda 12 och senare) Inga betalade
Estuna IF Pojkar 12 (rek. födda 10) Inga betalade
FBC Uppsala P-08 Pojkar 14 (Födda 08 och senare) Inga betalade
Gropen IF GIF Pojkar 15 (födda 07 och senare) Inga betalade
Gs86 F-08/09/10 Flickor 14 (födda 08 och senare) Inga betalade
Gävle GIK Pojkar 16 (födda 06 och senare) Inga betalade
Hagunda Flickor 10 (födda 12 och senare) Inga betalade
Hagunda IF F07/08 Flickor 15 (födda 07 och senare) Inga betalade
Huddinge IBS Flickor 15 (födda 07 och senare) Inga betalade
Huddinge IBS F06 Flickor 16 (födda 06 och senare) Inga betalade
IBF Borlänge Flickor 16 (födda 06 och senare) Inga betalade
IBF Borlänge Dam Junior (födda 05-04-03) Inga betalade
IBF Dalen Flickor 14 (födda 08 och senare) Inga betalade
IBF Falun Ungdom & Barn SVART Pojkar 10 (födda 12 och senare) Inga betalade
IBF Falun Ungdom & Barn ROSA Pojkar 10 (födda 12 och senare) Inga betalade
IBF Falun Ungdom & Barn Svart 11 Pojkar 12 (rek. födda 10) Inga betalade
IBF Falun Ungdom & Barn Rosa 10 Pojkar 12 (rek. födda 10) Inga betalade
IBF Falun Ungdom & Barn Pojkar 13 Grön (födda 09- 10 och senare) Inga betalade
IBF Falun Ungdom & Barn Rosa Pojkar 14 (Födda 08 och senare) Inga betalade
IBF Falun Ungdom & Barn Svart Pojkar 14 (Födda 08 och senare) Inga betalade
IBF Falun Ungdom & Barn Flickor 10 (födda 12 och senare) Inga betalade
IBF Falun Ungdom & Barn Flickor 11 (födda -11 och senare) Inga betalade
IBF Falun Ungdom & Barn Flickor 12 (födda 10 och senare) Inga betalade
IBF Falun Ungdom & Barn Flickor 13 (födda 09 och senare) Inga betalade
IBF Falun Ungdom & Barn Flickor 15 (födda 07 och senare) Inga betalade
IBF Hedemora Pojkar 11 (födda 11 och senare) Inga betalade
IBF Hedemora P11/12 Pojkar 11 (födda 11 och senare) Inga betalade
IBF Hedemora Pojkar 14 (Födda 08 och senare) Inga betalade
IBF Hedemora F-07/08 Flickor 15 (födda 07 och senare) Inga betalade
IBH Hallsta Flickor 13 (födda 09 och senare) Inga betalade
IBK Hallsta P11/12 Pojkar 11 (födda 11 och senare) Inga betalade
IBK Hallsta 10-12 Flickor 12 (födda 10 och senare) Inga betalade
IBK Hallsta Flickor 14 (födda 08 och senare) Inga betalade
IBK KÖPING ungdom P-12 Pojkar 10 (födda 12 och senare) Inga betalade
IBK Runsten SVART Pojkar 10 (födda 12 och senare) Inga betalade
IBK Runsten RÖD Pojkar 10 (födda 12 och senare) Inga betalade
IBK Rönnby box 1197 P-09-10 Pojkar 13 Grön (födda 09- 10 och senare) Inga betalade
Ibk sala Pojkar 13 Röd (rek. födda 09) Allt betalt
Ibk Östhammar Flickor 11 (födda -11 och senare) Inga betalade
IK Råby Västerås 13st Pojkar 10 (födda 12 och senare) Inga betalade
IK Råby Västerås 12st Paraklass Allt betalt
KFUM Örebro Innebandy Blå Pojkar 11 (födda 11 och senare) Inga betalade
KFUM Örebro Innebandy F-08/09 Flickor 14 (födda 08 och senare) Inga betalade
KFUM Örebro Innebandy F-08/09 Flickor 15 (födda 07 och senare) Inga betalade
KHIF GRIPEN Paraklass Inga betalade
LI20 Pojkar 12 (rek. födda 10) Inga betalade
LI20 Pojkar 12 (rek. födda 10) Inga betalade
LI20 IBF Flickor 15 (födda 07 och senare) Inga betalade
Mehamn bryteklubb 25.05.2005 Pojkar 16 (födda 06 och senare) Inga betalade
Per-Ols IBF P08/09 Pojkar 14 (Födda 08 och senare) Inga betalade
Pixbo Wallenstam IBF F07 Flickor 15 (födda 07 och senare) Inga betalade
Rasbo IK Pojkar 12 (rek. födda 10) Inga betalade
Rasbo IK Pojkar 12 (rek. födda 10) Inga betalade
Rasbo ik p10/11 Pojkar 11 (födda 11 och senare) Inga betalade
Rönnby Västerås IBK Ungdom Flickor 14 (födda 08 och senare) Inga betalade
Skiljebo SK Pojkar 11 (födda 11 och senare) Inga betalade
Skiljebo SK Pojkar 13 Röd (rek. födda 09) Inga betalade
Skoghall IBK U Flickor 15 (födda 07 och senare) Inga betalade
Skogsgymnastikens IBS Flickor 12 (födda 10 och senare) Allt betalt
SK Vide Pojkar 12 (rek. födda 10) Inga betalade
SK Vide Pojkar 12 (rek. födda 10) Inga betalade
SK Vide Pojkar 13 Grön (födda 09- 10 och senare) Inga betalade
Stenhagens KK Pojkar 13 Grön (födda 09- 10 och senare) Inga betalade
Sundsvall FBC Ungdom P10 väst Pojkar 12 (rek. födda 10) Inga betalade
Sunne IBK Pojkar 14 (Födda 08 och senare) Inga betalade
Täby FC Östra A Pojkar 14 (Födda 08 och senare) Inga betalade
Täby FC Östra B Pojkar 14 (Födda 08 och senare) Inga betalade
Umeå City Flickor 14 (födda 08 och senare) Inga betalade
Vaksala SK Pojkar 13 Grön (födda 09- 10 och senare) Inga betalade
Vaksala SK F09 Flickor 13 (födda 09 och senare) Inga betalade
Vallentuna IBK Pojkar 16 (födda 06 och senare) Inga betalade
VIB P-10 Pojkar 12 (rek. födda 10) Inga betalade
VIB P-10 Pojkar 12 (rek. födda 10) Inga betalade
Väsby AIK Svart Flickor 15 (födda 07 och senare) Inga betalade
Väsby AIK Röd Flickor 15 (födda 07 och senare) Inga betalade
Västerås IBS ungdom Pojkar 11 (födda 11 och senare) Inga betalade
Västerås IBS ungdom Pojkar 11 (födda 11 och senare) Inga betalade
Västerås IBS ungdom Pojkar 13 Röd (rek. födda 09) Inga betalade
Västerås IBS ungdom P06 Pojkar 16 (födda 06 och senare) Inga betalade
Västerås IBS ungdom P06 2 Pojkar 16 (födda 06 och senare) Inga betalade
Västerås IBS ungdom HJ Herr Junior (födda 05,04,03) Inga betalade
Västerås IBS ungdom Flickor 13 (födda 09 och senare) Inga betalade
Västerås IBS ungdom Flickor 15 (födda 07 och senare) Inga betalade
Västerås IBS ungdom Dam Junior (födda 05-04-03) Inga betalade
Västerås innebandy Vit Pojkar 10 (födda 12 och senare) Inga betalade
Västerås innebandy Svart Pojkar 10 (födda 12 och senare) Inga betalade
Älvsjö AIK IBF Pojkar 12 (rek. födda 10) Inga betalade
Älvsjö AIK IBF Flickor 12 (födda 10 och senare) Inga betalade
Örebro SK ungdom Pojkar 12 (rek. födda 10) Inga betalade
Örebro SK ungdom Pojkar 13 Grön (födda 09- 10 och senare) Inga betalade